Monash University Malaysia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Monash Üniversitesi (Avustralya'nın en büyük) şimdi QS Dünya Üniversite Sıralamasında dünya çapında 58. sırada! Monash'ın Malezya kampüsündeki eğitim seçeneklerinizi keşfedin, keşfedin. Temsilcilerimizle yakınınızdaki bir şehirde buluşalım: https://www.monash.edu.my/on-the-road

1998 yılında kurulan Monash University Malaysia , Malezya'nın en saygın üniversitelerinden biridir. Monash Üniversitesi'nin Asya bölgesindeki küresel ayak izini bizleriz, dünyanın en iyi 100 * üniversitesi arasında yer alan araştırma-yoğun bir Avustralya üniversitesi olan Malezya'nın bir parçası olan ve Avustralya'nın prestijli Sekizli Grubu'nun bir üyesi olarak bizleri bir arada taşıyoruz. GO8) **.

Mütevazı başlangıcından itibaren, Monash Malezya, boy gösterdi ve şu anda Malezya'daki uluslararası yüksek öğretim sektöründe bir lider olarak tanındı. Bağımsız, kendini akredite eden yüksek öğrenim kurumu olarak, sadece Malezya'dan değil, dünyanın her tarafından öğrencileri çekiyoruz. Yaklaşık 70 milliyeti temsil eden yaklaşık 6.000 öğrenci halen Monash Malezya'da kayıtlı ve kaliteli bir akademik deneyimin tadını çıkarıyor. Sanat alanlarında bir dizi uzmanlık ve lisansüstü dersleri sunuyoruz.

Monash derecesi ile, dünya çapında faaliyet gösteren ve endüstri odaklı mezunlarımız, bölgedeki hem kamu hem de özel sektörde ödüllendirici kariyerlere devam edebilirler. Asya'nın en ticari, dinamik, heyecan verici ve kültürel açıdan çeşitlilik gösteren başkentlerinden biri olan Kuala Lumpur'un 30 dakika güneyinde bulunuyoruz. Öğrencilerimiz ucuz, temiz ve güvenli bir konaklama, çeşitli nefis yemekler ve çok kültürlü bir ortamda kozmopolit bir yaşam tarzının tadını çıkarırlar.

Fakültemiz, geniş öğretim, iş ve endüstri tecrübesi ile yerel ve uluslararası düzeyde akademisyenlerin bir karışımıdır. Öğrencilerin kendi alanlarındaki araştırmalarından edindikleri bilgileri yıl boyunca, teşvik edici bir akademik ortam sağlayarak, sınıfa getiriyorlar. Sınıflar sayıca azdır ve öğretim üyelerinin öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına cevap vermelerine olanak tanır. Kuruluşumuzdan bu yana, Monash Malezya, kalite, güvenilirlik ve dürüstlük için bir itibar inşa etti ve öğrencilerimiz, mezunlarımız, endüstrilerimiz ve devletimiz tarafından yüksek saygınlık içinde tutuluyor.

Hizmet verdiğimiz küresel toplumdaki herkesin potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya, zorlayıcı ve değişime kucak açan çok yönlü bireyler geliştirmeye çalışmayı taahhüt ediyoruz. Yeni fikirleri keşfetmeye, yeni bakış açılarını ortaya çıkarmaya ve çözümler geliştirmeye yardımcı olmak için eleştirel düşünmeyi teşvik ediyoruz. Eğitimde uzun ve gururlu bir mükemmellik geleneğini sürdürüyoruz, araştırmanın liberal değerleri ile birleşiyor, parlak genç zihinlerin gelişmesi için verimli bir ortam sağlıyor ve onların eğitim ve kariyerlerini geliştirmek isteyenlere ömür boyu fırsatlar sunuyoruz. Monash University Malaysia Bir bakışta gerçekler ***

* Times Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralaması 2019

** Go8, Avustralya'nın önde gelen araştırma üniversitelerinden oluşan bir koalisyondur.

Konumlar

Subang Jaya

Monash University Malaysia

Address
Jalan Lagoon Selatan
47500 Subang Jaya, Selangor, Malezya
Telefon
+60 3-5514 6000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin