Infrastructure University Kuala Lumpur

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Malezya ilk Altyapı Üniversitesi Kampüsü

Altyapı Üniversitesi Kuala Lumpur gücü bugün zengin tarihi kaynaklanıyor. 15 yılı aşkın için, IUKL kaliteli eğitim ve altyapı çeşitli alanlarda mükemmel profesyonel hizmet vermektedir.

IUKL altyapı hem sert hem de yumuşak yönlerini entegrasyonu vurgulayan Malezya, önde gelen altyapı üniversitesi olma, üstün iletişim, teknolojik ve yönetsel becerilere sahip technopreneurs ve kalifiye insan gücü üretmek için talip.

up-to-date akademik tesisleri ile geliştirilmiş ve yüksek nitelikli öğretim elemanları tarafından aralarında sanayi uygulayıcıları olan tutored, IUKL Mühendisliği, İşletme, İletişim, Dil Çalışmaları, Mimarlık, Biyoteknoloji, Bilgi Teknolojileri ve alanlarında yüksek kalitede bir eğitim sağlamak için çaba çok daha fazla .

Protasco Berhad, Bursa Malezya Ana Kurulu listelenir bir şirketin bir yan kuruluşu olarak, IUKL yarının liderleri geleceğini mühendislik kararlıdır. kaliteli eğitim veren IUKL özveri çeşitli alanlarda saygın uygulayıcıları olmayı gerekli bilgi, beceri ve uzmanlık eller kazanmakta birçok öğrenciye yardımcı olmuştur. Üniversitenin sloganı rehberliğinde "Bilgi için, İnsanlık için", IUKL her öğrenciye iyice donanımlı ve bütünsel bugün onları hazırlayarak gelecek zorlukları karşılamak için yetkili olduğundan emin olmak için çabalıyor.

IUKL sağlayan eğitim dengeli - öğrencilerin zihni onların pratik becerileri honlanmış ve sosyal etkileşim becerileri gelişmiş, meydan bulacaksınız. Onlar da Vizyon 2020 ve K-ekonomi hayata yardımcı olmak için yüksek ahlaki değerlere ile aşılanmış olacak.

Vizyonumuz

Dünyaca ünlü Altyapı Üniversitesi olmak.

Misyonumuz

IUKL kaliteli eğitim, gelişmiş bilgi, state-of-the-art teknoloji ve mükemmel profesyonel hizmetler sunarak altyapı çeşitli alanlarda mükemmellik için çabalamaktadır.

Sloganımız

İnsanlık için Bilgi için.

Neden IUKL Study at?

Eğitim Kalitesi

15 yıldan fazla eğitim sektöründe olan IUKL çeşitli alanlarda kaliteli bir eğitim ve mükemmel profesyonel hizmet vermektedir. IUKL bir "Mükemmel" (Tier 5) Malezya Yükseköğretim Kurumları için 2011 ve 2013 MQA Değerlendirme Sistemi (Setara) tam teşekküllü bir üniversite olarak değerlendirilmiştir. Bunun üzerine, IUKL üst düzey üniversite ve Malezya'da tek Altyapı Üniversitesi biri arasında yer alıyor ve biz Altyapı alanında kendimizi şampiyon istiyoruz. Biz 'altyapı' sadece binalar, inşaat ve teknolojileri ile sınırlı olmadığına inanıyorum, ama aynı zamanda iletişim, dil becerileri, ticaret ve bilgi teknolojileri gibi yumuşak 'altyapısını' içerir.

profesyonel Tanıma

IUKL tarafından sunulan tüm programlar Milli Eğitim Bakanlığı ve Malezya Yeterlilik Kurumu (MQA) hem tarafından onaylanmıştır.

IUKL çeşitli yerel ve uluslararası mesleki kuruluşların profesyonel tanıma alır - Yönetim Kurulu Mühendisleri Malezya (BEM), Mimarlar Kurulu Malezya (LAM), Kara Haritacılar Kurulu (LJT), Haritacılar Malezya Kraliyet Kurumunun (RISM), Washington Accord, CISCO, Uluslararası diğerleri arasında Standardizasyon (ISO), Chartered Sertifikalı Muhasebeciler Derneği (ACCA), teşkilatı.

Mühendisler Kurulu, Malezya (BEM)
Washington Accord
Mimarlar Malezya Kurulu (LAM)
Arsa Haritacılar Kurulu
Sabah Haritacılar Kurulu
Haritacılar Malezya Kraliyet Enstitüsü (RISM)
Chartered Sertifikalı Muhasebeciler Derneği (ACCA)
Yönetim Muhasebeciler Chartered Institute (Cima)
Yeminli Mali Müşavirler Of Malezya Enstitüsü (MICPA)
Sözleşmeli Sekreterler ve Yöneticiler Malezya Enstitüsü (MAICSA)
Cisco
Malezya Yazılım Test Kurulu
Valuers, appraisers ve Emlakçılar Malezya Kurulu
Miktar Haritacılar Malezya Kurulu

Kampüs Accommodation

IUKL modern bir ilçe, güvenli ve yeşil bir ortamda, ticari alanlara rahat devremülkler ve pansiyon onun öğrencilerinin ihtiyaçları için sayısız olanaklara sahip tam donanımlı olmaya adaydır 100 dönümlük De Centrum City, içinde yer almaktadır.

En rütbeli Üniversiteler ile dünya çapında Üyelikler

BİRLEŞİK KRALLIK

BIRMINGHAM ÜNİVERSİTESİ
University of Portsmouth
University of East London
Sheffield Hallam University
Glasgow Caledonian University
Northampton Üniversitesi'nde
University College Birmingham
South Wales Üniversitesi'nden

AVUSTRALYA

Curtin University of Technology
Newcastle Üniversitesi
Yeni Güney Galler ÜNİVERSİTESİ
Tazmanya Üniversitesi

ÇİN

Tongji Üniversitesi
FİNANS VE EKONOMİ Sincan ÜNİVERSİTESİ
Shangluo ÜNİVERSİTESİ
HEBEI ÜNİVERSİTESİ

YENİ ZELANDA

LINCOLN ÜNİVERSİTESİ
MASSEY ÜNİVERSİTESİ
Waikato Üniversitesi

HOLLANDA

UYGULAMALI BİLİMLER Hanze ÜNİVERSİTESİ

İRLANDA

TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ ATHLONE

Burs ve Krediler

IUKL eğitim herkes için kullanılabilir hale gerektiğine inanmaktadır. Bu nedenle IUKL de, mevcut çeşitli hibe ve burslar vardır. IUKL Burs ve Öğrenim Ücreti feragat Programına ek olarak, öğrenciler de diğerleri arasında TKB, PTPTN ve EPF, krediler ve burs için başvuruda bulunabilirler.

Kulüpler ve Topluluklar

Öğrencilerin yıl boyunca düzenlenen etkinlikler yoluyla pratik deneyim ile kendi çıkarlarını keşfetmek için Öğrenci İşleri Bölümü yollar sağlar. IUKL 40'tan fazla kulüp ve dernek bulunmaktadır. kulüpleri ve toplumlar katılım liderlik ve karakter gelişimi için uygulamalı deneyim sağlar.

Kariyer Gelişimi

IUKL Kariyer Geliştirme biriminin temel amacı, öğrencilerine belirlemek ve kendilerine sunulan en iyi kariyer seçenekleri seçmek yardımcı olmaktır. kariyer planlama ve geliştirme süreci gibi erken öğrenci IUKL ile programa başladığınızda başlar.

Tesisler

akademik ve mesleki kurslar IUKL geniş yelpazesi Mühendislik, Bilgisayar, Mimarlık, İşletme, Dil ve Bilim okuyor, ister öğrenme deneyimini geliştirmek için son teknoloji ve ekipman ile donatılmış çağdaş stüdyoları, laboratuarlar ve atölyeler, yürütülmektedir.

Öğrenci Topluluğu

IUKL öğrenci topluluğu 50 ülkeden yerel ve uluslararası öğrenciler bir kombinasyonudur. Bu faktör dolaylı özgüven ve iletişim becerilerini artırmak etnik çeşitlilik öğrenciye gösterecektir.

Deneyimli Ve Kalifiye Öğretim Üyeleri

IUKL öğrencileri sanayi uygulayıcıları olan bazı kişiler yüksek nitelikli öğretim üyesi, tarafından eğitsel edilir. IUKL güven telkin eder ve mezun olduktan sonra işyeri için hazır olmasını sağlar pratik hands-on deneyimi ile öğrencilere sağlayan övünür.

Konumlar

Kajang

Infrastructure University Kuala Lumpur (IUKL)

Address
Unipark Suria,
Jalan Ikram-Uniten,


43000 Kajang, Selangor, Malezya
Telefon
+60 3-8738 3260