Lebanese International University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Lübnan Uluslararası Üniversitesi (LIU) İlk Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi altında Bekaa Üniversitesi olarak kuruldu sayılı Batı Bekaa Vadisi ve başkenti Beyrut Al-Khyara yılında ilk iki kampüsü, Nisan 2001'de 5294,. Kurucuları, üniversite yüzden Lübnan'ı oluşturan altı idari ilçesinde bir varlığı ile gerçek bir üniversite yapma bir vizyonu vardı için adı daha sonra, Lübnan International University (LIU) olarak değiştirildi. Aksi takdirde profesyonel işgücüne katılma fırsatı olmazdı birinci nesil öğrenciler için yükseköğretime erişimi yaratma misyonu ile kariyer odaklı bir kurum olarak. Taahhüdü ile yüksek öğrenim ve güçlendirme, 2003 yılından bu yana üniversite demokratikleştirmek ve 2013 yılına kadar yedi ek kampüs ofisler: Saida, Nabatieh, Trablus, Lübnan Dağı, Lastik, Rayak ve Halba-Akkar.

At LIU, Size hedeflerinize tamamlamak ve toplum içinde excel hangi gibi bir çok samimi ve konuksever bir ortam bulacaksınız. Ayrıca çok daha fazla danışmanlık kariyer rehberliği, akademik birlikte üniversitede sağlık hizmetinden yararlanabilir, ve olabilir.

Liu'nun güzel kampüsleri 50'den fazla ülkeden gelen öğrencileri çizin. Yanı sıra, öğrenciler devam etmek isteyen herhangi standartlarını karşılamak için Almanya'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne değişen üniversiteler ile büyük bir değişim programı olan. Akademik Mükemmellik

LIU ulusal ve uluslararası lisans ve lisansüstü düzeylerinde 20.000 üzerinde tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrenciler için köklü bir lise sonrası eğitim verilmektedir. Bu çalışırken öğrenimlerine devam edebilirler, tüm öğrenciler için bir uluslararası üne sahip eğitimi veren odaklanır. LIU birinci programı dahil seçmek için 50 binbaşı, konsantrasyonları ve uzmanlaşma ile 6 lisans programları sunmaktadır. Kampüsteyken, kütüphane, laboratuar, ve kafeteryalar yeni bulunan emelleri yararlanmak için birçok fırsat bulmak mümkün olacak, ve yol boyunca yeni dostluklar oluşturmak mümkün olacak. LIU aynı seviyor ve ilgi ile yeni insanlarla tanışmak için değişiklik sağlamak için aktif kulüpleri ve dernekler vardır.

A misyon Lübnan International University mükemmellik ve birinci dereceden kalitesinde erişilebilir ve uygun fiyatlı yüksek eğitim sağlamaktır. Liu sorumlu yurttaşlar ve yaşam boyu kendini çalıştırılan öğrenciler olmak öğrencilerini götürmek olacaktır. Liu bilincini geliştirmek ve maksimize kaynaklar aracılığıyla kültürel ve çevresel sürdürülebilirlik yapmak isteyen öğrencilere yetkisi olacak. Liu öğretim ve araştırma dinamik etkileşimi E-etkinleştirmek bir ortamda çeşitli öğrenme deneyimleri ve becerilerini yaymaktadır. Liu çabalar öğrenci desteği ve iletişim değerlerini ve taahhütlerini uyum ve sürekli yenilikçi sonuçlar için müfredatının gözden geçirilmesi.

Konumlar

Beyrut

Lebanese International University (LIU)

Address
Mouseitbeh - PO Box: 146404 Mazraa
146404 Beyrut, Beyrut Valiliği, Lübnan
Telefon
+961 1 706 881

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin