ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ESA Sunum

Fransa ve Lübnan arasında hükümetlerarası bir anlaşma sonrasında 1996 yılında kurulan, ESA Lübnan ve Ortadoğu'da yöneticileri ve yöneticilerin eğitime adamış ve Ticaret ve Sanayi Paris Ile-de-France Bölge Odası tarafından yönetilen bir Business School.

Yarının liderleri içine Lübnan'ın elit ve bölge oluşturmak misyonu ile ESA, Lübnan içinde akademik mükemmellik bir işaret ve etkileşim ve Avrupa, Orta Doğu ve Lübnan arasındaki görüşmeler için bir platform haline gelmiştir.

Işletmeler ve onların ihtiyaçlarına keskin dikkat, ESA onların vizyonlarını geliştirerek onlara yardımcı, ve onları daha iyi eğitim ve onların idarecilerine ve yöneticilerine koçluk ederek hedeflerine ulaşmak yardımcı olur.

Beyrut'un merkezinde yer alan ve Ortadoğu'nun kalbinde, ESA üst düzey öğrenciler ve dünyanın en önde gelen uzmanları arasında rütbe profesörlerin yeteneklerini birleştirerek, önemli bir uluslararası okul olarak ulaşmak belirtmektedir.

ESA Güçlü

Programlar ve ölçmek için yapılan kurslar, uluslararası işyerinin ihtiyaçları doğrultusunda, yöneticiler ve yöneticiler yetiştirmektir.

Avrupa'nın en iyi işletme okullarından alınan profesör münhasıran oluşan bir fakülte, Özellikle ESCP Avrupa ve HEC Paris.

Iki uluslararası sertifikalar, prestijli ortağı okuldan ESA Lisans ve Lisans: Her akademik yolu doğrulamak için.

Esnek programlar, eğitim ve kombine profesyonel yaşamlarında hem izin.

Etkili bir uluslararası ağ, bağlantılı ve ESCP Mezunlar Derneği önemli bir ortak olduğunu ESA Mezunlar Derneği, katılarak ulaşılabilir.

Iş karşılaşmalar için avantajlı bir yer, ESA uluslararası konuşmacılar ile düzenli seminerler ve panel konferanslar düzenlemektedir.

Akademik Ortaklar

Kuruluşundan bu yana, ESA iyi İş Okulları, özellikle ESCP Avrupa ve YÖK bazı Paris oluşan sağlam bir ağ korumuştur.

ESA Lisans ve bizim ortak kuruluştan Derece: Bu ortaklıklar öğrencilerimizin akademik mükemmellik uluslararası bir fakülte yarar ve her uluslararası diploma programı için iki sertifikalar almak için izin verir.

Konumlar

Beyrut

Ecole Superieure des Affaires

Address
ESA Campus,
289, rue Clemenceau,
P.O. Box 113 – 7318

Beyrut, Beyrut Valiliği, Lübnan
Telefon
+961 1 373 373

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin