Resmi açıklamayı okuyun

2003 yılında kurulan Kazimieras Simonavičius Üniversitesi (KSÜ), Vilnius ve Klaipeda, Litvanya kampüsleri ile yüksek öğrenim akredite özel bir kurum. KSÜ öğrenmeye yenilikçi yaklaşımı ve girişimci değerleri ile dikkat çekiyor.

İşletme ve Yönetim, Kamu Yönetimi, Hukuk, İletişim, Ekonomi, Siyasal Bilimler ve Sosyoloji - - yanı sıra Teknolojik Bilimler olarak Bilgi Teknolojileri alanında çalışmalar büyük Sosyal Bilimler alanlarını kapsamaktadır. Üniversite 13 Lisans, beş yüksek lisans ve bir Entegre programlarının yanı sıra yaşam boyu öğrenme çalışmaları ve kursları sunmaktadır.

NEDEN KSÜ?

EĞİTİM KARİYER ODAKLI. yerel ve uluslararası işletmeler ile işbirliği içinde, biz onları seçtikleri çalışma alanlarında kariyer başarısı için öğrencileri hazırlamak eğitim programları geliştirdik. Üniversite bir gencin başarılı olması için hayati önem taşımaktadır üç nitelikleri teşvik etmektedir.

Girişimcilik. KSÜ çalışma programları girişimcilik değerleri ve becerileri teşvik güçlü bir vurgu yer. Üniversite öğrencinin başlangıç ​​fikirleri destekler ve yeni iş yaratmak için teşvik eder.

Yenilik. KSÜ Öğretim yenilikçi öğretim yöntemleri kullanın. Öğrenciler çalışmaları ve proje çalışmaları sırasında en modern teknolojileri kullanmak için teşvik edilir.

Yaratıcılık. Öğrencilerin bilimsel bilgi, teknolojik yenilik ve sanat entegre etmek öğretilir tüm çalışma programlarında: Fırsatlar tüm KSÜ programlarında yaratıcılık ve kendini ifade için boldur. Üniversite ayrıca öğrencilerin gerçek yaşam sorunları çözmek için fırsatlar sağlayarak, girişimci yarışma ve projeler öğrencilerin katılımını destekleyen çalışma sürecinde sosyal ortakları yürütmektedir.

DİKKAT VE DESTEK. Küçük çalışma grupları her öğrenci ilgi kişiselleştirilmiş alır emin olun. Birinci sınıf öğrencileri kişisel rehberlere karınca öğretmenler olsun. çalışmaları boyunca Öğrenciler kariyer ile ilgili düzenli istişareler var ve onlar bunları pratik ve kişiselleştirilmiş becerileri ve bir kariyer için kendilerini hazırlamak yardımcı Kariyer Yolu programına kayıt olabilirler.

ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ. Üniversite tüm dünyada 100'ün üzerinde üniversite ile öğrenci değişim anlaşması bulunmaktadır. Öğrenciler ve akademisyenler yabancı profesyonel eğitimler ve eğitim projelerine katılmak için KSÜ birden fırsatlar sunmaktadır. Her dönem, dünyanın her yerinden yabancı akademisyenler tarafından verilmektedir zorunlu ve seçmeli dersler vardır.

KSÜ - YOU geleceği icat edebilirsiniz Üniversitesi!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Kazimieras Simonavicius University

Gelecek Öngörü ve Stratejik Yönetim Litvanya gelecekteki çalışmaları ilk eğitim programıdır. Stratejik için bu yeteneklerini yönlendiren bir anlayışlar metodoloji öğretil ... [+]

Gelecek Öngörü ve Stratejik Yönetim Litvanya gelecekteki çalışmaları ilk eğitim programıdır. Stratejik için bu yeteneklerini yönlendiren bir anlayışlar metodoloji öğretilir farklı alanlara ve farklı düzeylerde uygulanabilir: Program disiplinlerarasılığı, tamamlayıcılık ve sürekli değişen iş gücü piyasasında daha iyi entegrasyonu için fırsatlar yaratmak ilgili yetkinliklerin, integral evrenselliğini birleştirir sosyal, ekonomik, politik, kültürel ve teknolojik süreçlerin modellenmesi yanı sıra bilgi toplumu geleceğini şekillendirmektedir.

Gelecek Öngörü ve Stratejik Yönetim programının amacı çok kademeli olarak bütünsel karmaşık yönetim ilişkilerini anlamak ve küresel ölçekte değişen ortamlarda yeteneğine sahip üst düzey kamu yönetimi uzmanları hazırlamaktır. Bu programın mezunları edebiliyoruz: 1. kamu yönetimi politikaları ve ekonomik faaliyetlerin formüle ederken gelecekteki öngörü yöntemlerini uygulamak.... [-]

Litvanya Vilnius
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Students about Kazimieras Simonavičius University