ThePowerMBA

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Şimdiye kadar kilit bilgi bir kaç kişinin elindeydi.

Değişime öncülük eden işletme okuluna katılın.

Referans rakamlardan öğreneceğiniz, endişelerinizle binlerce kişiyle bağlantı kurabileceğiniz ve zamanınızı veya parayı harcamadan kişisel markanızı güçlendirecek eksiksiz Master of Business .

ThePowerMBA ile çalışanlarını eğiten en iyi şirketler tarafından onaylanmıştır:

126085_empresas01.jpg

Ne için?

Kilit bilgiye, bağlantılara ve sizi onaylayan kişisel bir markaya sahip olduğunuzda, tüm hedeflerinize ulaşmak sizin için çok daha kolay olacaktır.

  • Bilginizi güncelleyin
  • Kariyerinize büküm veya yüksek bir kariyer verin
  • Başarıyla başla
  • İşinizi / şirketinizi büyütün
  • Bir iş uzmanı olun

İspanya, Meksika, Peru, Şili ve Kolombiya'dan gelen 12.000'den fazla öğrenci bunun bir fırsat olduğunu ve ThePowerMBA güvendiğini anlamıştı.126091_alumnos.jpg

metodoloji

teori

Dünyadaki en iyi MBA'lerin teorik içeriği (Strateji, Dijital Pazarlama, Muhasebe, vb.)

uygulama

Edinilen tüm bilgileri pekiştiren girişimlerin, şirketlerin ve yerel şirketlerin başarı hikayeleri (ve başarısızlıkları).

Uzmanlık alanları

"Ben Yale, Harvard, HEC, Cornell'de ders aldım ve bence bu MBA çok yüksek bir puan aldı" Carlos Montoro - Öğrenci ThePowerMBA

Strateji ve iş modelleri

En iyi araç ve modellerden (iş modeli tuvali, stratejik grafik ve değer eğrileri, Porter, Ansoff, vb.) Ve sayısız başarı öyküsünün analizinden, anlamanıza olanak sağlayacak bilgileri edineceksiniz ve iş modellerini, rekabet, rekabet avantajlarını, büyüme stratejilerini vb. analiz eder.

Yenilik ve yalın başlangıç

Belirsiz ortamlarda karlı ve sürdürülebilir iş modelleri oluşturmak için gerçek bir kılavuz. İş stratejisini dönüştüren ve dünyadaki tüm yöneticilerin ve şirketlerin DNA'larına dahil etmesi gereken bir felsefe.

Pazarlama ve Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama yoktur, dijital pazarlama IS. İşinizi dijital kanallara dayalı olarak büyütmek için bir strateji tasarlamayı ve uygulamayı öğrenin: hedefler koyma, huninin tamamında dönüşüm hedefleri belirleme, ana araçların kullanımı ve yakalama, analitik, trend vb. .

Muhasebe ve Finans

Finansı ve muhasebeyi anlayana kadar işletme ve şirketi anlamıyorsunuz. Bu kurs, çok sezgisel bir şekilde, muhasebe dilini ve ilkelerini, bir şirketin nasıl finanse edildiğini, bir yatırımın nasıl analiz edildiğini, karlılığı ve riski değerlendirmede kullanılan ana göstergeler ve oranların neler olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır. Bir şirketin ana değerleme yöntemleri, vb.

Kişisel gelişim

Kişisel ve profesyonel olarak büyümek için gereken yumuşak beceriler.

Öncü kuruluşlar

Şirketler insanlardan oluşur ve insanların uygun yönetimi, zorlukları, iş kültürleri, çıkar grupları ve değişim süreçleri, yani örgütsel davranışların yönetimi ana anahtarlardan biridir. vasat ve mükemmel şirketler arasında fark yaratan budur.

Eğitim tarihindeki en büyük bozulma

“Şimdiye kadar bu seviyedeki bir yüksek lisans derecesinin bu fiyata sahip olması mümkün görünmüyordu”

Şimdiye kadar en iyi bilgi prestijli okullara erişebilen birkaçının elinde idi.

ThePowerMBA farklı bir okul. Bu bilgiyi huzursuz insanlara getirmeye ve öğrenmeye istekli, dünyadaki referanslara dayanarak ve yaşam hızınızdan veya finansmanınızdan ödün vermemenizi sağlayan esnek bir yöntemle bulmaya inanıyoruz.

Konumlar

Meksika şehri

Address
Av.Insurgentes Sur 1458 ,
pisos 19 y 20 , Col. Actipan

Meksika şehri, Meksika şehri, Meksika

Miraflores

Address
Calle del General Recavarren 111
15074 Miraflores, Lima Büyükşehir Belediyesi, Peru

Madrid

Address
Calle Urogallo 9, Ciudalcampo
28707 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: