EGADE Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bugüne meydan oku, Geleceği şekillendir.

Tecnológico de Monterrey'deki EGADE Business School , ortak değer yaratan ve toplumu dönüştüren her yerde yaşayan liderleri güçlendirmek için karar veren Latin Amerika'nın önde gelen ticari eğitim kurumu olarak dünya çapında tanınan bir ün kazandı.

EGADE Business School , Meksika ve Latin Amerika'da ilgili liderliğe sahip profesyonelleri yönlendirmekle ünlü olağanüstü bir üniversite olan Tecnológico de Monterrey'in lisansüstü işletme okuludur . İşletme okulunun kendisi, Latin Amerika'daki birçok yerde geniş bir lisansüstü eğitim portföyü sunmaktadır. Mexico City (Santa Fe), Monterrey ve Guadalajara'daki konumların yanı sıra Queretaro'da bir fly-in yönetici MBA programı ile. Güney Amerika'da, EGADE Business School Lima'da (Peru) bulunmaktadır.

Okulun inovasyon odaklı akademik modeli ve öğrenme kültürü, dünyaca tanınan programları, seçkin dünya standartlarında öğretim üyeleri, seçkin küresel mezunlar topluluğu ve etki için bilgiyi uygulamaya yönelik titiz odaklanma, en üst sıradaki Latin Amerika olarak itibarına katkıda bulunmuştur. QS, Eduniversal, Financial Times ve The Economist dahil olmak üzere çeşitli uluslararası sıralama kuruluşları tarafından işletme okulu . EGADE yüksek lisans programları arasında, İnovasyon ve Girişimcilikte tam zamanlı, bir yıllık MBA, Profesyoneller için MBA, EGADE - Küresel İşletme ve Strateji alanında UNC Charlotte MBA, EGADE - WP Carey Executive MBA, EGADE MBA Online ve Finans Yüksek Lisansı, İşletme Analitiği Yüksek Lisansı, Dijital Strateji Yüksek Lisans Derecesi ve Finans Bilimi ve İşletme Yönetimi alanında Doktora programları.

EGADE Business School , üst düzey iş ve organizasyon liderliği için yenilikçi bir yaşam boyu öğrenim açık kaydı ve özelleştirilmiş programlar portföyü sunar. EGADE Business School , iş eğitiminin mükemmelliğini tanıyan küresel akreditasyonun övgüye değer “ üçlü tacınasahip dünya çapında işletme okullarının sadece% EGADE Business School seçkin bir grubunun bir üyesidir: Amerikan Kolejler ve Okullar Birliği (AACSB), MBA'lar Birliği (AMBA) ve Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS). Okul, farklı kalkınma aşamalarında farklı bölgelerden, ülkelerden, kültürlerden ve ekonomilerden 30 önde gelen işletme okulunun önde gelen ağı olan ve iş eğitimi yoluyla iş için büyük çözümlere katkıda bulunmayı taahhüt eden Küresel Gelişmiş Yönetim Ağı'nın bir üyesidir. genellikle karmaşık ve küresel olan zorluklar.

Liderlerimizde ne görüyoruz

EGADE Business School , iş dünyasının geleceğine, endüstrilerine meydan okumaya ve güçlü fikirlerle dönüşmeye cesaret eden vizyoner liderlere EGADE Business School inanıyoruz . Bu nedenle, dünyaca ünlü lisansüstü programlarımızı tasarlıyor ve yürütüyoruz.

Biz yetenekli bir fakülte, yetenekli öğrenciler, başarılı mezunlar, seçkin iş liderleri ve güçlü bir fikre adanmış uluslararası akademik ortaklardan oluşan başarılı yenilikçilerden oluşan bir topluluğuz: Geleceğe meydan oku, Geleceği şekillendir.

Prestijli sıralamalar dünya çapında tanıma

121935_qs-logo.png

Latin Amerika'daki araştırmada 1. İşletme Okulu

QS Global 250 İşletme Okulları 2017

# 1 Latin Amerika'da EGADE MBA

  • QS Global 200 MBA Sıralaması: Latin Amerika 2012-2015
  • QS Global MBA Sıralaması Latin Amerika 2018-2020

# 1 Meksika ve Latin Amerika'da Tam Zamanlı MBA

QS Global MBA Sıralaması 2020

  • 3 yıl üst üste Meksika ve Latin Amerika'da 1 numara
  • 240 sıralamalı programda dünya genelinde 55. sırada
  • Dünyada 23 yer vs 2019
  • 26. Küresel Girişimcilik ve Mezun Çıktıları
  • İstihdam için küresel çapta 39 numara

Meksika ve Latin Amerika'da 1. Finans Yüksek Lisans

QS İşletme Yüksek Lisans Sıralaması: Finans Latin Amerika 2018-2020

  • 3 yıl üst üste Meksika ve Latin Amerika'da 1 numara
  • 156 sıralamalı program arasında küresel olarak 41. sırada
  • İstihdam Edilebilirlik için küresel olarak 15 numara
121936_eduniversal-logo.png

Latin Amerika'da 1. İşletme Okulu

5 Palmes Mükemmellik, Eduniversal İşletme Okulu Sıralaması 2008-2018

# 1 Latin Amerika'da EGADE MBA

Eduniversal En İyi Yüksek Lisans Sıralaması Genel Yönetim 2016-2019

Latin Amerika'da Finans Yüksek Lisansı

Eduniversal En İyi Yüksek Lisans Şirket Finansmanı 2011-2019

121937_ft-logo.png

Latin Amerika'da 1 numaralı Global OneMBA ve dünya çapında 43 numaralı

Sıralama Financial Times Executive MBA 2007-2019

Küresel akreditasyonun üçlü tacı

EGADE Business School , küresel işletme eğitiminde en etkili üç kuruluş adına üçlü uluslararası akreditasyon taçını aldı: AACSB, AMBA ve EQUIS. EGADE gibi dünya çapındaki işletme okullarının sadece% 1'i , AACSB, EQUIS ve AMBA tarafından üçlü uluslararası akreditasyon kronu kazandı .

Olağanüstü bir küresel erişim

EGADE İşletme Okulları, ikili ve ortak lisans programları için önde gelen üniversiteler ve işletme okulları ile 50'den fazla uluslararası akademik ortaklığa sahiptir ve uluslararası sertifikalar almak için çeşitli fırsatları ve farklı kıtalarda eğitim alma imkanını temsil eder. Bu ortaklıklar ayrıca fakülte geliştirme programlarımız için de gereklidir ve uluslararası akademik projelerin ve araştırmaların tanıtımına yardımcı olur.

EGADE'yi birbirinden ayıran nedir?

Aktif bir girişimcilik zihniyeti

EGADE'in temel değerlerinden biri, seçkin öğrencileri ve mezunlarının ayrı bir özelliği haline gelen bir girişimcilik kültürü içindeki yenilikçi liderleri teşvik etmektir .

Küresel vizyonumuz ve tecrübemiz

EGADE'de kilit bir ayırt edici, tanınmış küresel odağı ve ulaşımıdır. Dünyadaki en prestijli üniversiteler ve işletme okulları ile olan ortaklıkları nedeniyle EGADE, liderlerine, öğrencilerine ve yöneticilerine küresel işletmelerin geleceği ile ilgili benzersiz bir yaklaşım ve deneyim sunmaktadır.

Seçkin bir uluslararası fakülte

EGADE akademik deneyiminin önemli bir özelliği, şimdiki ve eski müdürler, danışmanlar, yayınlanmış yazarlar ve araştırmacılar olan dünyaca ünlü öğretim üyelerinin varlığıdır. Bu fakülte, geniş kapsamlı uzmanlığını öğretme, araştırma ve zihniyetimizi anlamlı ve etkili bir eğitime dönüştüren sınıfa sunar.

Yenilikçi bir akademik model

Üst düzey iş liderleriyle birlikte seçkin öğretmenlerin akademik programlarımızdaki uzmanlığı, teorik ve pratik bilgiler arasında ideal bir denge kurulmasını sağlar. Öğrencilerimizi sınıfta öğrendiklerini, teorinin hemen uygulamaya konulduğu gerçek iş deneyimleriyle eşleştirerek başarılı bir kariyer için hazırlıyoruz.

Dengeli ve esnek bir format

Tam zamanlı çalışan öğrenciler için tasarlanmış yönetici programlarımız ve yarı zamanlı yüksek lisans dereceleri, çalışma, iş ve kişisel taahhütler arasında doğru dengeyi sağlar. Amacımız, öğrencilerimizin hem kişisel hem de profesyonel başarıya ulaşmasıdır.

Kayda değer bir akademik liderlik

Lider işletme eğitimine gelince, EGADE, Latin Amerika'daki çeşitli nedenlerden dolayı 1. işletme okulu. Akademik programlarımızın uygunluğu ve yenilikçiliği sadece dünyaca ünlü sıralamalarla değil, aynı zamanda dünyanın önde gelen akreditasyon kuruluşları tarafından da desteklenmektedir.

Burada EGADE programları hakkında daha fazla bilgi edinin ve LinkedIn , Twitter , YouTube ve Facebook'ta okula bağlanın .

Konumlar

Meksika şehri

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Meksika şehri, Meksika şehri, Meksika

Monterrey

Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Meksika

Guadalajara

Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Meksika

Santiago de Querétaro

Address
Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro.
76130 Santiago de Querétaro, Querétaro, Meksika

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin