Szent István University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Szent István Üniversitesi (SZIU), Yüksek öğrenim Macaristan'ın en ünlü kurumlarından biri, yaklaşık 14.000 öğrenciye ev sahipliği çalışma ve araştırma için yedi farklı fakülte oluşmaktadır. Ülke genelinde bulunan üniversite kampüsleri, bilginin ulaşılması için dinlendirici ortam, rahat bir öğrenci ve personel sunan, Macaristan'ın bazı güzel binalar için ev sahipliği yapıyor. Tarihinin bölümleri geri aşkın iki yüzyıl kalma ile, SZIU bugünün rekabetçi işgücü piyasalarındaki öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için son teknoloji ile Macaristan'ın zengin gelenekleri karıştırır.

Yedi fakülte içindeki diploma programları doğa bilimleri, mühendislik ve veterinerlik işletme, iktisat, sosyal bilimler, sağlık bilimleri ve pedagoji uzanan çeşitli konularda geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Programlar doktora ve ötelere mesleki eğitim her düzeyde mevcuttur.

SZIU uluslararasılaşma önemini anlayan ve uluslararası çeşitli aktiviteler teşvik etmektedir. Hemen hemen her kıtada ortaklarıyla beraber, SZIU öğrenci ve personel küreselleşen dünyada başarı için temel bilgi kazanmak ve paylaşmak için küresel ölçekte çalışabilir. Biz daha güvenli bir gelecek için bir mihenk taşı olarak görüyoruz ve bunun önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

SZIU tarihinin kilometre taşları:

Veteriner Fakültesi 1787 kurdu 1880 YBL Miklos Teknik Koleji kurdu 1917 Öğretmen Eğitimi Koleji, Jászberény kurdu Ziraat 1920 Üniversitesi Budapeşte'de kuruldu Ziraat 1950 Üniversite Gödöllö taşındı 2000 Szent István Üniversitesi kuruldu

Szent István Üniversitesi, Yüksek öğrenim Macaristan'ın en büyük kurumlarından biri, Budapeşte Veteriner Bilimleri Üniversitesi, YBL Miklos Technical College, Jászberény Öğretmenlerin Eğitim Koleji ve Gödöllő Tarım Üniversitesi birleşmesiyle 2000 yılında kurulmuştur. Daha sonra, 2009 yılında, Tessedik Sámuel Koleji de Szie ile birleşti.

Üniversite merkezi Gödöllő bulunan, ancak çalışma ve araştırma Budapeşte, Jászberény, Békéscsaba, Szarvas ve Gyula ev sahibi daha fazla 14000 öğrenci için tamamen 7 farklı fakülte. Szent István Üniversitesi okulların bazıları tarihin bir yüzyıldan daha var.

Başvuru Prosedürü

Szent István University gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Eğer başvuru formu doldurmak için başlamadan önce, iyice bu belgeyi yorumlayan bir dakikanızı ayırın lütfen. Başarıyla tamamlamak zorundadır Szent István Üniversitesi başvuru çalışmalar için uygulamak için Aşağıdaki adımların hepsi:

Başvuru formunun tüm bölümleri tamamlamak dersi seçme nedenlerinizi özetleyen motivasyon mektubu eklemek (iki iyidir, bir iyi!) hakemlerin referans formları, öneri mektupları eklemek

Uygulanabilir akademik belgeleri ekleyiniz:

Lisans başvuranların lise final sınavı resmi bir kopyasını içine almanız gerekir. Yüksek Lisans başvuranların Lisans diploması ve transkript resmi bir kopyasını içine almanız gerekir. İngilizce yeteneği, örneğin TOEFL, IELTS vb kanıt içine (İngilizce ilk diliniz değilse) kısa Özgeçmiş takın.

Önemli not: Tüm belgeler İngilizce olmalıdır. Diğer dillerden çeviriler onaylı olmalıdır.

Konumlar

Gödöllő

Address
Gödöllő, Páter Károly utca 1.
H-2100 Gödöllő, Macaristan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin