Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University , benzeri görülmemiş bir momentumla gelişen, tam teşekküllü, akredite, kamuya açık olmayan bir yüksek öğrenim kurumudur. Üniversitenin tarihi kısa olabilir, ama zengin ve eşsiz bir başarı hikayesi olduğunu kanıtlıyor. 2000 yılında neredeyse sıfırdan başlayarak, kurum nefes kesici bir hızla gelişiyor. AFMKU, 1998 yılında kurucu babalar tarafından bir plan haline getirilen bir fikirden yola çıktı. Bir sonraki adımda, bakanlık akreditasyonu üzerine, kurum resmen kuruldu (2000) ve Krakow'daki çeşitli yerlerde kiralık binalarda çalışmaya başladı. O zaman, akademik teklif beş çalışma alanı (uluslararası ilişkiler, aile çalışmaları, pazarlama, yönetim ve yönetim) ve ilk yıl içinde sadece 1200'den fazla öğrenci kaydedildi, kendi içinde oldukça büyük bir başarı oldu. Polonya'daki ilk kamu-üstü yüksek öğrenim kurumu bu kadar geniş bir teklifle başlamaktı.

Şimdi, 600 yıldan fazla süren son derece zengin bir akademik geleneğe sahip olan Polonya'nın Krakow kentindeki ikinci büyük kentinde gelişen başarılı ve hareketli bir akademik merkez. 6 fakülte içinde, yaklaşık 9 000 öğrenciye 21 eğitim alanı sunuyoruz. Üniversite yönetimini, mükemmel öğretim tesislerini, bilgisayar laboratuarlarını, kafeteryayı, dükkanları, doktor ofisini, spor salonunu, kütüphaneyi, öğrenci organizasyonlarını, televizyon stüdyosu, sanat galerilerini, üniversite otellerini ve üniversiteden oluşan son teknoloji ürünü Kampüs'ü kurduk. Daha. Yaptığımız bu önemli gelişme, kuruluşumuzdan bu yana geçen kısa sürede gerçekleşen akademik teklifimizin gelişiminde açıkça görülebilir.

Üniversite kampüsü, tren ve otobüs istasyonlarının yanı sıra uluslararası bir havalimanına kolay erişim sağlayan mükemmel bir konumdadır. Metropolis'in tarihi kalbine 3 kilometre mesafede, Vistula banliyösünde bulunan şehir merkezindeki turizm dünyasındaki cazibe merkezi Old Town, otuz dakikalık yürüme mesafesinde ya da sık sık on dakikalık bir yolculukta otobüs veya tramvay hizmetleri. Süpermarketler, alışveriş merkezi, sinema kompleksi yürüme mesafesindedir.

Konumlar

Krakov

Address
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1
30-705

Krakov, Küçük Polonya Voyvodalığı, Polonya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: