INCEIF The Global University of Islamic Finance

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun


INCEIF ?

INCEIF yılında Malezya Merkez Bankası (Bank Negara Malaysia) tarafından kurulmuş ve İslami finans hizmetleri sektöründe yetenek ve uzmanlar yetiştirmek ve yetiştirmekle görevlendirilmiştir. Bir üniversite olarak INCEIF İslami finans alanında lisansüstü eğitim vermektedir.


Bu vizyona ulaşmada INCEIF hem akademi hem de endüstriyi köprülemesi önemlidir. Bu, hem İslami finans akademileri hem de İslami finans endüstrisinde küresel olarak saygı gören öğretim üyelerine sahip olmanın yanı sıra, endüstri oyuncularının girdilerine dayalı olarak yapılandırılan akademik müfredatına dönüştürülür. Fakülte, düzenleyiciler ve kilit sektör oyuncularının sürekli desteği ile birleştiğinde, INCEIF öğrencilerine güçlü mentorluk ilişkileri ve mesleki gelişim fırsatları sunmaktadır.


Bugün dünya çapında 80'den fazla ülkeden 1.561 INCEIF mezunu var. Bazıları, ürün geliştirme, politika çerçevesi ve uygulama gibi her düzeyde İslami finansın ilerlemesine anlamlı katkılarda bulunuyor; düzenleme ve uygulama; ve yenilik.


Kampüs, Kuala Lumpur, Malezya şehir merkezine 15 dakika uzaklıktadır; Dünyanın en hareketli İslami finans piyasalarından biri ve Asya'nın en yaşanabilir şehirlerinden biri. Kampüs arazisi üç katlı yüksek binaların üçlüsünü barındırır ve büyük kapasiteli bir oditoryum, sınıflar, üç metrelik bir yüzme havuzu ve erkekler ve kadınlar için ayrı spor salonları gibi etkileyici tesislere sahiptir.


Peki neden INCEIF seçin?

Önce iş

Giderek daha sofistike tüketicilerden ve yatırımcılardan gelen Şeriat uyumlu ürünler için artan bir iştahla beslenen İslami finansal hizmetler sektörü, sadece yeni nesil yenilikçi iş düşünürlerinin sağladığı yeniliklerle sürdürülebilecek bir büyüme yaşamaktadır. INCEIF öğrencileri, modern kurumsal finans ve Şeriat prensiplerinde INCEIF , küresel bir bakış açısı ile mezun olmuş ve teknoloji odaklı bir küresel finans çağında rekabet etmeye hazırdır.


İyi hazırlanmış programlar

 • İslami Finansman Uygulamasında Yüksek Lisans (MIFP), İslami Finans alanında küresel anlayış, bütüncül bilgi ve üstün uzmanlığa sahip endüstri pratisyenleri yetiştirmeyi amaçlayan bir lisansüstü derstir. MIFP Yüz Yüze veya Çevrimiçi yapılabilir.
 • İslami Finans Yüksek Lisans (MSc) Akademisyenler ve Uygulayıcılar İslami finans kariyerlerini hızlı izlemek için tasarlanmıştır. İslam iktisadı, finans ve Şeriat gibi kilit alanlarda hem teorik hem de uygulamalı olarak derinlemesine bir eğitim sunmaktadır.
 • İslami Finansta Doktora (PhD), adayların İslami finans alanında geniş bir alanda araştırma yapmak için gerekli olan teknik ve entelektüel yeteneği geliştirmelerini sağlayacaktır. INCEIF doktora programı endüstri odaklı ama güçlü akademik temellere dayanıyor.
 • İslami Finansta Profesyonel Sertifika (PCIF), belirli uygulama alanlarında bilgi edinmek isteyen endüstri profesyonellerine hitap etmek için geliştirilmiştir. PCIF programımız tarafından sunulan dört uzmanlık arasından seçim yapma olanağına sahip olacaksınız:
  • İslami Sermaye Piyasası
  • İslami Finans İçin Şeriat
  • İslami bankacılık; ve
  • İslami Servet Yönetimi


Deneyimli

Öğretim üyelerimiz kendi alanlarında dünya lideridir. Ana hedefleri, tüm öğrencilerimiz için olağanüstü bir eğitim deneyimi sağlamaktır. Buna ek olarak, akademik programlarımızın kalitesini ve bütünlüğünü denetlerler, böylece öğrenciler akademik alanın yanı sıra akademik alandaki en yüksek standarttaki bilgi ve bilimsel uygulamaları sağlarlar. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanından gelen mükemmel öğrencilerin işe alınması ve tutulmasında önemli bir rol oynamakta ve sürdürülebilir bir topluluğa katkıda bulunacak kariyer seçeneklerini geliştirebilecek profesyonel gelişim için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Mümkün olduğunca, öğretim üyelerimiz güncel, ilgi çekici ve liderdir.


Küresel İşbirliği Ortakları

INCEIF , İslami Finans alanında lisansüstü çalışmalarımız yoluyla gelişmeyi destekleme stratejimizin, dünyanın dört bir yanındaki işbirlikçi ortaklıkların kurulması olduğunu fark ettik. Bu stratejik ilişkiler, sürekli ortak araştırmalar, İslami Finans alanında bilgi ve uzmanlığın paylaşılması yoluyla, akademik kurumlar ve ticari kuruluşlar etrafında 'homojen olarak' oluşturulmakta, farkındalığı artıracak eğitim projelerini hayata geçirmekte ve aynı zamanda değer üretebilen bir girdi sağlama kaynağı haline gelmektedir. konu uzmanlar. Girişimlerimizde bütünsel bir yaklaşım geliştirmek için aşağıdakilerle işbirliği yapıyoruz:

 • Üniversiteler, kolejler ve öğrenme merkezleri gibi akademik kurumlar.
 • Merkez bankaları, finans kurumları, danışmanlık ve eğitim kurumu gibi Ticari Kuruluşlar; ve İslami finansa alternatif olarak bakan diğer örgütler. bankacılık, sigorta ve finansal kuruluşlar ve şirketler.


Farklı Topluluk

INCEIF programlarının uluslararası çekiciliği, INCEIF her yaştan, inançtan ve sosyo-ekonomik kökenden öğrencileri çekerek farklı bir kampüs topluluğunu oluşturdu.

Bilgi Yönetimi Merkezi (KMC)

KMC, INCEIF öğretimini, öğrenimini ve araştırmasını desteklemek için kaynak ve hizmetler sağlar. Kütüphane koleksiyonu hem İslami hem de geleneksel finans kaynaklarından oluşmaktadır. INCEIF Bilgi Yönetimi Portalı size geniş çaplı bilgilere erişmenizi sağlar ve İslami finans araştırmalarının çıktısını, sektörün anlayışını ve deneyimini paylaşmanızı sağlar.

 • İmkanlar - Kiosk, Bookdrop Makinesi, Çalışma Alanı, Tartışma Salonu, Veritabanı Odası, İş İstasyonları, Fotokopi / Baskı / Tarama Makinesi ve Wifi.
 • Hizmetler - 7/24 Erişim, Bilgi Arama Desteği, KMC Müşteri Hizmet Merkezi, Kitapların Ödünç Verilmesi / Geri Döndürülmesi / Yenilemesi, Çalıştay / Eğitim Oturumları, Belge Çözümü (ciltleme, tarama, laminasyon), Belge Teslim Servisi ve Kütüphaneler arası Kredi.


INCEIF hakkında daha fazla bilgi için

www. INCEIF .org

Konumlar

kuala Lumpur

INCEIF - The Global University Of Islamic Finance

Address
Lorong Universiti A ,
59100 kuala Lumpur, Kuala Lumpur Federal Bölgesi, Malezya
Telefon
+60 3-7651 4000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin