EIT Digital Master School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bu fark!

EIT Digital Master School , Avrupa'nın önde gelen teknik üniversiteleri ve işletme okulları tarafından mükemmel Avrupalı araştırma kuruluşları ve önde gelen iş ortaklarından ek mentorluk ve ortaklıkla birlikte özel bir ortak girişimdir.

Bu yüksek lisans eğitiminde bir öğrenci olarak, gelecekteki kariyerinizin zorluklarının yanı sıra toplumun küresel zorluklarıyla yüzleşmeye hazır olacaksınız.

En son teknik bilgiyi kazanacak ve yeniliklerinizi pazara sürmek için gereken yeteneği elde edeceksiniz. Eğitim, özellikle inovasyon ve girişimcilik alanlarında, aktarılabilir becerilerin kazanılmasına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır.

EIT Digital Master School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/144684_DEMHeader.png" alt="EIT Digital Master School" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Pedagojik yenileme

EIT Digital Master's Education, öğrencilerin teorik bilgilerini uyguladıkları yaratıcı ve analitik mühendislik problemleriyle güçlü bir teorik temeli birleştirir. Öğrenciler ve öğretmenler, bilimsel bir topluluğun üyeleri olarak çalışır.

Bir EIT Digital öğrencisi olmak, eğitim süreniz boyunca üniversitenizin araştırma ortamına gireceğiniz anlamına gelir. Doktora çalışmalarını hedefliyorsanız, bu size mükemmel bir başlangıç noktası verecektir. İnovasyon becerilerinin eğitime entegrasyonu ve endüstriyel ortakların eğitime katılımı da sizi temel endüstriyel rol ve sorumluluklara hazırlayacaktır.

Yüksek lisans eğitimi, öğrenciler için profesyonel seçenekleri artırır. Müfredat izleri, çok sayıda kariyer yolu sağlamak ve ilgili endüstri, araştırma alanı veya eğitim alanında iş türleri ve işlevleri hakkında farkındalık yaratmak için düzenlenmiştir.

Organizasyon

Alt = "EIT Digital Master School, EIT Digital parçasıdır.

EIT Digital , Avrupa'nın dijital dönüşümünü yönlendiren lider bir Avrupa dijital yenilik ve girişimci eğitim organizasyonudur.

EIT Digital , pazarda çığır açan dijital yenilikler sunar ve Avrupa'daki ekonomik büyüme ve daha iyi yaşam kalitesi için girişimcilik yeteneğini geliştirir. Bunu, 156'dan fazla Avrupa şirketi, KOBİ, girişimci, üniversite ve araştırma enstitüsünden oluşan bir pan-Avrupa ekosistemini mobilize ederek yapıyor.

Avrupa Yenilik ve Teknoloji Enstitüsü Bilgi ve İnovasyon Topluluğu olarak, EIT Digital girişimciliğe odaklanır ve öğrencileri, araştırmacıları, mühendisleri, iş geliştiricileri ve girişimcileri bir araya getirerek eğitim, araştırma ve işletmeyi bütünleştirme ön plandadır. Bu, Avrupa, Berlin, Eindhoven, Helsinki, Londra, Paris, Stockholm, Trento ve Budapeşte ve Madrid'deki ortak yerleşim merkezleri ağımızda yapılmaktadır. Ayrıca Silikon Vadisi'nde bir göbeğimiz var.

EIT Digital , Avrupa'nın stratejik, toplumsal zorluklarına odaklanan, araştırmaya dayalı dijital teknolojilerin pazar alımını hızlandırmak için stratejik alanlara yatırım yapıyor: Dijital Endüstri, Dijital Şehirler, Dijital Refah ve Dijital Altyapı.

EIT Digital , bir Master School, Doctoral School ve Professional School içeren karma bir Eğitim Stratejisi ile inovasyona odaklanan T şeklindeki girişimci dijital yeteneği besler.

16975_ms-graduation.jpg

Neden EIT Digital Master School ?

  • Kariyerinize hızlı takip: endüstri ile iletişim kurun
  • BİT alanında büyük ve E & I'de yan dal ile çift derece Yüksek Lisans programı
  • Uluslararası deneyim çalışması, iki farklı Avrupa şehrinde iki yıl

Güçlü Bir Ortak Ağı

Yüksek lisans eğitimi, araştırma ve endüstri uzmanları ağımızdaki temaslar aracılığıyla gelecekteki müreffeh kariyeriniz için temel sağlar. Alanınızdaki en iyi uzmanlarla tanışacak, onlarla ağ kurabilecek ve fikir alışverişinde bulunabileceksiniz.

Stajlar

Programda zorunlu bir staj süresi vardır. Öğrencilerin ilginç ve gelişen konumlar aramaları bekleniyor, EIT Digital , sektördeki iş ortakları aracılığıyla destek sağlayacak. EIT Digital yüksek lisans tezi ile birleştirmek isteyen öğrencilere EIT Digital tarafından öğrencilere bir akademik danışman atanacaktır. Stajlar, projelere ve proje toplantılarına aktif olarak katılmanıza ve kurumsal bir ağ ve bilgi oluşturma fırsatını elde etmenize olanak sağlar.

Mentorluk Programı

Bir EIT Digital iş ortağındaki yönetim pozisyonunda kişisel bir mentor görevlendirilecek ve mentorun günlük çalışmasını takip etmek için mentor ile düzenli görüşmeler ve fırsatlar sağlanacaktır. Bir girişimcinin hayatını görmek ve bilginizi nasıl uygulayacağınızı öğrenmek.

Güçlü Teknik Girişimcilik Eğitimi

Üst düzey bir teknik eğitim ile yenilikçilik ve girişimciliğin birleşimi, size olağanüstü bir kariyer inşa etmek için ihtiyacınız olan becerileri verecektir. En başından itibaren başarılı olacaksınız. 17108_184.jpg

Değer Topluluğu

Topluluğumuzun bir parçası olun, eğitimlerimiz ve etkinliklerimizde seri girişimciler, iş ortaklarımız, üst düzey araştırmacılar ve Avrupa ve dünyadaki diğer öğrenciler ve öğretmenler ile tanışmanızı öneririz. Alanınız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kariyerinize başlayacak bir ağ oluşturmak için diğer etkileyici yerlere seyahat edin, değer topluluğumuz, Mezunlar Vakfımız aracılığıyla eğitiminizin ötesinde geçen bir topluluktur.

Konumlar

Helsinki

Address
Helsinki, Finlandiya

Bologna

Address
Bologna, Emilia-Romagna, İtalya

Enschede

Address
Enschede, Overijssel, Hollanda

Budapeşte

EIT Digital Budapest Co-Location Centre

Address
EIT Digital Budapest
10/a Bogdánfy Street, H-1117

Budapeşte, Macaristan

Espoo

Address
Espoo, Finlandiya

Paris

Address
Paris, Île-de-France, Fransa

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Almanya

Londra

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Trento

Address
Trento, Trentino-Güney Tirol, İtalya

Eindhoven

Address
Eindhoven, Kuzey Brabant, Hollanda

Madrid

Address
Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Stockholm

Address
Stockholm, Stockholm Bölgesi, İsveç

Turku

Address
University of Turku, Finland
20500 Turku, Finland

Turku, Finlandiya

Talin

Address
Tallinn University of Technology, Estonia
Ehitajate tee 5, 12616 Tallinn, Estonia

Talin, Harju İlçesi, Estonya

Güzel

Address
Université Côte d’Azur (UCA)
28 Avenue Valrose, 06100 Nice, France

06100 Güzel, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa

Milan

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy
20133 Milan, Lombardiya, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin