Resmi açıklamayı okuyun

Bu fark!

EIT Digital Master School , Avrupa'nın önde gelen teknik üniversiteleri ve işletme okulları tarafından mükemmel Avrupalı araştırma kuruluşları ve önde gelen iş ortaklarından ek mentorluk ve ortaklıkla birlikte özel bir ortak girişimdir.

Bu yüksek lisans eğitiminde bir öğrenci olarak, gelecekteki kariyerinizin zorluklarının yanı sıra toplumun küresel zorluklarıyla yüzleşmeye hazır olacaksınız.

En son teknik bilgiyi kazanacak ve yeniliklerinizi pazara sürmek için gereken yeteneği elde edeceksiniz. Eğitim, özellikle inovasyon ve girişimcilik alanlarında, aktarılabilir becerilerin kazanılmasına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır.

17099_banner600x200.jpg

Pedagojik yenileme

EIT Digital Master's Education, öğrencilerin teorik bilgilerini uyguladıkları yaratıcı ve analitik mühendislik problemleriyle güçlü bir teorik temeli birleştirir. Öğrenciler ve öğretmenler, bilimsel bir topluluğun üyeleri olarak çalışır.

Bir EIT Digital öğrencisi olmak, eğitim süreniz boyunca üniversitenizin araştırma ortamına gireceğiniz anlamına gelir. Doktora çalışmalarını hedefliyorsanız, bu size mükemmel bir başlangıç noktası verecektir. İnovasyon becerilerinin eğitime entegrasyonu ve endüstriyel ortakların eğitime katılımı da sizi temel endüstriyel rol ve sorumluluklara hazırlayacaktır.

Yüksek lisans eğitimi, öğrenciler için profesyonel seçenekleri artırır. Müfredat izleri, çok sayıda kariyer yolu sağlamak ve ilgili endüstri, araştırma alanı veya eğitim alanında iş türleri ve işlevleri hakkında farkındalık yaratmak için düzenlenmiştir.

Organizasyon

EIT Digital Master School , EIT Digital parçasıdır.

EIT Digital , Avrupa'nın dijital dönüşümünü yönlendiren lider bir Avrupa dijital yenilik ve girişimci eğitim organizasyonudur.

EIT Digital , pazarda çığır açan dijital yenilikler sunar ve Avrupa'daki ekonomik büyüme ve daha iyi yaşam kalitesi için girişimcilik yeteneğini geliştirir. Bunu, 156'dan fazla Avrupa şirketi, KOBİ, girişimci, üniversite ve araştırma enstitüsünden oluşan bir pan-Avrupa ekosistemini mobilize ederek yapıyor.

Avrupa Yenilik ve Teknoloji Enstitüsü Bilgi ve İnovasyon Topluluğu olarak, EIT Digital girişimciliğe odaklanır ve öğrencileri, araştırmacıları, mühendisleri, iş geliştiricileri ve girişimcileri bir araya getirerek eğitim, araştırma ve işletmeyi bütünleştirme ön plandadır. Bu, Avrupa, Berlin, Eindhoven, Helsinki, Londra, Paris, Stockholm, Trento ve Budapeşte ve Madrid'deki ortak yerleşim merkezleri ağımızda yapılmaktadır. Ayrıca Silikon Vadisi'nde bir göbeğimiz var.

EIT Digital , Avrupa'nın stratejik, toplumsal zorluklarına odaklanan, araştırmaya dayalı dijital teknolojilerin pazar alımını hızlandırmak için stratejik alanlara yatırım yapıyor: Dijital Endüstri, Dijital Şehirler, Dijital Refah ve Dijital Altyapı.

EIT Digital , bir Master School, Doctoral School ve Professional School içeren karma bir Eğitim Stratejisi ile inovasyona odaklanan T şeklindeki girişimci dijital yeteneği besler.

16975_ms-graduation.jpg

Neden EIT Digital Master School ?

  • Kariyerinize hızlı takip: endüstri ile iletişim kurun
  • BİT dalında yüksek lisans ve E yüksek lisans derecesi olan çift lisans yüksek lisans programı
  • Uluslararası deneyim çalışması, iki farklı Avrupa şehrinde iki yıl

Güçlü Bir Ortak Ağı

Yüksek lisans eğitimi, araştırma ve endüstri uzmanları ağımızdaki temaslar aracılığıyla gelecekteki müreffeh kariyeriniz için temel sağlar. Alanınızdaki en iyi uzmanlarla tanışacak, onlarla ağ kurabilecek ve fikir alışverişinde bulunabileceksiniz.

Stajlar

Programda zorunlu bir staj süresi vardır. Öğrencilerin ilginç ve gelişen konumlar aramaları bekleniyor, EIT Digital , sektördeki iş ortakları aracılığıyla destek sağlayacak. EIT Digital yüksek lisans tezi ile birleştirmek isteyen öğrencilere EIT Digital tarafından öğrencilere bir akademik danışman atanacaktır. Stajlar, projelere ve proje toplantılarına aktif olarak katılmanıza ve kurumsal bir ağ ve bilgi oluşturma fırsatını elde etmenize olanak sağlar.

Mentorluk Programı

Bir EIT Digital iş ortağındaki yönetim pozisyonunda kişisel bir mentor görevlendirilecek ve mentorun günlük çalışmasını takip etmek için mentor ile düzenli görüşmeler ve fırsatlar sağlanacaktır. Bir girişimcinin hayatını görmek ve bilginizi nasıl uygulayacağınızı öğrenmek.

Güçlü Teknik Girişimcilik Eğitimi

Üst düzey bir teknik eğitim ile yenilikçilik ve girişimciliğin birleşimi, size seçkin bir kariyer oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri verecektir. En başından itibaren başarılı olacaksın. 17108_184.jpg

Değer Topluluğu

Topluluğumuzun bir parçası olun, eğitimlerimiz ve etkinliklerimizde seri girişimciler, iş ortaklarımız, üst düzey araştırmacılar ve Avrupa ve dünyadaki diğer öğrenciler ve öğretmenler ile tanışmanızı öneririz. Alanınız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kariyerinize başlayacak bir ağ oluşturmak için diğer etkileyici yerlere seyahat edin, değer topluluğumuz, Mezunlar Vakfımız aracılığıyla eğitiminizin ötesinde geçen bir topluluktur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

EIT Digital Yüksek Lisans School

Bulut ve Ağ Altyapıları, ağ ve bulut bilişimin kapsamlı bir görünümünü sağlar. Öğrenciler bir yandan ağ yönetimi, işletme ve tasarım konularında uzmanlaşmayı ve diğer yan ... [+]

Neden EIT Digital Master School Bulut ve Ağ Altyapıları (CNI)?

Bulut ve Ağ Altyapıları, ağ ve bulut bilişimin kapsamlı bir görünümünü sağlar. Öğrenciler bir yandan ağ yönetimi, işletme ve tasarım konularında uzmanlaşmayı ve diğer yandan bulut servis ve dağıtım modellerini , uygulama stratejilerini ve uygulama tasarımını öğreneceklerdir. Program ayrıca örneğin sırasıyla kenar ve sis hesaplama alanlarında, blokajlar ve dağıtılmış defter uygulamaları gibi bulut bilişimin gelecekteki yönlerine odaklanmaktadır.

Müfredat, Bulut ve Ağ Altyapıları'ndaki teknik ana (% 75 teknik ana) ile İnovasyon dalında küçük... [-]

Finlandiya Espoo Fransa Paris Almanya Berlin İtalya Trento İsveç Stockholm Rennes  + 7 Daha fazla
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EIT Digital Yüksek Lisans School

Gömülü sistemler her yerde! Dünyadaki işlemcilerin% 98'inden fazlası gömülü sistemlerde bulunmaktadır. Gömülü sistemler, daha büyük sistemlerin ayrılmaz parçaları olarak ... [+]

Neden EIT Digital Master School Gömülü Sistemler?

Gömülü Sistemler (ES) , gömülü sistemler , temel teknolojileri, geliştirmeleri ve entegrasyonları hakkında bütüncül ve çok disiplinli bir bakış açısı ve beceri seti sunar .

Mezunlar, gömülü sistemler alanında birinci sınıf uzmanlar ve yenilikçiler haline geliyor; Siber Fiziksel Sistemler (CPS) ve Nesnelerin İnterneti (IoT) alanlarında yeni zorluklar için akıllı gömülü çözümler geliştirebiliyor. Ayrıca gömülü sistemler ve daha genel BİT şirketlerinde lider yönetim rolleri üstlenebilecek kapasitededirler.

Müfredat, Gömülü Sistemlerde teknik ana (% 75 Teknik ana) ile bir İnovasyon dalında küçük bir birleştiriyor... [-]

Finlandiya Espoo Almanya Berlin Hollanda Eindhoven İsveç Stockholm  + 4 Daha fazla
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EIT Digital Yüksek Lisans School

Görsel Hesaplama ve İletişim, günümüz dijital toplumunda görsel bilgileri ele alan algoritma ve hizmetlerden etkilenenler için mükemmel bir Master eğitimidir. Veri ve sin ... [+]

Neden EIT Digital Görsel Hesaplama ve İletişim derslerini çalışmalı?

Görsel Bilgi İşlem ve İletişim (VCC), öğrenme ve karar vermenin yönleri dahil, görsel bilgilerin edinilmesi, işlenmesi, analizi, iletimi ve sunumuna odaklanır. Öğrencilerin, görüntü işleme ve iletişim, görüntü analizi, bilgisayarlı görü, bilgisayar grafikleri, artırılmış gerçeklik, görselleştirme, görsel analiz ve web alanlarında aktif olabileceği bilgisayar bilimi ve bilgi teknolojisinin kesişimindeki disiplinlerarası bir programdır. tabanlı ve ağ uygulamaları.

Müfredat, Görsel Hesaplama ve İletişim bölümündeki teknik ana (% 75 Teknik ana) ile bir İnovasyon dalında küçük... [-]

İtalya Trento İsveç Stockholm
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EIT Digital Yüksek Lisans School

Akıllı cihazlar (cep telefonları, PDA'lar, tablet bilgisayarlar), akıllı ürünler (araç, navigasyon) ve akıllı ortamlar (ortam zekası), yenilikçi arayüzler gerektiren yeni ... [+]

Neden EIT Digital Master School İnsan-Bilgisayar Etkileşimi ve Tasarımı?

Akıllı cihazlar (cep telefonları, PDA'lar, tablet bilgisayarlar), akıllı ürünler (araç, navigasyon) ve akıllı ortamlar (ortam zekası), yenilikçi arayüzler gerektiren yeni hizmetler sağlamaktadır. İnsan-Bilgisayar Etkileşimi ve Tasarımı (HCID), yeni kullanıcı arayüzleri, etkileşimli sistemler ve servislerin incelenmesi, tasarlanması, geliştirilmesi ve değerlendirilmesine odaklanmaktadır.

HCID, Kullanıcı Merkezli Tasarım yaklaşımımızın kullanıcıları tasarım sürecinin merkezine yerleştirdiği disiplinlerarası bir programdır. İnsani yönleri (hem bilişsel, hem estetik hem de duyusal-motor seviyelerinde) teknolojik ve ticari yönlerle birleştirerek, yüksek kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimine sahip yeni ürünler ve hizmetler ve genellikle ticari başarıya dönüşen sağlam bir müşteri talebi yaratırız. Öğrenciler, sürekli değişen modern teknik dünyayla insanların nasıl etkileşimde bulunduklarını ve yaşadıklarını nasıl tasarlayacaklarını ve tanımlayacaklarını öğrenirler.... [-]

Finlandiya Espoo Fransa Paris İtalya Trento Hollanda Eindhoven İspanya Madrid İsveç Stockholm  + 8 Daha fazla
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EIT Digital Yüksek Lisans School

EIT Digital siber güvenliği, güvenli ve kapsayıcı bir dijital toplum oluşturmanın temel taşlarından biri olarak görüyoruz. Dijital teknolojinin yaygınlığı, siber güvenliğ ... [+]

Neden EIT Digital Master School Cyber Security (CSE) EIT Digital Master School arıyorsunuz?

Siber Güvenlik (CSE), gelecekteki BİT sistemleri için gizliliği sağlayabilen güvenli bilgisayar sistemlerinin tasarım, geliştirme ve değerlendirme çalışmalarına odaklanmaktadır. Amaç, öğrencilere ağlar arasında işlenen bilgilerde gizlilik, bütünlük, özgünlük ve gizlilik koruması sağlamak için kavram ve teknolojilerin anlaşılmasını sağlamaktır.

Öğrenciler, blockchain teknolojileri, kripto para birimleri, uygulamalı (etik) hackleme ve kuantum kriptografi gibi alanın yeni konularını öğreneceklerdir.

Müfredat, Siber Güvenlik'teki teknik uzmanlığı (% 75 Teknik ana uzmanı) ile küçük bir İnovasyon dalında birleştirmektedir.... [-]

Finlandiya Espoo Fransa Paris İtalya Trento Hollanda Eindhoven  + 4 Daha fazla
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EIT Digital Yüksek Lisans School

Veri doludur. Sosyal medya, üretim sistemleri, tıbbi cihazlar, lojistik hizmetler ve sayısız diğerleri günlük olarak petabayt veri üretir. Elimizdeki birçok veri ile, etr ... [+]

Neden EIT Digital Master School Veri Bilimi (DSC)?

Ölçeklendirilebilir veri toplama teknikleri ve veri analizi yöntemlerinde derinlemesine teknik beceriler edineceksiniz. Veri yakalama, işleme, depolama, aktarma, analiz, görselleştirme ve ilgili kavramları (örneğin, veri erişimi, veri fiyatlandırma ve veri gizliliği) ele alan bir dizi araç ve teknolojiyi kullanmayı ve geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Müfredat, Veri Biliminde teknik ana (DSC) (% 75 ana teknik ana) ile İnovasyon dalında küçük

Program nasıl yapılandırılmıştır?

Öğrenciler iki farklı Avrupa ülkesinde okumaktadır .Tamamlandığında mezunlar, üzerinde çalışacakları iki üniversiteden iki yüksek lisans derecesi ve Avrupa Yenilik ve Teknoloji Enstitüsü (EIT) tarafından verilen bir sertifika alırlar.İlk yıl tüm giriş noktalarında benzer. Tüm öğrenciler , dijital yeniliklerle ilgili 3 günlük bir iş mücadelesine katılıyor.İlk yıl ve ikinci yıl arasında 2 haftalık yaz okuluİkinci yıl uzmanlık ve mezuniyet projesi sunuyor. Mezuniyet projesi bir şirkette veya araştırma enstitüsünde staj yapmayı içerir ve güçlü bir inovasyon ve girişimcilik boyutu olan bir yüksek lisans tezi ile sonuçlanır.... [-]
Macaristan Budapeşte Finlandiya Espoo Fransa Paris İtalya Trento Hollanda Eindhoven İspanya Madrid İsveç Stockholm  + 10 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EIT Digital Yüksek Lisans School

Kendi kendine sürüş arabaları, robotik ya da yapay zeka ile ilgili bir kariyere ilgi EIT Digital , EIT Digital Masters School, Özerk Sistemlerde (AUS) iki yıllık bir yüks ... [+]

Neden EIT Digital Master School Özerk Sistemler?

Kendi kendini süren otomobiller , robotlar veya yapay zeka ile ilgili uluslararası bir kariyere ilgi duyuyor musunuz? Master program Otonom Sistemler (AUS) tam size göre!

MSc Autonomous Systems, bilgisayar bilimi ve elektronik mühendisliğinin bir birleşimidir. Bilgisayar bilimlerinde , ilgili beceriler Nesnelerin İnterneti (IoT), makine öğrenmesi, yapay zeka ve robot vizyonudur. Elektronik mühendisliğinde ilgili alanlar otomasyon, kontrol, gömülü sistemler ve iletişimdir.

Müfredat, Özerk Sistemlerde teknik ana (% 75 ana teknik) ile bir İnovasyon dalında küçük... [-]

Finlandiya Espoo Almanya Berlin İtalya Trento İsveç Stockholm  + 4 Daha fazla
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EIT Digital Budapest Co-Location Centre
Address
EIT Digital Budapest 10/a Bogdánfy Street, H-1117
Budapeşte, Macaristan
web sitesi
Address
Espoo, Finlandiya
Address
Paris, Île-de-France, Fransa
Address
Berlin, Berlin, Almanya
Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Address
Trento, Trentino-Güney Tirol, İtalya
Address
Eindhoven, Kuzey Brabant, Hollanda
Address
Madrid, Madrid bölgesi, İspanya
Address
Stockholm, Stockholm Bölgesi, İsveç