Telfer School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünya değişiyor. Ve böylece iş dünyasıdır. at Ottawa Üniversitesi Yönetim Telfer Okulu Biz hangi konularda size saymak ne ötesinde anlaşılmaktadır ettik. Biz yüksek kaliteli bağlantı ağı korumak için çalışıyoruz - ve ne bizim için önemli her şeyin merkezinde sizi koymaktır.

Ne olursa olsun size konularda, biz bir etki yaratmak için her türlü vasıta ile sağlamaktır.

onlar ilham verici gibi parlak liderler, yöneticiler ve girişimciler yanında öğrenebilirsiniz böylece sizinle bizim mezunlar ve iş dünyası ile sahte ettik yakın bağlantıları paylaşmak.

Sizinle bizim araştırmacılar, onların geniş ağlar ve yerel, ulusal ve uluslararası iş çevreleri kuruluşlarla kendi ortaklıklar uzmanlığı paylaşmak.

Bizim programları insanlar, örgütler ve toplumların yaşamlarında olumlu bir etkiye sahip etkili liderleri, sorumlu yöneticiler ve yenilikçi araştırmacılar şekillendirmek için tasarlanmıştır. Ne olursa olsun hedefleri, biz her zaman onlara ulaşmak yardım etmek için yakın olan.

Bizim profesörler uluslararası onların üstün araştırma, kutu düşünme onların dışarı ve anahtar araştırma ağları liderlik için tanınır. iş analitiği ve performans, sağlık sistemleri yönetimi, inovasyon ve girişimcilik: Onlar bizim üç stratejik alanlar da dahil olmak üzere yönetiminin tüm alanlarda,, tahmin ve yarının sorunlarına çözüm oluşturulması, bugünün iş liderleri tarafından karşılaştığı en önemli konulardan almak.

Ottawa kalbinde yer alan okulumuz yaklaşık 4.300 öğrenci, 88 tam zamanlı öğretim üyeleri ve 25.000 'in üzerinde mezunları gurur akademik ev sahipliği yapmaktadır. Üç en zorlu uluslararası kuruluşlar (AACSB, AMBA & EQUIS) bizim akreditasyonları dünyanın en iyi işletme okullarından biri olarak tanıma altını çizmektedir.

Uzmanlık Stratejik Alanları

Yönetim Telfer Okulu araştırma, öğretim ve sosyal yardım, ulusal ve uluslararası üne ulaşmak için, kendine özgü alakalı ve sürdürülebilir bir platform olarak Uzmanlık Stratejik Alan (SAE) tanımlar.

amacı, temel aralığı ve program teslimat ve sosyal yardım için araştırma, pedagoji uygulanan "tam spektrum" SAES yaratmaktır.

Telfer Okulu, üç Stratejik Alanları Uzmanlık aşağıdaki belirlemiştir:

İnovasyon ve Girişimcilik Sağlık Sistemleri Yönetimi İş Analitiği ve Performans

Akreditasyonlar ve Sıralaması

Yönetim Telfer Okulu Kanada'da sadece 2 iş okullarından biri ve dünyada en az 70 işletme okullarından biri akreditasyon üçlü taç elde etmiş olmaktır.

Uluslararası işletme okulu akreditasyonları öğrencilerin en kaliteli eğitimi alan olduğundan emin olun. Akredite olmuş bir kurum değildir, sadece yüksek kaliteli öğrenciler çekiyor ama aynı zamanda büyük bir araştırma olanağı sağlar ve küresel tanınması için izin verir.

Konumlar

Ottawa

Address
55 Laurier Avenue East

K1N 6N5 Ottawa, Ontario, Kanada