Adventist University of Africa

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

112012_AUAMBAStudents.png

AUA hakkında

Adventist University of Africa (AUA) Afrika ve ötesinde liderler geliştirme ve şekillendirme misyonuna adamıştır. Sorumlu ve etik liderlik, Afrika'nın dönüşümü için en kritik faktörlerden biridir.

Bu nedenle, Afrika'nın liderlik gelişimine giriş kapısı olmayı, lisansüstü eğitimin en yüksek standartlarını desteklemeyi ve bilgi ve mesleki becerileri “bütünsel” bir bağlamda geliştirmeyi amaçlıyoruz.

112013_AUAStudentsWalking.png

Bunu başarırken, değere dayalı bir eğitim sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu tür bir eğitim, akademik bilgiden çok daha fazlasını verir. Ruhsal, fiziksel, entelektüel ve sosyal-duygusal - tüm insanın dengeli bir gelişimini teşvik eder ve yaşam boyu süren bir süreçtir.

Gelecek için mücadelemiz, kendimizi dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında sağlam bir şekilde kurmak için bu güçlü temel üzerine inşa etmektir.

Misyon

Dinamik yüksek lisans eğitimini Hristiyan bağlamında vermek, dürüstlük, saygı ve sevgiye dayalı yetkin liderlik ve hizmet sunmak, kilise ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için mezun hazırlamak.

Vizyon

Afrika'da lisansüstü eğitimin en yüksek standartlarını geliştirmek ve bütünsel bir bağlamda bilgi ve mesleki becerileri geliştirmek için en iyi üniversitelerden biri olmak.

Temel değerler

Bilgi. Hakikat. Hizmet.

Konumlar

Nairobi

Address
Private Bag Mbagathi
Nairobi, Kenya

Nairobi, Nairobi İlçesi, Kenya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin