Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

STANDEN HAKKINDA

Uygulamalı Bilimler Stenden Qatar Üniversitesi'nde samimi ve aile benzeri bir atmosfere sahip hoş, nispeten küçük bir ortamda, ilk andan itibaren kendinizi evinizde hissedecek bir yer bulacaksınız.

Stenden Katar Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Turizm İşletmeciliği, Uluslararası Otelcilik Yönetimi ve Uluslararası İşletme ve Yönetim Araştırmaları bölümlerinde İşletme Bölümü'nde dört yıllık bir lisans programı sunmaktadır.

Benzersiz eğitim konsepti, sizi başkalarından ayırt edecek beceriler seti edinme imkanı sunar. Uygulamalı Bilimler Stenden Katar Üniversitesi'nde sunulan lisans derecesi portföyü, mezunlarını yetkin yenilikçi yöneticiler ve uluslararası lider girişimciler olmak için hizmet yönetimi alanındaki yetkinlikleri ile donatacak yüksek öğrenim sağlamayı amaçlıyor. Probleme Dayalı Öğrenme konsepti etrafında yapılandırılmış profesyonel derece, teori ve pratik karışımı ile birleştiğinde, mezunlarımızı mezuniyet sonrası hemen istihdam edilebilir hale getirdiği kanıtlanmıştır.

Sunduğumuz programlar, pratik ve kültürel nedenlerden ötürü bazı uyarlamalar dışında Hollanda'da verilen programlarla aynı. NVAO (Hollanda Flaman Akreditasyon Kurumu), Hollanda'daki eşdeğer programları akredite etti ve Katar'daki Eğitim Bakanlığı ve Yüksek Öğrenim, Stenden Katar Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde verilen dereceyi kabul etti.

Hollanda Bachelor of Business Administration (BBA) derecesinin akademik gerekliliklerini tamamlamak için, Hollanda'da bir yıl çalışma fırsatı bulacaksınız. Pratikte, bu, ikinci ve üçüncü veya üçüncü yılın bir bölümünü Hollanda'daki kampüs yerlerinden birinde harcayacağınız anlamına gelir.

Stenden Qatar Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde, öğrencilerin üniversiteler için olduğu kadar öğrencilerin bizim için de önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, Üniversitenin eğitimine öğrenci merkezli bir yaklaşım sunmayı taahhüt ederken, çalışmalarınızdan zevk almanız için çeşitli imkanlarla donatılmıştır.

STANDENIN NEDEN SEÇİMİ

1- Teori ve uygulama

Öğrencilerimiz, mezuniyet sonrası hemen gerçek dünyada çalışmaya başlayacak donanıma sahiptir. Programlarımız teori ve uygulama arasında iyi bir denge sunuyor. Öğrenciler, kurslarıyla ilgili pratik bir ortamda belirli bir saat sayısını tamamlamak zorundadırlar. Çalışmanın son yılındaki staj sonunda öğrenciyi mesleki kariyerine hazırlar.

2- Probleme Dayalı Öğrenme

Probleme Dayalı Öğrenme (PBL), öğrencilerin birlikte sorunları çözdükleri ve deneyimlerini yansıtacakları bir öğrenci merkezli öğretim konseptidir. PBL'nin özellikleri şunlardır: Öğrenme zorlu, açık uçlu problemlerle yürütülür, öğrenciler küçük işbirlikçi gruplarda çalışırlar ve öğretmenler öğrenme kolaylaştırıcıları olarak rolü üstlenirler.

3- Geleceğiniz Burada Başlıyor

Stenden Uygulamalı Bilimler Üniversitesi mezunundan sonra çok aranıyor ve ilk mezuniyet sınıfımızdan bu yana, şimdi bankacılık ve finans endüstrisi, misafirperverlik ve turizm endüstrisi, Katar Vakfı, devlet daireleri mezunları ve uluslararası alanda çalışıyoruz. Stenden Üniversitesi Katar'dan bir derece, çeşitli kariyer fırsatları ve seçenekleri ile heyecan verici bir geleceğe kapı açıyor

4- Eğitimin Yaklaşımı, Felsefesi ve Tarzı

Stenden Qatar Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, öğrenci merkezli bir öğrenme ve öğrenme yaklaşımına sahiptir. Etik İlkelerimiz ve Müşteri Hizmet Politikamız hem öğrencilerin hem de personelin ana hedeflere odaklanmasını ve tüm insanı geliştirmeye gayret etmesini sağlamaktadır. Programlarımızın misyonu öğrencileri uluslararası ortamda gelecekteki yönetim fonksiyonları için hazırlamaktır. Mezunlar, hizmet ve hizmet yönetiminin tüm sektörlerinde, dünya çapında memnuniyetle karşılanacak esnek ve geniş tabanlı bir mesleki eğitim sunmaktadır.

5- Dünyayla Tanışın - Büyük Tur

Mezuniyetinizden sonra, eğitiminiz boyunca yurtdışına çıkarken neden yolculuğu erteleyebiliriz? Grand Tour ile seyahatle ve diğer kültürleri ve ülkeleri tanımak için eğitim birleştirebilirsiniz! Stenden Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ne kaydolmak, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve / veya Asya'daki çalışmalarınızın bir bölümünü yapma fırsatı verir. İster Hollanda, Güney Afrika, Katar, Tayland veya Bali'yi seçerseniz, seçtiğiniz derecenizi herhangi bir gecikme olmadan almaya çalışıyorsunuz demektir.

Konumlar

Doha

Address
Doha, State of Qatar
Stenden Qatar
University of Applied Sciences
Al-Jeleait Street
Bin Omran
P.O. Box 36037

Doha, Doha, Katar

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin