International Leadership University - ILU

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ÜNİVERSİTENİN VİZYON, MİSYON VE FELSEFE Vizyon Üniversitenin vizyonu olmaktır "akademik mükemmellik ve dönüşümcü liderlik yoluyla İncil değerleri ilerleyen bir dünya standartlarında bir üniversite."

Misyon Üniversitenin misyonu "eğitmek ve Afrika ve dünyanın bütünsel dönüşüm öncülük etmek Mesih gibi vizyoner liderleri yetiştirmektir." dir Bu misyon, aşağıdaki tablolarda şerh edilmiştir:

a. Amaç Bildirimi Üniversitenin amacı eğitmek ve Kilisesi ve İncil önceliklere dayalı topluma liderlik sağlamak için onları donatmak için, Afrika ve dünyanın, manevi, sosyal ve kültürel dönüşümü öncülük etmek amacıyla kadın ve erkekleri yetiştirmektir.

b. İş Bildirimi Uluslararası Liderlik Üniversitesi kendini sürdürülebilir kaliteli eğitim sunmak için kararlıyız kâr amacı gütmeyen bir kurumdur.

c. Değer Bildirimi

Tanrı bağımlılık: Tanrı'nın rehberlik Aradığınız tüm çabalar O'nu güveniyorum. Büyük Komisyonu Tutkusu: büyüleme tüm eğitim ve öğretim çalışmalarında Mesih'in itaatkar Havarisi yapmak. Ahlaki Dürüstlük: Bir Kutsal Kitap yaşam tarzı ve dürüstlük, adalet ve doğruluk uygulama. İncil Yönetimi: Sorumlu, kaynaklar, hediyeler ve yetenekleri adil ve şeffaf bir kullanım. Mükemmellik Tutkusu: öğretimde performans ve öğrenme, araştırma, pratik bakanlığı, yönetim ve hizmet sunumunda en yüksek standartlarda peşinde. Bağlamsal Uygunluk: Kilise ve topluma bağlılık ve Kutsal Kitap'a tutarlı alaka peşinde. Felsefe

Uluslararası Liderlik Üniversitesi - Kenya olan felsefe tüzüğün 5. bölümünde belirtildiği gibi İnanç Beyanı oluşacaktır bir evanjelik Hıristiyan Üniversitesi, olduğunu. Hıristiyan manevi değerler tüm nesneleri, işlevleri ve Üniversite'nin temelini oluşturur. Müfredatın belirlenmesi; Öğrencilerin, öğretim ve yöneticilerin seçimi; Mezuniyet için gereksinimleri; Personel, öğrenciler, yöneticiler, ve öğretim karakter beklentileri; finansman ve geliştirme için kullanılan araçlar, tüm İncil değerlere dayanmaktadır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Kabul & Koşullar

Academic Qualification and Requirements

Applicants for Certificate Program

Applicants holding a mean grade of D+ (Plus) at KCSE qualify to enroll for a certificate program in the various disciplines of study at the University.

Applicants for Diploma Program

Applicants holding a mean grade of C- (Minus) at KCSE qualify for either Regular or Open, Distance – Learning mode (ODLM) specifically for the Diploma and Certificates students. Credits from a Diploma with good grades (B (Plain) and above may be transferable into a relevant Bachelors program, depending on the content equivalency in relation to bachelors’ program requirements.

The K.C.S.E mean grade of C (Plain) qualifies an applicant to take either a pre- university or bridging course of 28 credits of 7 subjects at 4 credit hours per subject.

Applicants for Bachelors’ Degrees

Applicants holding a mean grade of C+ (Plus) at K.C.S.E or equivalent with at least C+ (Plus) in English and Mathematics or mean grade of C (Plain) with a diploma (Passed with credit) in any field of study with two (2) years working experience in a relevant field e.g. Counseling, Religion, Social Work, Welfare, Psychology and HIV/AIDS, may apply.

Applicants for Masters Degrees

Applicants for Master’s degree should have earned recognized first (1st) degree with at least second (2nd) upper class honors in a related field from an accredited University or college with a minimum grade point average (G.P.A) of 2.75 on a scale 4.0 scale.

A second class honors lower division or G.P.A of 2.5 may be considered for admission if they have at least 2 years experience in a related field, and if accepted, will be placed under academic probation during the 1st semester of study.

Görmek MA\'ler » Görmek MSc\'ler » Yüksek lisans programlarını görüntüle »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Danışma sanat ustası

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Kenya Nairobi

MA programı yetkin kendi toplumlarına hizmet profesyonel danışmanlar olmak üzere Danışmanlık ve Psikoloji ileri düzeyde öğrenciler yetiştirmek ve donatmak için tasarlanmış bir iki yıllık bir program vardır. [+]

Danışmanlık Master of Arts (MA Danışmanlık)

Sanat programı Master yetkin kendi toplumlarına hizmet profesyonel danışmanlar olmak üzere Danışmanlık ve Psikoloji ileri düzeyde öğrenciler yetiştirmek ve donatmak için tasarlanmış bir iki yıllık bir program vardır. Teori ve pratik becerileri güçlü bir temel ile öğrenciler kavramsallaştırma ve müşteri sorunlarını değerlendirmek, tedavi planları geliştirmek ve uygun müdahale becerilerini kullanmak, tüm psikolojik teori ışığında bir Kutsal Kitap'a tutarlı bir bakış açısıyla, hem de araştırma yapmak için eğitimli bulunmaktadır.

[-]

İncil ve teolojik çalışmaların sanat ustası (mabts)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Kenya Nairobi

MABTS derecesi kilise liderleri çekirdek İncil çalışmaları, teoloji, manevi oluşumunu ve bakanlık yetkinlikleri sağlamak üzere tasarlanmış bir kasıtlı entegre iki yıllık bir programdır. [+]

İncil ve İlahiyat Araştırmaları Arts (MABTS) Master

MABTS derece kilise, para-kilise liderleri için temel İncil çalışmaları, teoloji, manevi oluşumunu ve bakanlık yeterlikleri kazandırmak ve pazarda bakanlıkların yanı sıra profesyoneller yatıyordu için tasarlanmış bir kasıtlı entegre iki yıllık bir programdır. Buna ek olarak, program, gelişmiş Masters ve doktora çalışmaları için sağlam bir temel vererek, araştırma ve analiz için hazırlar. Akademik titizlik ile birlikte, MABTS müjdecilik, öğrencilik becerilerinin geliştirilmesi yoluyla Büyük Komisyonu ve hareket-bina için bir vizyon ve tutku geliştirme ve liderleri olarak başkalarını donatılması özellikle önem vermektedir.... [-]


Liderlik çalışmalarında sanat ustası (mals)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Kenya Nairobi

Liderlik Çalışmaları Master of Arts teorisi, eleştirel düşünme ve karar-verme becerileri ile donatıyor öğrenen bir iki yıllık bir programdır. [+]

Liderlik Çalışmaları Master of Arts (MALS)

Liderlik Çalışmaları Master of Arts teorisi, eleştirel düşünme-ve karar verme becerileri ve stratejik kurşun ve ekiplerin ve kuruluşların, ister iş, hükümet, kilise, STK'lar geliştirmek için yeteneği ile donatıyor öğrenen bir iki yıllık bir programdır, veya kuruluşlar toplum temelli. Dersin içeriği bağlamlarda çeşitli, İncil değerleri ve öncelikleri ile uyum içinde olduğu gibi dönüşümsel maddeler hizmet etmek liderleri hazırlamak için liderlik ilkeleri, beceri ve karakter, gelişimi ile teori entegre.

[-]

MSc

Yönetim biliminin ustası (msg)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Kenya Nairobi

Program ortak iyi teşvik liderleri üreten iyi yönetişim ilkelerinin yanı sıra dönüşümsel liderlik süreçleri, vurgu yerleştirir. [+]

Yönetim Master of Science (MSG)

Yönetim Master of Science olsa da, STK'lar ve özel kuruluşlara uygulanabilir olanlar hizmet veya özellikle kamu sektöründe, yönetim rollerinde görev için hazırlamak için tasarlanmış bir iki yıllık bir programdır. Bu hazırlamak ve eleştirel toplumsal sorunları analiz etmek öğrencileri donatmak ve aktif formülasyonu ve kamu ve kurumsal politikasının uygulanmasında meşgul amaçlanmıştır. Program ortak iyi teşvik liderleri üreten iyi yönetişim ilkelerinin yanı sıra dönüşümsel liderlik süreçleri, vurgu yerleştirir. Hıristiyan inanç ve İncil değerleri bilerek her ders içinde entegre edilmiştir.

[-]

Yüksek Lisans

Ilahiyat master (mdiv)

Kampüs Tam zamanlı 3 yıl January 2019 Kenya Nairobi

İlahiyat derecesi Master Hıristiyan bakanlığı bir yaşam süre hazırlanmasında olanlar veya için özel olarak tasarlanmış üç yıllık bir programdır. [+]

İlahiyat (MDiv) Master

İlahiyat derecesi Master Hıristiyan bakanlığı bir yaşam süre hazırlanmasında olanlar veya için özel olarak tasarlanmış üç yıllık bir programdır. Bakanlık becerileri ile birlikte, programın ileri master veya doktora dereceleri İncil, teoloji ya da belirli bakanlık çalışmaları için İncil dil, İncil ve teoloji gerekli temelleri sağlar. Tüm dünyaya kurtarıcı dönüşüm İyi Haberler getirmek için Kilisenin görev doğrultusunda, program bu görevini yerine en etkili aracı olarak müritlik ve dindar, yetkili liderlik çarpma vurgu.

[-]