Resmi açıklamayı okuyun

Değişim Tutuşabilme Zihinleri

Tecnológico de Monterrey'deki EGADE Business School , ortak değer yaratan ve toplumu dönüştüren her yerde yaşayan liderleri güçlendirmek için karar veren Latin Amerika'nın önde gelen ticari eğitim kurumu olarak dünya çapında tanınan bir ün kazandı.

EGADE Business School , Meksika ve Latin Amerika'da ilgili liderliğe sahip profesyonelleri yönlendiren ünlü bir üniversite olan Tecnológico de Monterrey'in lisansüstü işletme okulu . İşletme okulu, Latin Amerika'daki birçok yerde geniş bir lisansüstü eğitim portföyü sunmaktadır. Mexico City'deki (Santa Fe), Monterrey ve Guadalajara'daki konumların yanı sıra Queretaro'da uçucu yönetici MBA programları vardır. Güney Amerika'da EGADE Business School , Lima'da (Peru) bulunmaktadır.

Okulun inovasyon önderliğindeki akademik modeli ve öğrenme kültürü, dünyaca tanınmış programlar, seçkin dünya standartlarında öğretim üyeleri, seçkin küresel mezunlar topluluğu ve etki için bilginin uygulanmasına titizlikle odaklanma, en üst düzey Latin Amerikalı olarak durmasına katkıda bulundu. İşletme okulu , QS, Eduniversal, Financial Times ve The Economist dahil olmak üzere birçok uluslararası sıralama kuruluşu tarafından yürütülmektedir. EGADE lisansüstü programları arasında İnovasyon alanında tam zamanlı, bir yıllık MBA bulunmaktadır.

EGADE Business School , kıdemli işletme ve örgütsel liderlik için yaşam boyu öğrenmeye dair açık bir kayıt ve özelleştirilmiş programlar sunmaktadır. EGADE Business School , işletme eğitimi mükemmelliğini tanıyan global akreditasyonunüçlü taç ” ını elinde tutmak için dünya genelindeki işletme okullarının sadece% EGADE Business School oluşan seçkin bir grubun üyesidir: Amerikan Kolejler ve Okullar Birliği (AACSB), MBA Derneği (AMBA) ve Avrupa Kalite İyileştirme Sistemi (EQUIS). Okul, çeşitli bölgelerden, ülkelerden, kültürlerden ve ekonomilerden farklı gelişim evrelerinde, önde gelen iş dünyasına yönelik çözümlere katkıda bulunmayı taahhüt eden 30 farklı işletme okulunun lider ağı olan Gelişmiş Yönetim Ağı'nın bir üyesidir. genellikle karmaşık ve küresel olan zorluklar.

Liderlerimizde ne görüyoruz

EGADE Business School , iş dünyasının geleceğine, endüstrilerine meydan okumaya ve güçlü fikirlerle dönüşmeye cesaret eden vizyoner liderlere EGADE Business School inanıyoruz . Bu nedenle, dünyaca ünlü lisansüstü programlarımızı tasarlıyor ve yürütüyoruz.

Yetenekli bir fakülte, yetenekli öğrenciler, başarılı mezunlar, seçkin iş liderleri ve güçlü bir fikre bağlı uluslararası akademik ortaklardan oluşan başarılı bir yenilikçiyiz: MINDS IGNITE CHANGE.

Prestijli sıralamalar dünya çapında tanıma

121935_qs-logo.png

1. Latin Amerika araştırma okulu Latin Amerika

QS Global 250 İş Okulları Sıralaması 2017

# 1 Latin Amerika'da EGADE MBA

QS Global MBA Sıralaması Latin Amerika 2018-2019

# 1 Meksika ve Latin Amerika'da Tam Zamanlı MBA

QS Global MBA Sıralaması 2020

Meksika ve Latin Amerika'da 1. Finans Yüksek Lisans

QS Global MBA Sıralaması 2020

121936_eduniversal-logo.png

Latin Amerika'da 1. İşletme Okulu

Eduniversal Business Schools 2008-2018, "5 Mükemmellik Çerçevesi" kategorisinde yer aldı

# 1 Latin Amerika'da EGADE MBA

Eduniversal Best Masters Ranking Genel Yönetim 2016-2019

Latin Amerika'da Finans Yüksek Lisansı

Eduniversal Best Masters Ranking Kurumsal Finansman 2011-2019

# 1 Latin Amerika'da Enerji Yönetimi Yüksek Lisans Belgesi

Eduniversal En İyi Yüksek Lisans Derecesi Enerji ve Doğal Kaynaklar Sıralaması 2018-2019

121937_ft-logo.png

Latin Amerika’da 1. Dünya OneMBA ve dünya çapında # 36

Financial Times Executive MBA Sıralaması 2017-2018

Küresel akreditasyonun üçlü tacı

EGADE Business School , küresel işletme eğitiminde en etkili üç kuruluş adına üçlü uluslararası akreditasyon taçını aldı: AACSB, AMBA ve EQUIS. EGADE gibi dünya çapındaki işletme okullarının sadece% 1'i , AACSB, EQUIS ve AMBA tarafından üçlü uluslararası akreditasyon kronu kazandı .

121940_triple-crown-egade2.jpg

Olağanüstü bir küresel erişim

EGADE İşletme Okulları, uluslararası ve uluslararası sertifikalar almak için çeşitli fırsatların yanı sıra farklı kıtalarda çalışma imkanı sunan, çift ve ortak lisans programları için önde gelen üniversiteler ve işletme okullarıyla 50'den fazla uluslararası akademik ortaklığa borçludur. Bu ortaklıklar aynı zamanda fakülte geliştirme programlarımız için de önemlidir ve uluslararası akademik proje ve araştırmaların tanıtımına yardımcı olmaktadır.

EGADE'yi birbirinden ayıran nedir?

  • Aktif bir girişimcilik zihniyeti

EGADE'nin temel değerlerinden biri, seçkin öğrenci ve mezunlarının farklı bir ticareti haline gelen bir girişimcilik kültürü içinde yenilikçi liderleri teşvik etmektir .

  • Küresel vizyonumuz ve tecrübemiz

EGADE'de kilit bir ayırt edici, tanınmış küresel odağı ve ulaşımıdır. Dünyadaki en prestijli üniversiteler ve işletme okulları ile olan ortaklıkları nedeniyle EGADE, liderlerine, öğrencilerine ve yöneticilerine küresel işletmelerin geleceği ile ilgili benzersiz bir yaklaşım ve deneyim sunmaktadır.

  • Seçkin bir uluslararası fakülte

EGADE akademik deneyiminin önemli bir özelliği, şimdiki ve eski müdürler, danışmanlar, yayınlanmış yazarlar ve araştırmacılar olan dünyaca ünlü öğretim üyelerinin varlığıdır. Bu fakülte, geniş kapsamlı uzmanlığını öğretme, araştırma ve zihniyetimizi anlamlı ve etkili bir eğitime dönüştüren sınıfa sunar.

  • Yenilikçi bir akademik model

Üst düzey iş liderleriyle birlikte seçkin öğretmenlerin akademik programlarımızdaki uzmanlığı, teorik ve pratik bilgiler arasında ideal bir denge kurulmasını sağlar. Öğrencilerimizi sınıfta öğrendiklerini, teorinin hemen uygulamaya konulduğu gerçek iş deneyimleriyle eşleştirerek başarılı bir kariyer için hazırlıyoruz.

  • Dengeli ve esnek bir format

Tam zamanlı çalışan öğrenciler için tasarlanmış yönetici programlarımız ve yarı zamanlı yüksek lisans dereceleri, çalışma, iş ve kişisel taahhütler arasında doğru dengeyi sağlar. Amacımız, öğrencilerimizin hem kişisel hem de profesyonel başarıya ulaşmasıdır.

  • Kayda değer bir akademik liderlik

Lider işletme eğitimine gelince, EGADE, Latin Amerika'daki çeşitli nedenlerden dolayı 1. işletme okulu. Akademik programlarımızın uygunluğu ve yenilikçiliği sadece dünyaca ünlü sıralamalarla değil, aynı zamanda dünyanın önde gelen akreditasyon kuruluşları tarafından da desteklenmektedir.

Burada EGADE programları hakkında daha fazla bilgi edinin ve LinkedIn , Twitter , YouTube ve Facebook'ta okula bağlanın .

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

EGADE Business School

Finans Yüksek Lisans, işletme liderlerine finansal piyasalar hakkında sağlam bilgi ve küresel işletmeler için yenilikçi bir yaklaşım sunmak için tasarlanmıştır. Bu progra ... [+]

Meksika'da 1. program

Finans Sıralaması Q20 Masters 2020

Finans Yüksek Lisansı'nın ana hedefi, iş dünyasının liderlerine finansal piyasalara ilişkin sağlam bilgiler ve küresel işletmeler için yenilikçi bir yaklaşım sunmaktır . Bu program akılda tutulması gereken iki önemli profil ile tasarlanmıştır:

Finans endüstrisi hakkında çok daha uzmanlaşmış bir bilgi edinmek isteyen bir finans ve ekonomi geçmişi olan profesyoneller.Karlı bir işi yönlendirmek için yönetsel becerilerine finansal el becerisi kazandırması gereken liderlik pozisyonunda olan profesyoneller.Son teknoloji araçlarla deneysel öğrenme

Finans Yüksek Lisansı, finansal analiz için en son teknolojik araçların kullanılmasıyla, bankacılık, kurumsal finansman ve borsada uzmanlığınızı küresel bir finansal bağlamda genişletmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır; Alanında birinci sınıf uzmanların rehberliğinde geniş bir sorumlu ve etik liderlik anlayışının geliştirilmesi. Mezunlarımızdan, kuruluşlarının küresel ve sürdürülebilir bir perspektifini korurken, finansal kuruluşlarla çalışırken ve onlara güven duymalarını istiyoruz.... [-]

Meksika Meksika şehri Monterrey
Nisan 2020
Ingilizce,Ispanyolca
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
EGADE Business School

İşletme Yönetimi'nde EGADE Master yüksek büyüme kariyerine başlayan erken aşamada profesyoneller için tasarlanmış yoğun bir programdır. Akademik geçmişiniz ne olursa olsu ... [+]

Profesyonel kariyerinizin başlangıcını güçlendirin

Genç profesyoneller ve potansiyeli yüksek yeni mezunlar için bir yıllık yoğun kariyer başlatma programı. İşletme Yönetimi alanında EGADE Master, kariyerlerini hızlı bir şekilde ilerletmek isteyen erken dönem profesyonelleri için tasarlanmış yoğun bir programdır.

Biçim Tam zamanlı Süre, müddet 1 yıl yer Monterrey ve Guadalajara Program alımı Eylül Dil ingilizce Profesyonel deneyim 0-2 yıllık tam zamanlı iş tecrübesine sahip yeni mezunlar veya genç profesyoneller Uluslararası konutlar için seçenekler Küresel daldırma çalışması, uluslararası borsalar, küresel stajlar ve çift dereceli seçenekler ... [-]
Meksika Monterrey Guadalajara
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Minds Igniting Change

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Meksika şehri, Meksika şehri, Meksika
Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Meksika
Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Meksika