Resmi açıklamayı okuyun

fachada

bize

Tecnológico de Monterrey, kar amacı gütmeyen, bağımsız ve siyasi ve dini partilerle ilgisi olmayan özel bir kurumdur. 1943'te Meksikalı işadamı Eugenio Garza Sada'nın vizyonuyla kuruldu .

Çalışmaları yüksek öğretimde kalite ve Meksika gelişmesine adamış ülke genelinde tanınmış liderlerinin, oluşan sivil dernek tarafından desteklenmektedir.46882_rsz_medium_mapa.pngKampüs ve 31 ofis ve 21 uluslararası irtibat ofisleri bulunmaktadır. Bir girişimci ruhu, insan duygusu ve rekabet düzeyi yüksek liderleri yetiştirmektir.

En iyi özel üniversitelerin üst kurumu içinde uygun dünyaya karşı QS Dünya Üniversiteler Sıralaması; EGAD İşletme Fakültesi Meksika ve Latin Amerika'da en iyi işletme okulu olarak kabul edilir iken.

Quacquerelli Symonds University Rankings göre, Meksika'da ve en iyi özel üniversite işveren, Meksika görüşüne 'ın ayakta numaralı üniversitesi aynı seviyede Michigan, Boston Üniversitesi ve Duke Üniversitesi'nde Üniversitesi.

bizim Farkıdiferencia

Lisansüstü programlar ve Yönetici Eğitim ITESM iş sonuçlarına ve yüksek insan duyu yöneticileri odaklanmış uluslararası rekabet girişimci, gelişmesine katkıda bulunmak, çeşitli ürün ve hizmetler içeren bir değer teklifi sunar.

programlar ile karakterizedir:

  • bilgi ve deneyim nitelikli öğretmenler tarafından öğretilen Kalite içerik geliştirme programları ..
  • öğretim Metodoloji ve derhal uygulanması için araçları kullanarak iş yerinde gerçek problemlerin çözümüne yöneliktir öğrenme.
  • Üretimi ve kuruluşlarındaki sonuçlarını iyileştirmeye katkıda projelerin geliştirilmesi için kararlı yüksek performans gösteren ekipler entegrasyonu.
  • kurslar ve kimin eğitim onları sağlayan programlara katılan bireylerin Dönüşüm için daha yüksek düzeylerde performans ulaşmak ve lider ulaşmak için onlara araçları verir rol ileri firmanızın hedeflere ulaşmada.
  • Çeşitli üniversiteler ve kurumlarla ittifaklar kurmanın yanı sıra ulusal ve uluslararası kapsama alanı sunan bir Multicampus Sistemi .

Bu ve daha fazlası için Tecnológico de Monterrey Graduate ve Meksika'da İcra Eğitimde en iyi seçimdir.

Eğitim modelimodeloTecnológico de Monterrey'in Lisansüstü ve Yönetici Eğitim programları, uygulamadan dolayı üretkenliği artıran vaka metodolojisi, proje geliştirme ve / veya deneyimsel faaliyetler kullanan mevcut, yenilikçi ve avangard eğitim modeline dayanmaktadır. anında bilgi edinme ve ağ oluşturma fırsatı.

  • Odak kılavuz rolünü üstlenir hocası tarafından her zaman eşlik kendi bilgisine oluşturmaktan sorumlu öğrenci, işaret etmektedir.
  • mükemmel bir iş profili ile doktora derecesine ve yüksek potansiyel yöneticiler ile öğretmenler tarafından desteklenen programlar.
  • Yüksek öncelikli olarak teknoloji kullanımı bir öğretim sürecinde kolaylaştırıcı ve ustaların ve doktora durumunda öğrenme ve, uluslararası anlaşmalar ve dünyada tanınmış üniversitelerle borsayla hazırlık vurgulamak.
  • iletişim ağları, işbirliği ve dünyanın her yerinden öğrenci, öğretmen ve uzmanlar arasında öğrenme erişimini sağlamak Çevrimiçi programları; hem öğrenci öğrenme sürecini güçlendirmek amacıyla mezunlar dernekleri olarak.

Bununla, Tecnológico de Monterrey yöneticileri, girişimciler ve işadamları için yeni fırsatlar açarken, küreselleşme ve bilim ve teknolojinin sürekli değişim yarattığı zorlukları karşılamak için profesyonelleri yetiştirmek katkıda bulunur.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Tecnológico de Monterrey - ITESM

geliştirmek ve sınai, gıda, tarım, sağlık ve moleküler teşhis süreçlerini optimize etmek için yüksek talep, diğerleri arasında, yeni ürünler ve hizmetler üretmek için biy ... [+]

geliştirmek ve sınai, gıda, tarım, sağlık ve moleküler teşhis süreçlerini optimize etmek için yüksek talep, diğerleri arasında, yeni ürünler ve hizmetler üretmek için biyoteknolojik teknikler dahil edilmesini teşvik etti.

Böylece biyoteknolojik süreçlerin gelişimi geniş uygulama yelpazesi verilen nüfusun büyük bölümünü yarar sağlar.

Uzmanları Biyoteknoloji ITESM Bilim Master mezunları, akademik, bilimsel ve endüstriyel ortamlarda, hem uygulama ve bilgi üretimine işlev edebiliyoruz.

Hitaben

Profesionistas diğerleri arasında biyoteknoloji, biyoloji, kimya, biyokimya, kimya mühendisliği, biyokimya mühendisliği, gıda, ilaç, beslenme, ilgili alanlarda mezun.... [-]

Meksika Monterrey
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Son yıllarda, Meksika küresel alaka elde yatırım ve endüstriyel imalat sektörü için cazip bir ülke olarak kendini konumlandırarak, küreselleşmeye önemli bir ekonomik boyu ... [+]

tanım

Son yıllarda, Meksika küresel alaka elde yatırım ve endüstriyel imalat sektörü için cazip bir ülke olarak kendini konumlandırarak, küreselleşmeye önemli bir ekonomik boyutun, ayrıcalıklı coğrafi konumu, genç nüfusu ve açıklık sahip bir ülke olarak karakterize edilmiştir. Sürekli, bu sektördeki şirketlerin çevreye karşı sosyal sorumluluk ihmal etmeden, ürün sunumlarını, konsolidasyon ve rekabet gücünü artırmak için kendi stratejilerini destekleyen teknolojik yetenekleri gerektirir.

Dersin amacı

İmalat Sistemleri Master of Science amaçlamaktadır:

değişimin ajanları olarak, yeni ürün tasarımı, gelişmiş malzemeler ve üretim süreçleri konularında uygulamalı araştırma, teknolojik gelişme, yenilik ve teknoloji transferi yapabilmek sanayi ve akademi için tren uzmanları. Hitaben ... [-]
Meksika Monterrey
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Enerji yüksek rekabet uluslararası kapsamında iş girişlerinin rekabet ve dolayısıyla istihdamı sağlamak için en önemli biri haline gelmiştir. ... [+]

Enerji yüksek rekabet uluslararası kapsamında iş girişlerinin rekabet ve dolayısıyla istihdamı sağlamak için en önemli biri haline gelmiştir.

Enerji Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencileri bu tür elektrik ve termal enerji, elektrik enerjisinin kalitesi, uygulanan elektrik şebekesi analizi verimli kullanılması gibi alanlarda uzman olmak verir sanayi sektörü ve ulusal elektrik sisteminin, tasarım büyük rüzgar jeneratörleri, güneş çiftlikleri ve motor kontrolünün kontrolü için güç elektroniği. avantaj ve kombine çevrim santralleri, rüzgar enerjisi, güneş, biyokütle olarak mevcut olan çeşitli enerji üretim sistemlerinin dezavantajları üzerinde ekonomik çalışmaları ve bu alanlarda iş fırsatları anlaşılması - Sen teknik yapabilirsiniz. Akıllı şebekeler, dağıtık nesil, GERÇEKLER, SVC gibi konular sürekli usta artmaktadır.... [-]

Meksika Monterrey
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans bilgisayar bilimleri, mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri uzmanlık alanlarının herhangi birinin bilgi birikimine katkıda yüksek etkili ... [+]

tanım

öngörülemeyen ve belirsiz koşullara adapte daha esnek bilgisayar sistemleri, ve etkileşim becerileri için ihtiyaca modern dünya noktasında Teknolojik eğilimler. Makine öğrenimi, analiz ve veri bilimi yanı sıra doğadan ilham çeşitli teknikler bu yüzyılda toplum, ekonomi ve çevre değiştirecek yukarıda belirtilen yeteneklere sahip bilgisayar sistemleri sağlamak için teknolojiyi üreten. Bilgisayar Bilimi Bu lisans, bu yeni teknolojik dalga lider olmak için hazırlar.

burs

La Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans Bu bilgisayar bilimleri, mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri uzmanlık alanlarının herhangi birinin bilgi birikimine katkıda yüksek etkili araştırma esas ilgi kesin bilimler alanlarında profesyoneller hedefleniyor.... [-]

Meksika Monterrey Buenavista Zapopan
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Bilgisayar Bilimleri Master mezunu konseptleri veya genel metodolojiler sorunlara özel çözümler aktarmak ve iş ve araştırmalarda karşılaşılan sorunların belirli çözümüne ... [+]

tanım

bilgisayar bilimi ile ilgili Teknolojiler, çok hızlı bir şekilde değiştirin: ürünlerin hem yazılım ve yeni kuram, yöntem ve tekniklerin donanım sonucunun bir çoğalma vardır. Bu gelişmeler üç ana alanlardan insan kaynakları için önemli bir talep yol açan yüksek alanda eskime bir oranında sonuçlar getirecek:

üretim sektöründe Uzmanları bilgisi olan Akademisyenler güncellenen Araştırma ve Teknolojik Geliştirme

Mezun programı yalnızca hızlı teknolojik gelişme takip edemez profesyonel değil, aynı zamanda günümüz dünyasında büyük sorunlara cevap böylece yenilikçi bilgisayar bilimi alanında önerileri ile katkıda bulunur.

... [-]
Meksika Zapopan
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Desde siempre, la lord de lédédéo de lâ € ™ in, oportunidad ve pardonu da o ana kadar bu bölgeden ayrıldığını söyleyebilirim. Gerçekten de, enarcados ve de conocimiento, ... [+]

Importancia del Emprendimiento en la Educación

Desde siempre, la lord de lédédéo de lâ € ™ in, oportunidad ve pardonu da o ana kadar bu bölgeden ayrıldığını söyleyebilirim. Gerçekten de, enarcados ve de conocimiento, bu arada, disiplinleri bir araya getirip, bir disiplin olarak kabul edilemez bir şekilde yaşamaya devam edemezsiniz. los que se enfrentan día a día Önceden tahmin edilenleri, deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi, Monterrey'deki en iyi ve en önemli faktörlerden biriydi. De igual manera, desude suer, inarguar in sracatio de sicile sicile de cu e in una s de o de intern e intern divers divers divers divers divers divers intern intern intern intern intern intern intern intern intern i i i i i i i i i i... [-]

Meksika Monterrey
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la ... [+]

Descripción

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala.

Objetivo

Formar profesionistas para la industria y la academia, quienes, como agentes de cambio, sean capaces de hacer investigación aplicada, desarrollo tecnológico, innovación, y transferencia de tecnología, en los ámbitos de la nanotecnología.... [-]

Meksika Monterrey Buenavista
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Bu programın genel amacı profesyoneller yetiştirmektir, mühendislik bilimleri alanlarında uygulanan araştırma, teknoloji geliştirme ve teknoloji transferi yapma yeteneğin ... [+]

Dersin amacı

Bu programın genel amacı profesyoneller yetiştirmektir, mühendislik bilimleri alanlarında uygulanan araştırma, teknoloji geliştirme ve teknoloji transferi yapma yeteneğine sahip endüstriyel ve akademik sektörler için değişim ajanlarının.

Hitaben

mühendislik alanları ve yüksek etkili araştırma ilgilenen kesin bilimler gelen Uzmanları Mühendislik Bilimleri uzmanlık alanlarının herhangi bilgisine katkıda bulunmak. Bu programa giren öğrenciler bilgi ve mesleki uygulama ve asimilasyon yeni yollar açıktır sıkı etik standartlar altında profesyonel olarak çalışan, mükemmel akademik geçmişe, bilgi nesil meslek, akıcı iletişim olmalıdır onlar entelektüel merak ediyoruz.... [-]

Meksika Monterrey Buenavista
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Mühendislik Yönetimi Konusunda Master'ın amacı, kendi alanlarında uzman olan liderler ve proje yöneticileri geliştirmek. ... [+]

Genel Amaç

Mühendislik Yönetimi Konusunda Master'ın amacı, kendi alanlarında uzman olan liderler ve proje yöneticileri geliştirmek.

Bu Programı Sağlayan veya Çözen İhtiyaç, İstek veya Sorun

Sektörde, yasal, etik, liderlik, yenilikçilik ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerini göz önünde bulundurarak projeleri etkili bir şekilde yönlendiren, tanımlayan ve yürüten mühendisler için artan bir ilgi var. Bu, derin teknik bilgi ve yumuşak becerilerin bir karışımı ile mühendislerin proje lideri olmak için eğitilmelerini gerektiren büyük ve / veya ulus ötesi şirketlerde daha da gözlenmektedir.

Kişinin Faydaları

Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansı çalışma alanlarını iyileştirmek için teknik ve analitik becerilerde uzmanlaşma ile birlikte bir mühendis, iletişim becerileri, liderlik ve proje yönetimi, geliştirmek için çalışmaktadır.... [-]

Meksika Monterrey Buenavista
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Şu anda, bilgi hem organizasyonlar hem de bireyler için en değerli varlıklardan biridir, böylece verilerin gizliliği, gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliği bu toplumda ... [+]

Siber Güvenlik Konusunda Master

Şu anda, bilgi hem organizasyonlar hem de bireyler için en değerli varlıklardan biridir, böylece verilerin gizliliği, gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliği bu toplumda bir zorunluluk haline gelmiştir.

Siber tehditlerdeki artışla birleştiğinde, her türlü bilginin artan elektronik depolama kapasitesi ve teknolojinin yanı sıra, siber güvenlik uzmanının bu sektördeki her türdeki şirketin doğru çalışmasını sağlamak için vazgeçilmez bir profesyonel haline gelmesi köprü dünyası.

Meksika'da, konudaki uzmanların açığı endişe verici. Bu yüzden Tecnológico de Monterrey, bir mühendisde dönüşümsel liderlik becerilerinin yanı sıra siber güvenlik alanında başarılı bir şekilde performans sergilemek için profesyonel ve analitik becerilerin geliştirilmesini amaçlayan bir program olan Siber Güvenlik alanında Master yaratmıştır.... [-]

Meksika Monterrey
Ocak 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Location address
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Social Media
Location address
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, Meksika devleti, 14380 MX
Location address
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Meksika şehri, 52926 MX
Location address
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Location address
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Location address
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Location address
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, Yeni Meksika, 01389 MX
Location address
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Location address
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, Meksika devleti, 50110 MX
Location address
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Location address
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paz Departmanı, BO
Location address
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santiago Büyükşehir Bölgesi, CL
Location address
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Location address
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Murcia Bölgesi, CO
Location address
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, Kaliforniya, CR
Location address
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Location address
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Location address
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvador Departmanı, SV
Location address
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez Departmanı, GT
Location address
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Francisco Morazán Departmanı, HN
Location address
LATAM Sede Houston
Houston, Teksas, US
Location address
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua Departmanı, NI
Location address
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Location address
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Location address
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarna İlçesi, PE
Location address
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, Kaliforniya, PR
Location address
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Location address
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevideo Departmanı, UY
Location address
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Başkent Bölgesi, VE