Pontificia Universidad Javeriana

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1623 yılında İsa Cemiyeti tarafından kurulan, Kolombiya devleti tarafından tanınan, özellikle de Kolombiya olmak üzere, daha uygar, daha eğitimli ve daha iyi bir toplum kurmayı amaçlayan, Gospel değerlerinden ilham alan bir Katolik üniversitesi.

İnsanların kapsamlı bir şekilde eğitilmesini, insani değerlerin geliştirilmesi, bilim ve kültürün aktarılmasını teşvik eder ve toplumun gelişmesine, rehberliğine, yapıcı eleştirisine ve dönüşümüne katkıda bulunur.

Kolombiya’da Kurumsal Akreditasyon alan ilk üniversite

Milli Eğitim Bakanlığı, 1320 sayılı Karar ile 12 Haziran 2003'te Pontificia Universidad Javeriana sekiz yıllığına kredi kullandı.

Karar, Üniversitenin "konuyla ilgili kurallara uygun olarak resmi bir kurumsal akreditasyon eylemi yoluyla bu gerçeği kamuoyuna tanıyacak şekilde" yeterli kalite seviyesine ulaştığını vurgulamaktadır.

Misyon

Javeriana Üniversitesi, kurucu kuruluşun eğitim prensipleri ve ilkelerine bağlı kalarak İsa Topluluğu tarafından kurulmuş ve işletilen bir Katolik yükseköğretim kurumu.

Bir ülkenin bütünleşmiş bölgeleri, küresel ve disiplinlerarası bir bakış açısıyla üniversite olarak uzmanlık eğitimi, araştırma ve servis mükemmelliği;

  • yüksek kalitede insani, ahlaki, akademik, mesleki ve sosyal sorumluluklarına dikkat çeken kişilerin ayrılmaz oluşumu;
  • Bilgi, kültür ve eleştirel ve yenilikçi bir bakış açısıyla insan haklarına saygılı bir toplumun adil, sürdürülebilir, kapsayıcı, demokratik, şefkatli ve saygılı bir şekilde başarılması.

    576 Üniversite Kurulu, 26 Nisan 2013 Anlaşması ( İndirme Anlaşması )

Konumlar

Bogota

Address
Carrera 7 No. 40 - 62
111321 Bogota, Bogota, Kolombiya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin