ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ISCSP Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri karşılık, yüksek lisans eğitimi (lisans) ve lisansüstü, ikinci ve üçüncü seviyede sunan, Sosyal ve Siyasal Bilimler alanlarında öğrencilerinin oluşumunu destekler. Öğretim matrisinde Sosyoloji, Kamu Yönetimi ve Kamu Politikası, Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler, Sosyal Politika, Antropoloji ve Sosyal İletişim bilimsel alanları içerir.

Siyaset alanında Merkezi İdare ve Kamu Politikaları (CAPP) ve Doğu Enstitüsü (IO) ve diğer merkezlerde - Yakından öğretim ile, ISCSP Bilim ve Teknoloji Vakfı (FCT) tarafından tanınan araştırma merkezleri aracılığıyla bilimsel araştırma teşvik Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji ve Antropoloji.

ISCSP ülkenin sosyal ve ekonomik kalkınma ve yetkinliklerinin geliştirilmesi ve ekonomik kumaş organizasyon ve sivil topluma katkıda yanı sıra işlevsel ve örgütsel koşullar, kamu sektörünün güçlendirilmesi, bir kamu hizmeti sağlanması politikası geliştirir. Uluslararası alanda Portekizce konuşulan dünyada projelerde ve jeostratejik rolü gelişmekte olan alanlarda katılım var.

Konumlar

Lizbon

Address
Rua Almerindo Lessa - 1300-663
Lizbon, Lizbon, Portekiz

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin