University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi

Biz değer insanlar inanıyorum kişisel gelişim ve onların hayallerini gerçeğe yapmak istiyorum. Onlar bize vermek motivasyon Sürekli iyileştirme için en yüksek düzeyde eğitim ve araştırma sunabilir böylece. Bizim nitelikli öğretim elemanları bilgilerini genişletmek ve gençlerle paylaşarak seviyorum. Biz ile öğrencilere sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz çevre ve kaynaklar yerine getirmek için onların entelektüel merakı, onların yeteneklerini geliştirmek ve kendi çıkarlarımızı.

Teklif

000 15 fazla öğrenci kaydolmuş disiplinlerarası lisans programları. Biz tam zamanlı ve Psikoloji, Modern Diller, Kültürel Çalışmalar, Gazetecilik ve Sosyal İletişim, Sosyoloji, Hukuk, İç Güvenlik, Uluslararası İlişkiler, Yönetim ve Tasarım içinde extramural lisans ve lisansüstü programlar sunuyoruz. SWPS olan Psikoloji ve Kültürel Çalışmalar ve doktora dereceleri ödül doktora sonrası dereceye hakkı verilmiş Polonya'da sadece özel üniversite Psikoloji, Sosyoloji, Kültürel Çalışmalar ve Hukuk.

Bizim teklifimiz de geniş bir yelpazede içerir olmayan lisans programları gibi Hafta sonu eğitimleri ve çok sayıda özel eğitim programları. Biz döngüleri düzenlemek Bilimsel ve kültürel etkinlikler halka açık olduğunu. Bizim kurum değerleri önemli tartışmalar ve verimli tartışmalarVe bu sık sık dünya tanınan bilim adamları, tanınmış sanatçı ve kitle iletişim araçlarının temsilcileri ev sahipliği yüzden. Dil yeterlik ana isteyenler katılmak için hoşgeldiniz daha vardır İngilizce Hazırlık Okulu ve Polonya Hazırlık OkuluOnlara yüksek nitelikli öğretmenlerin gözetiminde İngilizce ve Lehçe geliştirmek için bir fırsat vermek programlar.

Kurslarımız bir kombinasyonudur Sınıf içi etkinlikler ve bireysel çalışma. Bilginin yeni edindikleri bölümleri üniversitenin üzerinden uygulanabilir Modern e-öğrenme platformu.

Uluslararası Çalışmalar

Öğrencilerimiz bir fırsat var ama aynı zamanda biz sunuyoruz değişim programlarının bir parçası olarak yurtdışına giderek, sadece tanınmış insanlardan bilgi türetmek değil kendi ufuklarını genişletmek. Biz Avrupa, Türkiye, Asya ve Amerika'da bulunan kurumlar ile değişim programları çalıştırmak.

Avrupa at Heart

Polonya yatıyor Orta Avrupa. O köprüler Doğu ile Batı, Güney ve Kuzey ve kolayca dünyanın her yerinden ulaşılabilir.

Bizim ana Kampüs Varşova, ülkenin ve bölgenin ticari ve akademik merkezinde yer almaktadır. Bu son derece olduğu canlı ve hızlı gelişen bir şehir. Bu, çalışma iş ve hayattan zevk sınırsız fırsatlar sunar. Aynı zamanda bölgedeki en kültürlü bir şehir.

Bilinçli bir karar ve bugün SWPS için geçerlidir! Seni bekliyoruz!

Konumlar

Varşova

Address
University of Social Sciences and Humanities, ul. Chodakowska 19/31
03-815 Varşova, Masovya Voyvodalığı, Polonya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin