Resmi açıklamayı okuyun

UNITAR Uluslararası Üniversitesi

1997 yılında kurulan UNITAR Uluslararası Üniversitesi ( UNITAR ), Güneydoğu Asya'daki ilk sanal üniversite ve Malezya'daki öncü özel üniversitelerden biri olarak bilinen, vizyon sahibi ve iyi yönetilen bir kurumdur.

Programlarımız şehir Kelana Jaya'daki ana kampüsümüzde ve Malezya geneline yayılan 11 bağımsız kampüste sunulmaktadır. Hazırlık, Diploma ve Lisans seviyelerinden lisansüstü yüksek lisans ve doktora programlarına kadar 36 akademik programımız bulunmaktadır. Akademisyenler, İşletme gibi çeşitli fakülteler ve okullara yerleştirilmiş olmaktan gurur duyuyoruz

Kuruluşundan bu yana, teknolojinin güçlü bir eğitim platformunda insan etkileşimini tamamladığı yenilikçi öğrenmeye devam ettik. Hem geleneksel hem de uzaktan öğretim modlarında uygun fiyatlı ve kaliteli eğitim arayışımız günümüze kadar devam etmekte ve 21. Yüzyıl eğitiminin en son gereksinimlerini karşılayan UNITAR Eğitim Çekirdeğinde ("UNIEC") yer almaktadır.

UNITAR Koleji

2016 yılında kurulan UNITAR Koleji, UNITAR Uluslararası Üniversitesi'ne kardeş kuruluş olarak hizmet vermekte ve Üniversite'ye bir besleyici olarak kurulmuştur. Şu anda, UNITAR Koleji iş ve misafirperverlik alanında sertifika programları sunmaktadır. Gelecekte, yerleşik yabancı üniversitelerle diploma programları ve işbirliği programları sunacağız.

UNITAR Koleji Programları “Deneyimsel Öğrenme” yi benimsemek amacıyla tasarlanmıştır.

UNITAR Koleji, uygun bir maliyetle uluslararası bir derece izlemek isteyen öğrencilere daha parlak bir geleceğe giden bir Pathway sunar. Küresel tanınma ve program müfredatının uluslararası standartları mezunlarına daha iyi kariyer fırsatları sağlayacaktır.

Özlemlerimiz

Vizyonumuz üzerinde duruldu. Misyonumuz için kararlıyız.

Vizyonumuz

Öncü Yenilikçi Sosyal Bilimler Üniversitesi Olmak.

Misyon

  • Öğrenmeye Erişimi Genişletmek
  • Sağlıklı Mezunlar İçin
  • Sürdürülebilir Bir İş Yapmak

senato

Üniversite Senatosu, UNITAR International University ( UNITAR ) 'ın en yüksek akademik organı olup, Anayasa hükümlerine ve Üniversite Tüzüğü ve Düzenlemelerine tabidir. Üniversite Senatosu, kontrol, genel talimat, araştırma ve sınav yönünü ve Sertifika, Diploma ve Dereceleri verme yetkisine sahiptir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

UNITAR

Eğitim Ustası (Eğitim Liderliği ... [+]

genel bakış

Eğitim Ustası (Eğitim Liderliği

Program Giriş Koşulları

UNITAR Yüksek Lisans Programına giriş için dikkate alınması için aşağıdaki şartları yerine UNITAR :

Malezya hükümeti veya meslek kuruluşları tarafından tanınan bir kurumdan en az 2.50 not ortalaması ile Eğitimde Lisans Derecesi (Hons) / Lisans Derecesi (Hons); VEYAMalezya Hükümeti veya meslek birlikleri tarafından tanınan bir kurumdan en az 2.50 not ortalaması ve Eğitimde Sertifika / Eğitimde Sertifika / Eğitimde Diploma (Hons); VEYAMalezya Hükümeti veya meslek kuruluşları tarafından tanınan bir kurumdan en az 2.50 not ortalaması ve Eğitimde Sertifika / Eğitimde Sertifika / Eğitimde Diploma (Hons) ile Lisans Derecesi (Hons); VEYACGPA 2.50'dan az olan bir Lisans Derecesi (Hons), ilgili alanda beş (5) yıllık çalışma deneyimine tabi olarak kabul edilebilir; VEYAAPEL aracılığıyla Master programına başvuru yapan adaylar (seviye 7, MQF), ilgili iş tecrübesi / önceki deneyimsel öğrenimden geçen ve APEL değerlendirmesini geçen başvuru yılında 30 yaşından büyük bir Malezya vatandaşı olmalıdır.Ders Yapısı... [-]
Malezya Selangor
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UNITAR

Master of Education (İngilizcenin İkinci Dil Olarak Öğretimi), İngilizcenin anadili olmadığı başkalarına İngilizce öğretmek konusunda uzmanlaşmış bilgi edinmek isteyenler ... [+]

genel bakış

Master of Education (İngilizcenin İkinci Dil Olarak Öğretimi), İngilizcenin anadili olmadığı başkalarına İngilizce öğretmek konusunda uzmanlaşmış bilgi edinmek isteyenler için idealdir. Sunulan modüller sayesinde, öğrenciler İngilizceyi öğretme ve öğrenmenin temel ilkelerini daha iyi anlayacaktır.

Program Giriş Koşulları

UNITAR Yüksek Lisans Programına giriş için dikkate alınması için aşağıdaki şartları yerine UNITAR :

Malezya Hükümeti tarafından tanınan bir kurumdan en az 2.50 not ortalaması ile Eğitimde Lisans Derecesi (Hons) / Lisans Derecesi (Hons); VEYAMalezya Hükümeti tarafından tanınan bir kurumdan Lisans Derecesi (Hons) VE Eğitim Diploması / Eğitim Sertifikası / Eğitim Diploması; VEYALisans Malezya hükümeti tarafından tanınan bir kurumdan lisans eğitimi ve ilgili alanda 1 yıllık çalışma deneyimine sahip olmalıdır; VEYALisans Diploması / Eğitimde Diploma / Eğitimde Sertifika / Eğitimde Diploma Malezya hükümeti tarafından tanınan bir kurumdan ve bu alanda 1 yıllık çalışma deneyimine sahip olmalıdır; VEYACGPA 2.50 'dan az olan Lisans Derecesi (Hons), ilgili alanda beş (5) yıl çalışma tecrübesine tabi olarak kabul edilebilir;... [-]
Malezya Selangor
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangor, Selangor, Malezya