Warsaw School of Photography & Graphic Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMA?

  • FAKÜLTESİ: Güzel Sanatlar Akademisi Varşova, Łódź'da Ulusal Film Okulu ve Sanat Poznan Üniversitesi Profesörler. Uluslar arası Sanatçılar da bilinir. Son derece yetkin uzmanları.
  • LİSANS: Avrupa Birliği olmak üzere 47 ülkede geçerli - PROGRAM: Kapsamlı mesleki ve sanatsal eğitim. Büyük ders sayısı ve öğretici sistemi. Teori, pratik ve saha gezileri.
  • ÇEVRE: Çok samimi ve sıcak bir atmosfer. Küçük sınıflar. Öğrencilerimizin bireysel bakım.

KONAKLAMA

DAİRELER

Flats: Özel veya ortak. Varşova mevcut kiralık birçok daire vardır. Kira bedeli, düz odaları, yüzey alanı, standartların sayısı, Varşova'nın merkezinde uzaklıktadır ne kadar ve kendiniz yaşamak ya da bir veya birkaç kişi ile daireyi paylaşmak istiyorum bağlıdır. Bize seçim ve kira için bütçenizi bildirin.

Size sahipleri ile gerekli kayıtları göndermek ve düz kontrol edecektir.

Bir stüdyo daire için 400 Euro -: senin yönlendirme için buraya daireler için bazı tipik aylık kiralar.

  • Bir iki oda düz 500 Euro.
  • Üç oda düz için 650 Euro.
  • Ek giderler: yarar.

VARŞOVA YAŞAM MALİYETİ

Varşova'da yaşayan Batı Avrupa şehirlerinde daha ucuzdur.

Yaşam maliyeti bireysel ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına bağlıdır.

Ayda yaklaşık 600 ila 800 Euro konaklama, ulaşım ve yiyecek masraflarını karşılamak için gereklidir. Çok mütevazi yaşıyorsanız, ayda 500 Euro ile ile alabilir.

OTURMA İZNİ

Üç aydan daha uzun Polonya'da kalan tüm uluslararası öğrencilerin geçici ikamet izni almaları gerekmektedir. Izin üç yıla kadar Polonya'da bir öğrencinin fiyatının bir süre için verilir. Izni kanıtı Polonya'da yabancılar için bir kimlik kartı olan bir Geçici İkamet Kartı (Karta pobytu czasowego) 'dir. Birlikte pasaport ile, bu vizesiz olarak istediğiniz sıklıkta sınırlarını geçen verir. Size oturma izni almak yardımcı olacaktır.

SAĞLIK SİGORTASI

Sağlık sigortası Polonya kaldıktan bütün süresince tüm öğrenciler için zorunludur. Uluslararası öğrenciler kendi ülkelerinde üçüncü şahıs mali mesuliyet sigortası ve kaza sigortası satın almak için tavsiye edilir. AB / EFTA vatandaşları Polonya'da kalışları sırasında bir Avrupa Sağlık Sigortası Kartı geçerlidir almalısınız.

AB üyesi olmayan / EFTA vatandaşları Polonya Ulusal Sağlık Fonu (Narodowy Fundusz Zdrowia) ya da bir sağlık sigortası anlaşması imzalayabilir Varşova özel klinikler biriyle.

VARŞOVA YAŞAM

Varşova 1.7 milyon nüfusu ile heyecan verici ve gelişen Avrupa başkentidir. Bu Baltık Denizi ve Tatra Dağları arasında Vistül nehri üzerinde yer almaktadır. Varşova ve onları birkaç bin yabancılar arasında yaklaşık 300.000 yüksek öğrenim öğrenci bulunmaktadır. Birçok genç Polonyalılar İngilizce konuşan ve yabancılara çok faydalıdır. Onlar açıklık, sıcaklık ve samimiyeti bir atmosfer oluşturur.

Varşova canlı kültür ve sanat sahnesi sunan Orta Avrupa'da dinamik bir şehirdir. Önemli kültür başkentleri Berlin, Viyana, Prag, Budapeşte ve Vilnius 550 km mesafede yer. Varşova kolayca erişilebilir.

Konumlar

Varşova

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej

Address
Warsaw School of Photography and Graphic Design
ul. Lazienkowska 14

00-449 Varşova, Masovya Voyvodalığı, Polonya
Telefon
+48 22 621 21 98

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin