Perdana University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Rektör Yardımcısı MESAJI

Perdana Üniversitesi, Malezya selamlar.

Perdana Üniversitesi Başbakan'ın bölümünün Kamu-Özel Sektör Ortaklığı biriminin himayesinde 2011 yılında kuruldu.

Tıp Enstitüsü aracılığıyla sunulan Tıp Doktoru, Tıp İrlanda Okulu Cerrahlar Perdana Üniversitesi Royal College tarafından yürütülen Tıp Lisans: İki tıp programları ile başladı. Eski Malezya ilk lisansüstü giriş tıbbi bir programdır. Kısa bir sürede Perdana Bilim İş ve Uğraşı Tedavisi, Uluslararası Ticaret, Biyoinformatik ve Vakıf olmak üzere diğer programlar ile genişletti.

Perdana Üniversitesi yerde iyi döşenmiş donanımlı ve bir hareket olduğunda bile online eğitim platformları için hazır erişim sağlamak için kablolu bir ara kampüse sahiptir. Biz rehberlik ve onlar kendilerini çok sayıda araştırma yanı sokmak akademik ve bilimsel etkinliklere öğrencilerimizin akıl hocası fiziki tesislerin iyi bir yetkili kararlı ve tutkulu fakülte desteği olmadan pastoral yapılar olarak kalacaktır ciddi önem veriyoruz, Akademik ortakları işbirliği. Biz bu kısa süre içinde bizim Takım Perdana katılmak için, yerel ve uluslararası taahhüt ve dinamik akademisyenler yanı sıra üniversite yöneticileri çekmek mümkün olduğunu gerçekten çok şanslıyız. Bizim uluslararası öğretim üyeleri Yetenek Corp Malezya programı aracılığıyla eve dönmek isteyen yurt dışından Malezyalı yetenekleri de dahil olmak üzere, dünyanın her yerinden geliyor.

Yardımcısı Şansölye mesajı

Öğrencilerimiz karmaşıklığı ve kendi çalışmalarının zorluklar ayağa nitelikleri ve gerekli hazırlık sahip ateşli bireylerin olağanüstü Galere oluştururlar. Biz bilimsel topluluk olarak geleceğimizi grafik olarak onlarla birlikte, bizim ufku açık sonsuz fırsatlar genişletmek "Eğitimin bütün amacı pencereleri içine aynalar çevirmek olduğunu" Sydney J Harris kelimelerin işaret almak.

Perdana (Premier) ailesine hoş geldiniz. Bizim windows üzerinden bakışları gibi, yeni bir heyecan verici bilgi-güdümlü geleceğin üye olmak için hazırlık sınırsız fırsatlar göreceksiniz.

Teşekkür ederim. Iyi ve iletişiminizi sürdürün.

Profesör Dato 'Dr. Syed Ahmed Bin Hüseyin İcra / Rektör Yardımcısı

Konumlar

Serdang

Perdana University

Address
Serdang, Selangor, Malezya
Telefon
+60 3-8941 8646

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin