Resmi açıklamayı okuyun

Kuzey, Orta ve Doğu Malezya geneline yayılan, INTI Uluslararası Üniversiteler ve Kolejler başarı mezun yolların en geniş sunan kaliteli eğitim lider sağlayıcısı 30 yıl önce kuruldu ve. Yıllar geçtikçe, biz hak beceri ve kazanan ruhu mezunlarımız telkin sağlamak için üst katman üniversiteler ve önemli sanayi oyuncuları ile sağlam ilişkiler kurdu.

Bir anahtar farklılaştırıcı de INTI Öğrencilerimizin özel üniversitelerin Dünyanın en büyük operatörü, Laureate International Universities parçası olmasıdır. yeni bir boyut sağlanması INTI'Nin programları, Laureate International Universities prestijli ağı, faaliyet ülkeler arasında ortak bir iş parçacığı kariyer odaklı programlar ve enternasyonalizm üzerine vurgu aracılığıyla öğrenciler için yeni ufuklar açar.

Her yıl, INTI Öğrenciler Malezya eğitim sektörü için yeni bir kriter ayarı, büyük şirketler tarafından sunulan 50 sanayi projeleri için çözümler sunmak ve seçkin konuşmacılar tarafından üzerinde 20 konferenslarını için çalışıyoruz. deneyimsel öğrenme ile birlikte yeni öğretim yöntem ve teknolojiler, her uygulanır INTI kampüsleri, kurs ve derslere sürekli gelişen global pazar ihtiyaçlarını karşılamak için güncellenmiş ise.

Neden INTI?

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

INTI International University & Colleges, Malaysia

Pasifik bölgesi - Uluslararası İşletme Yüksek Lisans (MIB) öncelikle Asya etkileyen sorunları inceliyor. Bu bölgede iş operasyonlarını sürekli uluslararası iş stratejiler ... [+]

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans

Pasifik bölgesi - Uluslararası İşletme Yüksek Lisans (MIB) öncelikle Asya etkileyen sorunları inceliyor. Bu bölgede iş operasyonlarını sürekli uluslararası iş stratejilerini uygulamak için birçok zorlukla sağlayan, dönüşüme uğramaktadır. MIB program öğrencilerin küresel ekonomide yönetici ve profesyonel pozisyonlarda başarılı hazırlar. UOW MIB mezunlarının küresel kültür karmaşıklığı anlamak ve onların iş başarısı üzerindeki etkisi nasıl tanımak olacaktır.

&nbsp

Maç Özetleri

&nbsp

Program öncelikle Asya Pasifik bölgesinde etkileyen işletme sorunları inceliyor ve etkin küresel iş ortamında çalışmak için sağlam, uygulanabilir iş stratejileri geliştirmek için gerekli becerileri vurgular UOW bu derece geliştirmek ve sunmak için Avustralya'da ilk Bu program takip etmek için temel iş becerileri ile bunları sağlayan iyi yapılandırılmış bir program yaparak çalışmalarını tamamlamak isteyen çalışma olmayan bir iş alanında tanınan bir üniversiteden lisans derecesi ile iş lisansüstü ve bu ikisi için dizayn edilmiştir uluslararası iş kariyer Küresel ekonomide yönetici ve profesyonel pozisyonlarda başarılı öğrencileri hazırlar Bu 2 yıllık yarı zamanlı bir programdır. Öğrenciler mezun olabilmek için 8 konularda tamamlamak için gerekli gördüğü durumlarda tam zamanlı bir program sunuyoruz ... [-]
Malezya Subang Jaya Batu Pahat
Ocak 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

INTI