International University of Monaco

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fransız Rivierası'ndaki Monako Eyaleti , Monte-Carlo'da bulunan Uluslararası Monako Üniversitesi (IUM) , Finans, Lüks İş ve Uluslararası İşletme alanlarında uzmanlaşmış lisans, lisansüstü ve yüksek lisans derecelerini sunan bir İngilizce dil üniversitesidir.

Küresel Üretimi İlham Etmek


Uluslararası Monako Üniversitesi'nde (IUM) bulunan Monaco Business School , başarılı ve düşünceli liderler ve girişimciler geliştiriyor. Cote D'Azur'da İngilizce olarak tamamen öğretilen bir işletme eğitimi veren tek üniversiteye sahibiz. Öğrenci merkezindeki ve fakültede temsil edilen 60 ülke vatandaşı Monako Prensliği'nde yüksek öğrenim gören ilk kurumdur.

IUM'daki fark nedir? Öğrencilerin akademik çalışmalarında bireysel ilgi gören küçük sınıfımız üzerine gurur duyuyoruz. Profesörler ve öğrenciler arasında üst düzey bir etkileşim mevcut ve yenilikçi ve yaratıcı düşünmeyi teşvik ediyoruz.

Öğrencileri, gerçek dünyada öğrenilen becerileri kullanarak ders salonunda öğretilen teorileri ve verilerin ötesine geçmeye teşvik ediyoruz. Bu, onlara başarılı iş adamları olarak gelişim için bir temel sağlayan güçlü analitik ve bilişsel beceriler geliştirmelerini sağlar.

Öğrenciler, dünyanın dört bir yanından insanları fikirlerini paylaşmaya, yaşamları değiştirmeye ve küresel ölçekte fırsatlar yaratmaya davet eden kapsamlı ve çok kültürlü bir ortamda öğrenirler. Öğrencilerimiz ticaret dünyasında kim olduklarını anlamalı ve kendilerini güvene yakın iş adamları ve yarının girişimcileri olarak görüyorlar.

Monako, Avrupa'da ticaret için en iyi merkezlerden biridir ve güvenli bir çevre olarak tanınmaktadır. Öğrencilerimiz iş becerileri, pratik deneyim ve yaşam için onlara hizmet edecek kişisel gelişimle mezun olurlar. Misyonumuz küresel nesle ilham vermektir.

Konumlar

Monaco-Ville

Address
International University of Monaco
2 Ave Albert II

98000 Monaco-Ville, Monako

Paris

Address
Groupe INSEEC
14, rue de Prony

75017 Paris, Île-de-France, Fransa

Akreditasyonlar