Inland Norway University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1 Ocak 2017'den itibaren Hedmark Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Lillehammer Üniversitesi Koleji yeni kurum olan Inland Norway University of Applied Sciences Üniversitesi (INN Üniversitesi) ile birleştirildi.Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

INN Üniversitesi, güneydoğu Norveç'te altı kampüste faaliyet göstermektedir: Blæstad, Elverum, Evenstad, Hamar, Lillehammer ve Rena ve yaklaşık 13.000 öğrenci ve 952 çalışanı vardır.

Yeni kurumumuz 35 bir yıllık çalışma programı, 52 lisans programı, 31 yüksek lisans programı ve 4 doktora programı sunmaktadır. bir dizi Öğretmen eğitimi ve ileri eğitim programlarına ek olarak programlar (artı Norveç Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile işbirliği içinde).

Akademik teklifimiz çok sayıda konu alanını kapsamaktadır: ekoloji ve tarım bilimleri, psikoloji, spor, hukuk, müzik, pedagoji, sağlık bilimleri, sosyal bilimler, öğretmen eğitimi, dil ve edebiyat, biyoteknoloji, film, tv ve kültür, turizm, animasyon ve oyun bilimleri, ekonomi, liderlik ve yenilikçilik.

Konumlar

Elverum

Address
Inland Norway University of Applied Sciences
PO Box 400
Elverum
Norway

2418 Elverum, Innlandet, Norveç

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin