Resmi açıklamayı okuyun

Rektör Yardımcısı MESAJI

Perdana Üniversitesi, Malezya selamlar.

Perdana Üniversitesi Başbakan'ın bölümünün Kamu-Özel Sektör Ortaklığı biriminin himayesinde 2011 yılında kuruldu.

Tıp Enstitüsü aracılığıyla sunulan Tıp Doktoru, Tıp İrlanda Okulu Cerrahlar Perdana Üniversitesi Royal College tarafından yürütülen Tıp Lisans: İki tıp programları ile başladı. Eski Malezya ilk lisansüstü giriş tıbbi bir programdır. Kısa bir sürede Perdana Bilim İş ve Uğraşı Tedavisi, Uluslararası Ticaret, Biyoinformatik ve Vakıf olmak üzere diğer programlar ile genişletti.

Perdana Üniversitesi yerde iyi döşenmiş donanımlı ve bir hareket olduğunda bile online eğitim platformları için hazır erişim sağlamak için kablolu bir ara kampüse sahiptir. Biz rehberlik ve onlar kendilerini çok sayıda araştırma yanı sokmak akademik ve bilimsel etkinliklere öğrencilerimizin akıl hocası fiziki tesislerin iyi bir yetkili kararlı ve tutkulu fakülte desteği olmadan pastoral yapılar olarak kalacaktır ciddi önem veriyoruz, Akademik ortakları işbirliği. Biz bu kısa süre içinde bizim Takım Perdana katılmak için, yerel ve uluslararası taahhüt ve dinamik akademisyenler yanı sıra üniversite yöneticileri çekmek mümkün olduğunu gerçekten çok şanslıyız. Bizim uluslararası öğretim üyeleri Yetenek Corp Malezya programı aracılığıyla eve dönmek isteyen yurt dışından Malezyalı yetenekleri de dahil olmak üzere, dünyanın her yerinden geliyor.

Yardımcısı Şansölye mesajı

Öğrencilerimiz karmaşıklığı ve kendi çalışmalarının zorluklar ayağa nitelikleri ve gerekli hazırlık sahip ateşli bireylerin olağanüstü Galere oluştururlar. Biz bilimsel topluluk olarak geleceğimizi grafik olarak onlarla birlikte, bizim ufku açık sonsuz fırsatlar genişletmek "Eğitimin bütün amacı pencereleri içine aynalar çevirmek olduğunu" Sydney J Harris kelimelerin işaret almak.

Perdana (Premier) ailesine hoş geldiniz. Bizim windows üzerinden bakışları gibi, yeni bir heyecan verici bilgi-güdümlü geleceğin üye olmak için hazırlık sınırsız fırsatlar göreceksiniz.

Teşekkür ederim. Iyi ve iletişiminizi sürdürün.

Profesör Dato 'Dr. Syed Ahmed Bin Hüseyin İcra / Rektör Yardımcısı

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Perdana University

Perdana University Veri Bilimleri Fakültesi'nde, bir dizi matematiksel, istatistiksel, bilişim ve biyoinformatik araçlarını kullanarak çok çeşitli biyolojik araştırma ... [+]

genel bakış

Perdana University Veri Bilimleri Fakültesi'nde, bir dizi matematiksel, istatistiksel, bilişim ve biyoinformatik araçlarını kullanarak çok çeşitli biyolojik araştırma soruları hakkında bilgi edinmeyi amaçlıyoruz. Araştırma sorularımız bulaşıcı hastalıklar, genomik, genetik, büyük veri analizi ve kişiselleştirilmiş tıp alanlarını kapsamaktadır. Bu programı yürüten öğrenciler, araştırma dünyasında birinci elden deneyime sahip olacak, akademik çalışmanın temel unsurlarını öğrenecek ve akranlarıyla birlikte çok disiplinli bir işbirliği platformunda çalışacak, tüm bunlar sağlıklı araştırma kültürünü vurgulayan bir çevreye daldırıldı. Çok disiplinli bir dizi beceri ile mezun olacaklar ve endüstrinin ihtiyaçlarını anlayacaklardı, çalışmaları boyunca çok sayıda biyoinformatik beceri geliştirme ve eğitim programına maruz kaldılar.... [-]

Malezya Serdang
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku