Resmi açıklamayı okuyun

ISCAP

tarih

Bugün bildiğimiz adıyla ISCAP - tarihsel kökleri çok daha uzak olmasına rağmen Muhasebe ve Porto İdaresi Enstitüsü, 6 Mayıs sayılı Kanun Hükmünde Kararname 327/76 kaynaklanıyor. Nitekim, bu Porto Sanayi ve Ticaret Enstitüsü kuruldu o 1886 yılında (30 Kararnamesi 1886 Aralık), ülkemizde sınai ve ticari eğitim organizasyonu kuramsal temellerini bırakır sonra Bakan Emidio Navarro oldu.

1891 yılında, John Franco'nun teknik eğitim reformları bağımsız okullar dönüştürerek değil, bu Enstitünün değişmeden endüstriyel ve ticari bölümler kalmıştır. ticaretin temel dersler çıkarıldı ve üst ulaşır iki derece içine üç yıla indirildi ve ayrılmıştır. 1896 yılında bkz Porto Sanayi ve Ticaret Enstitüsü, diğer okulların eşdeğer olan Colleges, kabul edilmesi: Ticaret (1886 30 Aralık kararı ile oluşturulan) derecesi ve Sanayi Enstitüleri öğretilen yüksek Dersin eski Üstün ve Ticari. Porto Sanayi ve Ticaret Enstitüsü 1918 yılına kadar, sorunlu bir yolu, kesin rehberlik eksikliği geçti, Ticari Enstitüsü'nde dağıtma ticari kısmını ayrılmış 1 Aralık sayılı KHK 5029,, yayınlandığı tarih Liman ve Ticaret Limanı bir Yüksek Enstitüsü. Bu tarih, ilk süresi Endüstriyel Enstitüleri, 1924 yılına kadar devam bir duruma ilişkin Ticaret Enstitüsü ayrılmasını sağlar. Bu segmentasyon olduğunca çabuk bilgi bu yeni alanlar birleştirme ve sadece 1933 yılında bir nihai segmentasyonu için seçmesi, ancak geçicidir. Porto sonra lakaplı Ticari Enstitüsü kuzey sermayenin piyasa çalışmalarının en üst düzeyde tutmak için ve aynı zamanda akademik yaşamın çeşitli yönleriyle yükseköğretimin ambiyans için ortalama teknik eğitim kurumu olduğu için zaman tanınır.

Kanun Hükmünde Kararname'nin sayılı 38031 tarafından işletilen reform, 4 Kasım 1950, hiçbir şekilde bu eğitim kurumunda özelliklerini değiştirir. Aksine, 1974 siyasi iklimi belirgin teknik kurslar, çünkü zaman Enstitüsü hayatında derin değişiklikler, işletmek önemi artmaya geliyor.

Bu yeni bağlamda, ülkenin ilerlemesi sırasında kıt oldu kıdemli personelin iyi bir performans, talep etti. Böylece, ISCAP, yüzyıllar boyunca, profesyonellerin nesiller kurdu ve yükseköğretim kurumlarında eklenir, okullarından biri olarak kabul edilmektedir. Bu olay Ticari Enstitüleri tarafından mezunları mezunlarının atama, "mesleki teknik eğitimin 6 grup öğretmen eğitimi kabul için çok nitelikli" bir derece alırsınız sağlar. 6 Mayıs Kanun Hükmünde Kararname No 327/76 - Bu mevzuat daha sonra yüksek öğrenim ağı ticari kurumları entegre olacak ne bir öncüsüdür. Böylece görüşmek yetkisi "tüzel kişiliği ve idari ve eğitim özerklik, yüksek öğrenim," statüsünde, Yüce Muhasebe ve İdare Enstitüsü mevcut atama doğar "lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri." öğretim yılı 1975-1976 yılında, Porto Muhasebe Enstitüsü ve Yönetim sayılı Kanun Hükmünde Kararname 313/75, Muhasebe ve İdare ve Dilleri ve Sekretarya Lisans kursları bakanı geçer. Bu kurslar daha sonra ekonomik ve muhasebe bilimleri evrimi ve işgücü piyasasının gereklerine göre sayılı KHK 7 Ekim 918/83 ve sofrearam ardışık ayarlamalar düzenlenmiştir.

Enstitü nedeniyle ülkedeki mevcut belirsizlik, ancak, tarih 1976 sonrası çalkantılı bir dönem yaşıyor. Enstitüler, Lisans, Lisans ve Doktora derecelerini görüşmek yetkisi, onlar Üniversitesi Eğitim entegre, ancak daha sonra yasal hükümler Politeknik çevreleri aranmalıdır. Bu belirsizlik bağlamı yalnızca Kanun Hükmünde Kararname No dönüşüm ya da önceki okulların evrimi ve 1988 yılında Porto Politeknik Enstitüsü'nde Porto Muhasebe ve İdare Enstitüsü entegrasyonu, sonucu okul / yüksek enstitüleri tanımlanması ile sona erdi 3 70/88 Mart o. enstitüler bir coğrafi bağlamda, Muhasebe ve Yönetim alanlarında nitelikli teknisyen yüksek öğrenim için amaç ve teşvik gerçeği Bu yeni yasal çerçeve, eğitim ve ekonomik ve sosyal yapılar arasındaki değişimi. Onlar da bu yeni çerçeveyi güçlendirmiştir Politeknik Muhasebe ve İdare Enstitüleri, hedefleri arasındaki benzerlikleri bulundu.

24 Ekim sayılı Kanun Hükmünde Kararname 443/85, Muhasebe Yüksek Enstitüleri organik yapısını kurar ve Yönetim ayrıca öğretim elemanı pass, Kanun Hükmünde Kararname No 185/81 tarafından idare edilecek belirtiyor kariyer Politeknik oluşturulan 1 Temmuz. Ancak, onlar da lisans dersleri ve İhtisas Yüksek Çalışmaları oluşturulan, Politeknik kendi gibi Eğitim Yasası açıkça nitelendirir derece. 1983 yılında Gümrük lisans (Yönetmelik hayır gelir. Ekim 07 918/83), ayrıca (Nizam yok değiştirilen bu acı. 22 Mayıs 238/86). 1993-1994 eğitim-öğretim yılından itibaren, Gümrük Derecesi bu başarı, Yüksek Öğrenim Ticaret atama benimseyen. nesnel çalışma ağırlaştırılmış bir nedeni işletmelerin rekabet daha yüksek hizmetler sektöründe teknik ihtiyaçlarını eksikliği ortadan kaldırmayı amaçlar beri Pazarlama Lisans Kursu, "izin bir boşluğu doldurmak için öğretim yılı 1996-1997 açıldı öncelikle "Avrupa Birliği'nde Portekiz entegrasyonunun bir sonucu olarak. Ayrıca gelen Lisans derecesini haiz ve İdare ve Teknik Gümrük Denetim, Mali Kontrol, Sekreteryası, - Nizam No 751/86, 17 Aralık, aynı zamanda İhtisas Yüksek Çalışmaları ders (EESC'nin) oluşturuldu hangi bir önceki lisans ders ile tutarlı bir bütün oluşturur. Bu, pratik açıdan, bir hibe tercüme "tüm akademik ve mesleki amaçlar için Bachelor lisans eşdeğer." 1991 yılında, Muhasebe Komitesi oluşturulmuş ve Yönetim İhtisas Çeviri, 1995 yılında ikincisi izledi.

eğitim-öğretim yılı 1997-1998 yılı sonunda, ISCAP Komitesi'nin "ın Denetim, Finansal Yönetim, Muhasebe ve İşletme, Yönetim Danışmanı, Uluslararası Ticaret (Uluslararası Yönetim şube ve Gümrük İdaresi) ile işgücü piyasasında etkin öğrencileri yerleştirilir ve Uzman çeviri. Çünkü yürütülen yeniden tasarlanırken, ISCAP 1998 yılından beri, öğretmeye geçer, BA Muhasebe ve İdaresi (şube Muhasebe ve Yönetim, Finansal Yönetim ve Denetim), Uluslararası İşletme, Diller ve Sekreterlik (şube Sekreterliği Yönetimi ve Çeviri uzman) ve Pazarlama. akademik yıl 2001/2002 yılında da Kamu Yönetimi dalı verilecek.

Şimdi yeni tesisler, resmen 1996 yılında açılmış, ISCAP bu on yılın sonuna Minho Üniversitesi tarafından düzenlenen Muhasebe ve Yönetimi Yüksek Lisans, alır ve Porto Politeknik Enstitüsü ile işbirliği içinde. 1996 yılında açılan rağmen, yeni binaya taşınma Kasım ayında bir önceki yıla göre gerçekleşir.

akademik yıl 2003/2004 yılında Tercüme Şube İhtisas Tercümanlık İhtisas, 21 Temmuz Sipariş No 602/2003 tarafından onaylanmış değişiklik olacağını söyledi. 2004/2005 yılında 1 atfedilen döngüsünde de iki aşamada Kurumsal İletişim Derecesi seyrini oluşturulur, aynı şekilde, lisans (6 yarıyıl) ve 2, Lisans derecesi (2 yarıyıl) 20 Şubat Sipariş sayılı 161/2006 tarafından onaylanmıştır. Bu nedenle aslında sadece dört bir toplam süresi önceki ayırt edilir. Ancak, bu planın sadece bu öğretim yılında hakim ve şu anda sadece üç yıl içinde derece kurulmasına yol açan Bologna anlaşması, uygun oldu. Hala planlanan süresi 4 dönemdir kendi Usta, aynı adı, operasyon için onay beklenmektedir. Ayrıca öğretim yılı 2005/2006 Dilleri ve Sekreterliğin derste adı "Yönetim Görevlileri" benimsenmesi ve bu yüzden sadece 6 yarıyıl süresi var, giderek Bologna Anlaşması'na yeterli oldu. Ayrıca üç Masters çalışmasını teklif edilmiştir: Çeviri Bilgisayar (yabancı dil ve edebiyatlarının bilimsel alanı) Destekli; Uzmanlık Mütercim Tercümanlık ve yönetim danışmanları (yönetim bilimleri bilimsel alan) (yabancı dil ve edebiyatlarının bilimsel alanı).

akademik yılında 2007/2008 Bologna Anlaşması'na Muhasebe ve Yönetim ders programı, Uluslararası Ticaret ve Pazarlama uygun faaliyete geçti. Bu derece şimdi altı sömestr var. onların master dereceleri de önerilmiştir ama hala Uluslararası Ticaret ve Pazarlama onayını bekliyor.

Program dili:
  • Portuguese (Portugal)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

İş için Kültürlerarası Çalışmalar Yüksek Lisans Programı öğrencileri için yeni uluslararası ufuklar açıyor. Tabii akreditasyon A3Es için ulusal ajansı tarafından koşulsuz ... [+]

Amacı

İş için Kültürlerarası Çalışmalar Yüksek Lisans Programı öğrencileri için yeni uluslararası ufuklar açıyor. Tabii akreditasyon A3Es için ulusal ajansı tarafından koşulsuz 6 yıldır onaylanmıştır. son derece uzmanlaşmış öğretim kadrosu ile, MA gibi yenilikçi kursları sunmaktadır: Çince (Mandarin) ve Arap Dilleri ve İş Kültür ve Kalkınma, Kültürlerarası Ekonomik İlişkiler, Girişimcilik için Kültürleri Kültür, Kültürlerarası İletişim Teknolojilerinin yanı sıra İngilizce, Fransızca, İş için İspanyolca ve Almanca Kültürler. MA tamamen böylece artan işbirliği ve uluslararası hareketlilik için izin İngilizce olarak öğretilir. Öğrenciler Université d'Artois, Fransa'nın Diller Masters ve Kültürlerarası Yönetimi ile birlikte, bir çift diploma için tercih edebilir. Business Consulting & Girişimcilik, Göçler Yüksek Komiserliği, Kadın Girişimciler Ulusal Birliği, Vida Económica Yayın Grubu ve diğer bazı Avrupalı ​​ortaklarının - Tabii Incubit ile staj sağlar. Bu MA Kültürlerarası Arabuluculuk için Yükseköğretim Ağı'nın bir parçası olduğunu. Mezunlar ayrıca dolayı bu prestijli İspanyol üniversite ile imzalanan protokoller Vigo ve Santiago de Compostela, Üniversitelerinde doktora düzeyinde öğrenimlerini devam etmek mümkün olacak.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Dijital Pazarlama Master ile pazarlama ile ilgili faaliyetler tek bir bölümünde genellikle ve yönetmeni ticari işlevinin tüm faaliyetlerini yönlendiren küçük işletmeler, ... [+]

hedefleri

Dijital Pazarlama Master ile pazarlama ile ilgili faaliyetler tek bir bölümünde genellikle ve yönetmeni ticari işlevinin tüm faaliyetlerini yönlendiren küçük işletmeler, yenilik unsurunu tanıtmaktır. büyük şirketlerde, tam tersine, hatta pazarlama uygulama alanlarının her biri için ürün segmentlerinde ve / veya hizmetlerin her biri için teknik ve orta yönetim mevcut, birden fazla bölümü olması normaldir. Ürün yöneticisi ve / veya marka pazarlama uzmanlık profesyonel ve sonucu bu tür örnekleridir.

Bu profesyonellerin güçlü analitik beceri, organizasyon ve liderlik ile insanlar olmalı ve küresel pazarlama stratejileri, dijital düzeyini geliştirmek ve uygulamak gerekir. Bunlar, ekip çalışması öğrenmek, (iç ve şirkete harici) farklı insanların bir dizi temas zorunda insanlar mükemmel iletişim becerileri (yazılı ve sözlü) sahiptirler. Buna ek olarak, onun görevleri yenilikçi ve artırmak mümkün uygun stratejiler geliştirmek, böylece onlar, bilgili çevrelerinden insanlar (ekonomi, rekabet, tüketici alışkanlıkları, eğilimleri, teknolojik yenilikler, vb) ve yaratıcı olmasını gerektirir satış iş.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Bu Master Portekizce akademik eğitim önemli bir araç olarak kendini kurmayı hedefleyen, kavramsal bilgi, eleştirel düşünme ve şirketler, kuruluşlar veya kurumların yöneti ... [+]

hedefleri

Bu Master Portekizce akademik eğitim önemli bir araç olarak kendini kurmayı hedefleyen, kavramsal bilgi, eleştirel düşünme ve şirketler, kuruluşlar veya kurumların yönetiminde temel derslerin pratik uygulama bir arada istiyor. yönetim, ekonomi, hukuk ve Bilgisayar olarak Kapsayan çekirdek alanlar, bu ders Portekiz şirketlerin başarılı uluslararasılaşması için gerekli fonksiyonel açıdan uzmanlık geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Özel beceriler:

yeni trendler ve girişimcilik ve uluslararasılaşma alanında gelişme umutları açıklar; , Bilimsel temelli, farklı ülkelerden gelen tüketicilerin / kullanıcıların ihtiyaçlarını açıklar; Anlamak ve uluslararası bağlamda iş yönetim süreçlerini uygulamak; Define ve farklı uluslararasılaşma stratejilerini değerlendirmek; Çeşitli uluslararası piyasaların, kültürel, siyasi, ekonomik ve sosyal özelliklerinin araştırılması; Avrupa Birliği, ekonomi ve ticaret politikası ile ilgili özellikle ilgilendiren önemli güncel meseleleri bilmek. ... [-]
Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

İş Bilgileri (MIE) Master iş bağlamında bilgi yöneticilerin görevlerini gerçekleştirmek mümkün mezunları oluşturan Portekiz Bilgi Bilimi yenilikçi bir eğitim olarak sunul ... [+]

hedefleri

İş Bilgileri (MIE) Master iş bağlamında bilgi yöneticilerin görevlerini gerçekleştirmek mümkün mezunları oluşturan Portekiz Bilgi Bilimi yenilikçi bir eğitim olarak sunulmaktadır.

Geçerli bağlamda, Mie, girişimcilik ve yenilikçilik kapasitesini teşvik iş örgütlerinin yönetimine önemli bir stratejik değeri gibi bilgileri tanıyabilme çeşitli disiplinlerin bir senkretik profili ile mezun oluşturan meydan yanıt verir. Bu mezunlar şirketin performansını destekleyen, yaratılış ve bilgilerin kullanımı ile ilgili süreçlerin optimizasyonu teşvik etmek mümkün olacak.

Tabii 2010-2011 ve 2011-2012 yılında koştu İş Bilgileri (PGIE) Yüksek Lisans Diploması devam ediyor.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

işletme yönetiminin mevcut bağlamında geliştirilen Kurumsal Finansman, şirket değerinin oluşturulması için özel bir yönetim aracı oluşturmuşlardır. Kurumsal Finans Yüksek ... [+]

hedefleri

işletme yönetiminin mevcut bağlamında geliştirilen Kurumsal Finansman, şirket değerinin oluşturulması için özel bir yönetim aracı oluşturmuşlardır.

Kurumsal Finans Yüksek Lisans kurumsal mali yönetim alanında yüksek nitelikli uzmanlık eğitimi, vermeyi amaçlamaktadır. O da zaten çalışıyor ve onların bilgilerini geliştirmek isteyenler olarak, şirketlerin mali yönetimi alanında kariyer isteyenler eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, teknik / bilimsel bilgi ve pratik uygulama vurgulayan bir ağırlıklı mesleki eğitim, sunar .

Kariyer Beklentiler

Kurumsal Finans Yüksek Lisans finansal planlama, stratejik planlarının hazırlanması, risk planlaması, kaynak rasyonalizasyon, yeniden yapılanma şirketleri ve uluslararası finansal yönetim egzersiz, özellikle organizasyonlarda finans fonksiyonunun performansı için mesleki becerileri sağlar.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Çalışmanın ders teorik bilgi ve herhangi bir sektörde, uygun performans için gerekli dinamik ve yüksek verimli profesyonel yönetim pratik engin ve karmaşık konular ve bil ... [+]

hedefleri

YÖNETİM VE KURULUŞLAR - İŞLETME YÖNETİMİ ŞUBESİ (APNOR İLE ORTAKLIK)

Çalışmanın ders teorik bilgi ve herhangi bir sektörde, uygun performans için gerekli dinamik ve yüksek verimli profesyonel yönetim pratik engin ve karmaşık konular ve bilgi alanında hem kazanılması mümkün amaçlanmaktadır.

Kariyer Beklentiler

Verilen eğitim yönetimi gelecekte mezunu güçlü bir arka plan sağlamak ve şirketlerin örgütsel bağlamlarda bir mesleki faaliyet icra etmek için onları hazırlamak için, belirli bir uzmanlık onlara becerilerin kazanılması temin etmeyi amaçlamaktadır ve / veya kurumlar (kar veya olmadan, kamu ve özel), ve çeşitli ortamlarda.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Lojistik Yüksek Lisans, yönetim ve endüstriyel organizasyon sağlam bir arka plan (yönetim, mühendislik ve ilgili teknolojik alanlarda da profesyonelleri ve yeni mezunlar) ... [+]

hedefleri

USTALAR LOJİSTİK (APNOR İLE ORTAKLIK)

Lojistik Yüksek Lisans, yönetim ve endüstriyel organizasyon sağlam bir arka plan (yönetim, mühendislik ve ilgili teknolojik alanlarda da profesyonelleri ve yeni mezunlar) katılımcıların sağlamak için, ve onlar sanatında becerileri kazanmaları sağlamak amacı lojistik.

Bu perspektif de profil ve potansiyel öğrencilerin ihtiyaçlarını (kişisel ve / veya profesyonel) göre, politeknik eğitim türü için önerilen karşı giderek, profesyonel uzmanlık tekliftir.

özel amaçları vurgulanmalıdır:

son paradigmalar göre malzeme akışı, bilgi ve üretim ve lojistik süreçlerinin yönetiminde eğitim; yöntem, teknik ve yönetim araçlarının kullanımı, böylece katılımcılar analizi ve kuruluşların sorunlarının çözümünde entegre bir şekilde kendi bilgi kullandıkları; , Inisiyatif ve bireysel dinamikleri değerlemesi yenilikçilik ve girişimcilik olgusunu uyaran genel bir tutum promosyon. ... [-]
Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Muhasebe ve Finans Master becerileri ve muhasebe ve kurumsal finansman mesleki niteliklerin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Başlıca amacı, ağırlıklı olarak finansal a ... [+]

hedefleri

Muhasebe ve Finans Master becerileri ve muhasebe ve kurumsal finansman mesleki niteliklerin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Başlıca amacı, ağırlıklı olarak finansal alanda alanlarında beceri ve uzmanlığı geliştirmek; Muhasebe, Vergilendirme ve Kurumsal Finansman, özellikle yanı sıra bu konuları araştırmak ve bu alanlarda bilimsel araştırma bir yaklaşım yürütmek için fırsat sağlayan.

Alıcılar:

muhasebe, yönetim, finans, ekonomi ve diğer ilgili alanlarda bir derece tarafından sağlanan 1 döngüsünün tam oluşumu. Bunu sağlamak olduğunu amacıyla mesleki nitelikte bir usta istihdam ve gelecekteki kariyer onun beklentilerini artırmak kursu tamamlayan öğrenciler; Profesyoneller Muhasebe, Finans ve bu alanlarda değişim bilgi ve izleme artırmak için ihtiyacı hissediyorum ilgili alanlarda. ... [-]
Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Yönetim Danışmanlığı Master kavramsal bilgi, eleştirel düşünme ve şirketler, kuruluşlar veya kurumların yönetiminde temel derslerin pratik uygulama bir arada istiyor. Böy ... [+]

hedefleri

Yönetim Danışmanlığı Master kavramsal bilgi, eleştirel düşünme ve şirketler, kuruluşlar veya kurumların yönetiminde temel derslerin pratik uygulama bir arada istiyor. Böyle Danışmanlık ve Örgütsel İletişim, Yönetim, Ekonomi, Muhasebe, Bilişim, Hukuk, Dilleri ve Kültürleri, Sosyal Bilimler ve Matematik olarak Kapsayan çekirdek alanları aracılığıyla yönetimin fonksiyonel açıdan uzmanlık geliştirmeyi önermektedir gelecekteki Yönetim danışmanı adına ileri becerilerin kazanılması.

Usta Amaç:

Analitik kapasite, iç ve dış ortamda, idari düzeyde sorunların çözümü yönelik kurslar, geniş bir yelpazede gelen kavramları kullanarak; Yönetimi, Muhasebe, Hukuk, Sosyal Bilimler, İktisat olarak nitelikli ve uzman eğitim sağlamak multidisipliner araçlar kümesi sağlamak; yönetim veya sorumluluk önemli bir yere entegre hakkı alanında uzmanlık kazanmak; planlama ve stratejik ve operasyonel uygulama aşamalarını kapsayan iş yönetim süreci ile ilgili kavramları Kazanılması; nesil yoluyla örgütsel etkinliği teşvik etmek ve şirketin yönetiminin karar alma süreci için yararlı bilgi kaynağı; Yeni bilgi üretmek, yeni faaliyetleri ve kullanıma yönelik yöntemleri geliştirmek için araştırma ve analiz metodolojileri sahipliğini al; Staj / mesleki geliştirme projesi veya bir tez iletken sağlanması, edinilen bilgi ve geliştirilen becerileri uygulamak. ... [-]
Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Yarı zamanlı
2 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

30 anos IPP - ISCAP