Vancouver School of Theology

An affiliate of the University of British Columbia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

TAHMİN KURULUŞLARI

Vancouver School of Theology , 100 yılı aşkın bir süredir British Columbia'daki teolojik eğitimin bir parçasıdır - zengin bir öncü geleneği üzerine inşa etmek. Biz yıllardır Vancouver'da kurulan bir dizi mezhep kurumunun direkt torunuyuz.

Okulumuzun temel çalışmaları öğrencileri cemaat bakanlığı ve liderlik için hazırlamaktır.

BİLİYOR MUSUN ...

 • VST'de uluslararası öğrenciler Kanada öğrencileri ile aynı ücret ödüyorlar mı?
 • VST, British Columbia Birliklerinin kampüsünde yer almaktadır. Okyanus, plajlar, çok sayıda rekreasyonel ve sanatsal etkinliklere yakın ve ılıman iklimde yaşıyoruz.
 • Kampüste ve yakınında uygun fiyatlı konut seçenekleri var mı?

ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR

Okul 30 yılı aşkın bir süre önce Birleşmiş Milletler ile ortaklığını kurdu ve yenilikçi Yerli Bakanlıkları M.Div'i sundu. Uzmanlık Derecesi Program, Batı Kanada ve Pasifik Kuzey-Batı ve Hawaii'de ABD'de uzanma

DANIŞMA İLE İLGİLİ ARAŞTIRMALAR

VST, 2010 yılında, öğrencilerin dünyanın sevdiği incisi geleneği ile tanrı sevmeyi öğreten yeni dersler ve programlarla Dinsel Araştırmalar kurdu.

VİZYON

Vancouver School of Theology düşünceli, bağlı ve cömert Hıristiyan liderleri eğitmek ve oluşturmak için çağrılır.

KEOLOJİK VAKALARIMIZ

 • Tanrı, dünyanın dört bir yanından bir insanı tüm yaratılmalar için bir nimet olarak çağırır.
 • İsrail tarihinde ve İsa Mesih'te ortaya atılan Tanrı, bugün ve geleceğin uğruna gelenekle birlikte düşünmeye çağırıyor.
 • Tanrı'nın imajını komşumuzda ve her yaratılışta karşılıyoruz.

MİSYON

VST'de bir eğitim davet ediyor:

 • Hıristiyan hizmet taleplerini sadık kanıtı.
 • Hristiyan geleneği ve çağdaş öğrenme ile sert ilişkiler.
 • Her yaratılışın iyiliği için yerli maneviyatlar ve diğer kültürler ve iman gelenekleriyle misafirperver ve saygılı bir işbirliği.

DEĞERLER

Bir iman topluluğu olarak şunu taahhüt ederiz:

 • Teolojik eğitim (tanrısal, İncille, Pastoral, Etik, Tarihî, Yerli ve Dinlerarası Araştırmalar) ve Tanrı'nın halkının gelişimi için oluşum.
 • Bu topluluk içinde ve dışında seçici Hıristiyan öğrenci hayatını canlandırın.
 • Her insanın haysiyetine saygı gösterin.
 • Öğrenme ve burs, özen ve açıklıkla yapılır.
 • Yaratılışı sevmek ve refah için peygamberli konuşmayı ve sadece harekete teşvik etmek.

HEDEFLER

 • Araştırma odaklı mevcut programlara destek vermeye devam ederken, bakanlığa bağlı öğrencileri dönüşümlü liderlik için eğitme ve geliştirme konusundaki kararlılığımızı arttırın.
 • Tanrı'nın halkı için öğretim ve öğrenmede mükemmelliğe ilham vermek ve bu öğrenmeyi birden fazla mekanda paylaşmak.
 • Halen bizi destekleyen ve yerel ve uluslararası düzeyde ekümenik genişlemeye devam eden mezhepler ile olan ilişkilerimizi geliştirin.
 • Öğretim için bilgi teknolojilerini kullanma kapasitemizi artırın ve çeşitli dış kamuoyuyla araştırma ve programatik bilgi toplama.
 • VST itibarını oluşturun ve örneğin Yerli halklar, diğer dini gelenekler, UBC, komşu teoloji kolejleri gibi daha büyük bir ilişki topluluğu besleyin.
 • Kanada'dan, Pasifik Kuzeybatı'ndan 'ilk tercih' başvurularının alınmasını güçlendirin ve çeşitli kökenden gelen öğrencileri çizin.
 • Sorumlu yönetime sahip, okulda uzun vadeli mali güç, istikrar ve güven oluşturun.
 • Şu anki fakültemizi tamamlamak için, kasıtlı olarak işe alma ve tutma yoluyla tam zamanlı öğretim üyelerini geliştirin.
 • Okulun vizyonunu ve misyonunu hevesle destekleyen bir personel, öğretim görevlisi ve kurulunu sürdürmek ve geliştirmek.
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

Görmek MA\'ler » Yüksek lisans programlarını görüntüle »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Uzantı tarafından İlahiyat Ustası / İlahiyat Ustası

Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 7 yıl January 2019 Kanada Vancouver + 1 daha

İlahiyatın Üstünlüğü ve İlahiyat Ustası, diploma programları, inançlarının derinliğini keşfedecek ve çeşitli kamu ve pastoral bakanlıklarına hazırlanacak pratik uygulamalarla bir akademik program arayanlar içindir. VST'nin Kutsallık Yüksek Lisans programı, Kanada'daki Anglikan, Birleşik ve Presbiteryen mezhepleri ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Presbiteryen Kilisesi tarafından yönetilmek üzere kabul edildi. [+]

PROGRAMIN GENEL BAKIŞI

İlahiyatın Üstadı ve İlahiyatın Üstadı, lisans programları, inançlarının derinliğini araştırmak ve çeşitli kamu ve pastoral bakanlıklarına hazırlanmak için pratik uygulamalarla bir akademik program arayanlar içindir. VST'nin Kutsallık Yüksek Lisans programı, Kanada'daki Anglikan, Birleşik ve Presbiteryen mezhepleri ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Presbiteryen Kilisesi tarafından yönetilmek üzere kabul edildi. Diğer birçok mezhep, bu diploma programının tümünü veya bir kısmını kabul eder, ancak bazıları mezhepsel okullarında en az bir yıl gerektirir. Öğrenciler, belirli koordinasyon gereksinimleri için kendi mezheplerini kontrol etmelidir.... [-]


İlahiyat Ustası (Th.M)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 10 dönem January 2019 Kanada Vancouver + 1 daha

Teoloji Yüksek Lisans derecesi, teolojik çalışmanın genel bağlamı içinde bir alan ya da disiplini gelişmiş bir anlayış ve seçilen alan ya da disipline uygun araştırma yöntemleri ve kaynakların geliştirilmesi ile öğrenciye sağlamak için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesidir. [+]

Programa Genel Bakış

Teoloji Yüksek Lisans derecesi, teolojik çalışmanın genel bağlamı içinde bir alan ya da disiplini gelişmiş bir anlayış ve seçilen alan ya da disipline uygun araştırma yöntemleri ve kaynakların geliştirilmesi ile öğrenciye sağlamak için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesidir.

Program doktora düzeyinde daha yüksek lisans eğitimi için bir öğrenci hazırlamak için hizmet verebilir, bazı öğretim biçimleri için hazırlık, bakanlık pratiğinin bilimsel olarak geliştirilmesi veya kişisel ilgi için bir teolojik çalışma alanında disiplinli odak. İki çalışma akışı mevcut:

Bir seçenek, bilimsel bir teze yazılmasını gerektirir; Bu, doktora çalışmalarına hazırlananlar için genel olarak önerilen bir seçenektir.Diğer seçenek olan Genel Araştırma Seçeneği, ek ders ve önemli bir proje gerektirir. Program, tezin yazıldığı çalışma alanında uzmanlık gerektirir, ancak ders seçiminde çeşitliliğe izin verir. Bir öğrencinin ilgi alanlarının ve Okul kaynaklarının çakıştığı herhangi bir alanda sunulur.Programın Süresi... [-]

Ma kamu ve pastoral liderlik

Kampüs January 2019 Kanada Vancouver

Kamu ve Pastoral Liderlikte Sanat Üstatlığı, Hıristiyan toplulukların değişen doğası için ihtiyaç duyulan liderlerin çeşitlerini tanır ve cemaatlerden sosyal girişimciliğe, inanç temelli sosyal hizmetlere, STK'lara, topluluk tabanlı kuruluşlara, arabuluculuk hizmetleri ve topluma dayalı adalet girişimleri. [+]

PROGRAMIN GENEL BİLGİLERİ

Kamu ve Pastoral Liderlikte Sanat Üstatlığı, Hıristiyan toplulukların değişen doğası için ihtiyaç duyulan liderlerin çeşitlerini tanır ve cemaatlerden sosyal girişimciliğe, inanç temelli sosyal hizmetlere, STK'lara, topluluk tabanlı kuruluşlara, arabuluculuk hizmetleri ve topluma dayalı adalet girişimleri. Spiritüel Bakım'daki benzersiz bir uzmanlık, öğrencileri çeşitli papazcılık bakanlıklarına hazırlar (bkz. MAPPL, Spiritüel Bakım programı açıklaması).

Bu derece, pratik tabanlı öğrenme, eylem-yansıma ve bağlamsal analizde demirlemiştir. Halk teologlarını ve liderlerini şekillendirmek için teolojik zekayı honlayan, organizatörlerin ve kilise değiştirme görevlilerinin vizyoner kapasitelerine ilham vermek için kemiklere dayalı, ahlaki ve manevi temeller sağlayan ve ritüel, retorik ve topluluksal pratik yapan dinî okur yazarlığına dikkat çekilmektedir hem kalıtsal hem de ortaya çıkan pastoral ve kamusal bağlamlarda hayati, yetenekli, cömert liderlik sunmak için gerekli beceriler.... [-]


Spiritüel Bakımda MA PPL

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Kanada Vancouver

Ruhsal Bakımdaki yoğunlaşma, sağlık hizmetleri, cezaevleri ve ıslah tesisleri gibi ortamlarda manevi bakım uygulayıcıları olarak meslekleri takip etmek isteyenler için tasarlanmıştır. Bu uzmanlık, Kanada'daki Ruhsal Bakım Derneği belgelendirme gerekliliklerinin yanı sıra BC eyaleti hükümet çerçeve standartları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. 24 ay içinde öğrenciler manevi bir sağlık pratisyeni için BC standartlarını karşılayabilirler. [+]

PROGRAMIN GENEL BAKIŞI

Ruhsal Bakımdaki yoğunlaşma, sağlık hizmetleri, cezaevleri ve ıslah tesisleri gibi ortamlarda manevi bakım uygulayıcıları olarak meslekleri takip etmek isteyenler için tasarlanmıştır. Bu uzmanlık, Kanada'daki Ruhsal Bakım Derneği belgelendirme gerekliliklerinin yanı sıra BC eyaleti hükümet çerçeve standartları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. 24 ay içinde öğrenciler manevi bir sağlık pratisyeni için BC standartlarını karşılayabilirler. CASC tarafından uzman olarak sertifikasyon için ek bir Gelişmiş Birim ve ikamet izni gereklidir. Bunlar normal olarak post-degree tamamlandı.

Bu program, pastoral çalışmaların kasıtlı olarak terapötik yöntemlerle klinik deneyim ile bütünleştirildiği öğrenmeye entegre bir yaklaşım sunmaktadır. Öğrenci / stajyerler moderne gömülür sağlık ekibi bağlamında ve kurumsal bir ortamda bakıma muhtaç olan pastoral liderlik becerilerini öğrenir. Tüm öğrenciler, programa kabul edilmeden önce VST destekli öğretim üyesi CPE denetmenlerinden biriyle bir hazırlık görüşmesi yapmalıdır. Kayıt yaptırmak isteyen kişiler, CPE'nin bir parçası olan duygusal titizliğin farkında olmalı ve programı 24 ay içinde tamamlamak istedikleri takdirde çalışmalarına tam zamanlı olarak odaklanmaya hazır olmalıdırlar.... [-]


Yerli ve Dinler-arası Araştırmalarda Sanat Ustası (MAIIS)

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 7 yıl January 2019 Kanada Vancouver + 1 daha

Vancouver School of Theology , Yerli ve Dinler-arası Çalışmalar alanında uzmanlaşmak için First Nations toplulukları ve dinler arası topluluklarla olan ortaklıkları ile uzun süredir devam eden ortaklığını sürdürmektedir. [+]

Programa Genel Bakış

Vancouver School of Theology , Yerli ve Dinler-arası Çalışmalar alanında uzmanlaşmak için First Nations toplulukları ve dinler arası topluluklarla olan ortaklıkları ile uzun süredir devam eden ortaklığını sürdürmektedir.

amaç

Bu derecenin amacı, öğrencilere üç büyük tektanrılı inanç geleneğinin Kuzey Amerika Yerli geleneklerini karşıladığı ve tam tersi bir bağlamda araştırma ve yazışma yapma fırsatı sunmaktır. Diploma, öğrencileri giderek çoğulcu bir dünyaya katılmaya ve onları dinsel çeşitliliğin zorluklarını karşılamak için donatmaya hazırlar.

Programın birincil hedefleri

Doğada disiplinler arası ve ifade açısından kültürler arası teolojik uzmanlığı geliştirmek.Yenilikçi teolojik araştırmayı ilerletmek, karşılaştırmalı çalışmayı aşmak, ekoloji, çatışma, sömürgecilik ve küreselleşme gibi alanlarda kritik yerel ve küresel ihtiyaçları ele alan bütüncül inanç temelli bilgi ve becerileri geliştirmek.Yerli Kuzey Amerika'nın manevi ve entelektüel geleneklerinin bir dünya dini olarak tarihsel ve güncel rolünü kabul etmek.İnsanları Yerli ve dinler arası toplum yaşamına dahil etmek için donatmak.... [-]

Yüksek Lisans of Arts in Theological Studies

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 7 yıl January 2019 Kanada Vancouver + 1 daha

[+]

Bütüncül Araştırmalar - Bir genellemecinin tercihi olan bu konsantrasyon, yukarıdaki konu alanlarının hepsinde çalışma olanağı sunar ve teoloji çalışmalarında geniş bir bilgi tabanı ile derece sahibi sağlar.

VST'deki MATS programından mezun bir öğrenci, teolojik burs mesleğini yerine getirmek üzere hazırlanacak ve hazırlanacaktır:

İlahiyat disiplinlerinde yüksek lisans düzeyinde bir bilgi birikimi gösterin, İlahiyattaki başlıca konuları tanımlayabilir ve seçilmiş konular ve konularda teolojik düşünceye girer. Eski metinlerde ve çağdaş bağlamlarda, İncil'den oluşan bir metnin giriş seviyesinde yorumlanmasını başarmak için uygun metnin metotlarını uygulayın Birinci ve ikinci kaynak materyallerin kullanımı gibi uygun becerileri kullanarak tarihsel verileri analiz etmek ve tarih bilimsel anlayışı göstermek Dinler arası çalışmaların ve yerli araştırmaların içeriği, yöntemleri, konuları ve bağlamları hakkında tanıtıcı düzeydeki farkındalıklarını göstermek Öğrencinin konsantrasyon disiplininde, disiplinin eleştirel ve yapıcı çalışmasında temel çalışma kavramlarını tanımlayın, disiplinin temel içeriğini tartışın ve bu disiplinin temel içeriğini sunmak için yeterli araştırma becerilerini kullanın Bir Bütünleştirici Çalışmalar konsantrasyonu için, iki veya daha fazla teolojik disiplinin içeriği, metodları, konuları ve bağlamları ile orta seviyedeki aşinalık göstermek ve seçilen alanlar arasında karşılaştırmalı ve entegre kararlar verebilme becerisi. Sözlü ve yazılı iletişimde açık ve etkili iletişim yeterliliğini göstermek, mantıksal bir argüman oluşturmak, karmaşık konularda bilinçli kararlar vermek ve bilimsel yazı tarzı için uygun sözleşmeler kullanmak ... [-]

Videolar

Virtual Tour

Promise Video

İletişim

Adres 6015 WALTER GAGE ROAD
Vancouver, British Columbia, Kanada