Resmi açıklamayı okuyun

112012_AUAMBAStudents.png

AUA hakkında

Adventist University of Africa (AUA) Afrika ve ötesinde liderler geliştirme ve şekillendirme misyonuna adamıştır. Sorumlu ve etik liderlik, Afrika'nın dönüşümü için en kritik faktörlerden biridir.

Bu nedenle, Afrika'nın liderlik gelişimine giriş kapısı olmayı, lisansüstü eğitimin en yüksek standartlarını desteklemeyi ve bilgi ve mesleki becerileri “bütünsel” bir bağlamda geliştirmeyi amaçlıyoruz.112013_AUAStudentsWalking.png

Bunu başarırken, değere dayalı bir eğitim sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu tür bir eğitim, akademik bilgiden çok daha fazlasını verir. Ruhsal, fiziksel, entelektüel ve sosyal-duygusal - tüm insanın dengeli bir gelişimini teşvik eder ve yaşam boyu süren bir süreçtir.

Gelecek için mücadelemiz, kendimizi dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında sağlam bir şekilde kurmak için bu güçlü temel üzerine inşa etmektir.

Misyon

Dinamik yüksek lisans eğitimini Hristiyan bağlamında vermek, dürüstlük, saygı ve sevgiye dayalı yetkin liderlik ve hizmet sunmak, kilise ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için mezun hazırlamak.

Vizyon

Afrika'da lisansüstü eğitimin en yüksek standartlarını geliştirmek ve bütünsel bir bağlamda bilgi ve mesleki becerileri geliştirmek için en iyi üniversitelerden biri olmak.

Temel değerler

Bilgi. Hakikat. Hizmet.

109615_rsz_adobestock_49198989.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Adventist University of Africa

Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri Bilim Ustası, Afrika ve dünyanın ihtiyacını karşılamak için bilgi teknolojisi ve güvenlikte etkili yetkinlikler geliştirme ihtiyacını ceva ... [+]

Program Hakkında

Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri Bilim Ustası, Afrika ve dünyanın ihtiyacını karşılamak için bilgi teknolojisi ve güvenlikte etkili yetkinlikler geliştirme ihtiyacını cevaplamak için tasarlanmış bir programdır. Mezunlar, bilgisayar ve bilgi biliminde teoriye ve yerel ve küresel bağlamlarda bilgisayar bilgi sistemlerini planlarken, tasarlarken ve yönetirken teoriyi mevcut çalışma pozisyonlarında günlük hayata çevirme kabiliyetine sahip olacaklar.

Uzmanlık

Aşağıdaki alanlarda bir çalışma programı seçilebilir:

Siber güvenlikE-HizmetlerAğlar ve Sistem YönetimiNeden AUA'nın Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri Programına Yüksek Lisansına Katılın?Chartered Üniversitesinden tanınmış bir dereceTecrübesi zengin, nitelikli ve özel uluslararası bir fakülte tarafından öğretilmelidir.Farklı ülkelerden gelen öğrencilerle etkileşimde bulunmak ve ağ oluşturmayı geliştirmek için harika fırsatlarSanat tesislerinin durumuTaahhütlü ve odaklanmış öğrencilerin zamanında mezun olma fırsatı (tam zamanlı 2 yıl ve yarı zamanlı 4 yıl)Teslimat modu... [-]
Kenya Nairobi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

AUA School of Postgraduate Studies