Resmi açıklamayı okuyun

A Psikoloji Fakültesi, olan WISP bir parçası, olduğunu Polonya'da Psikoloji en ünlü Fakültesi. Fakülte'Nin araştırma projeleri psikoloji alanındaki konularda geniş bir yelpazede kapsayan ve sonuçlar düzenli olarak ünlü bilimsel dergilerde yayınlanmaktadır.

Bizim akademisyenler her öğrencinin bireysel yeteneklerinin geliştirilmesi üzerinde yer vurgu için bilinir.

bir yanında İngilizce psikoloji programıFakültesi sunuyor Lehçe tam zamanlı ve yarı zamanlı psikoloji programlarıYanı sıra, lisansüstü eğitimleri.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Lehçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

University Of Warsaw, Faculty of Psychology

WISP - Psikoloji Varşova Uluslararası Çalışmaları psikolojide tam bir 5 yıllık (Lehçe: magister) programdır. Size çok uluslu bir ortamda kişiselleştirilmiş küçük ölçekli ... [+]

WISP - Psikoloji Varşova Uluslararası Çalışmaları psikolojide tam bir 5 yıllık (Lehçe: magister) programdır. Size çok uluslu bir ortamda kişiselleştirilmiş küçük ölçekli eğitimin eşsiz bir kombinasyonunu deneyimleme fırsatı sunuyoruz. Mevcut WISP öğrencileri 30'un üzerinde farklı ülkeden geliyor ve bu küresel karışımı çok değerli bir şey olarak belirtiyorlar.

Tüm programda sadece yaklaşık 150 öğrenciyle , sınıf boyutları ortalama 20 ila 25 öğrenci ile küçüktür . Bu, profesörlerle ve diğer öğrencilerle kişisel olarak etkileşim kurmanızı sağlar. WISP öğrencileri bu kişisel, hoş ve etkileşimli iklimi takdir eder, çünkü büyük bir grupta pasif bir dinleyici olmak yerine, derslere ve genel olarak öğrenme sürecine aktif olarak katılmaları için onları teşvik eder ve uyarır. WISP'deki kişisel yaklaşımın iyi bir örneği, profesörlerin ve idari personelin tipik olarak öğrencileri ilk adlarıyla bilmeleridir.... [-]

Polonya Warsaw
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University Of Warsaw, Faculty of Psychology
Address
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego Stawki 5/7
00-183 Warsaw, Masovian Voivodeship, Polonya
web sitesi
Telefon
+48 22 554 97 05