Resmi açıklamayı okuyun

ISG | İşletme ve Ekonomi Fakültesi Portekiz yönetiminin öğretim bağlamında referans bir okul olarak 1978 yılından bu yana kendini dayatır. Işletme okulları arasında, proje ISG | İş ve Ekonomi Fakültesi, işgücü piyasasının gerçek ihtiyaçlarına göre yenilikçi multidisipliner eğitim ile dikkat çekiyor.

Içinde ISG | İşletme ve Ekonomi FakültesiEğitim yönetimi, hesap anahtar içine alarak gün onların gün yöneticilerinin karşılaştığı karmaşık sorunları yansıtan, uygulama ile bilgi ve alaka ile titizlik entegre mesleki doğa faktörleri.

ISG | İşletme ve Ekonomi Fakültesi Özellikle pazar dağıtım geniş tabanlı ulusal şirketlerle ortaklıklar yoluyla, iş ortamına daha yakın almak faaliyetlerini odaklanır.

ISG | İşletme ve Ekonomi Fakültesi Bir yüksek öğrenim için sinerji bahis üreten, giderek mesleki ve optik know-how üzerinde duruldu diğer bilgi biçimleri uygulamak için, bilimsel bileşen üzerinde odaklanmayı sürdürmek için güçlü olmak.

ISG inkar edilemez üniversite parkı en cömert alan oranları / öğrenci birini içeren modern ve fonksiyonel eğitim tesisleri ile donatılmıştır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Portuguese (Portugal)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

ISG Business & Economics School

Master Pazarlama ana amacı, bir yandan, gelişmiş ve up-to-date diğer taraftan Pazarlama bilimsel alanlarda ve araştırma yürütmek için öğrencileri motive etmek hem de bir ... [+]

Master Pazarlama ana amacı, bir yandan, gelişmiş ve up-to-date diğer taraftan Pazarlama bilimsel alanlarda ve araştırma yürütmek için öğrencileri motive etmek hem de bir eğitim sunmaktır.

Master Pazarlama öğrencilere öğretmek ve yetiştirecek kavramlar, modeller ve pazarlama geleneksel teorileri kullanarak, disiplin özel bilgi kullanmak koymak. Buna ek olarak, müşterileri ile şirketlerin ilişkilere özel ve ortak kullanıma açık alanlarda yeni gelişmeler konusunda farkındalık oluşturmak ve bütünleştirici yoluyla, uluslararası bir bağlamda, gelişmiş şirket performansına katkıda Bilgi ve İletişim Teknolojileri, yeni uygulama teşvik edecek yönetiminin farklı alanlarda rolü.... [-]

Portekiz Lisbon
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ISG Business & Economics School

Yatırım Stratejisi ve Uluslararasılaşma Yüksek Lisans ders uluslararası panorama yenilikçi ders ve Uluslararası Yönetim gelişmiş ve derinlemesine bilgi istiyorum farklı a ... [+]

Yatırım Stratejisi ve Uluslararasılaşma Yüksek Lisans ders uluslararası panorama yenilikçi ders ve Uluslararası Yönetim gelişmiş ve derinlemesine bilgi istiyorum farklı alanlarda yüksek lisans sahipleri için özel olarak tasarlanmıştır. Elde Yeterlilikler giderek uluslararası ve küresel bir yönetim pratiği, nükleer bulunmaktadır.

Dünya ticaret, iletişim, finansal piyasaların ve nakliye şirketleri küreselleşme yönetilen bir şekilde yansıyan görülebilir bir yeni dünya düzeni, doğurmuştur.

Amacı

Master ders teknik yetkinlikleri ve iş yönetimi için uygun davranışsal yetkinliklerin geliştirilmesine yönelik hedefler ve uluslararası şirketler yarattığı zorlukları karşılamak için muktedir. Buna ek olarak, ders iş yönetimi kenarlıksız dünyasıyla ilgili tüm yönleri üzerinde odaklanmıştır öğrenciler için bir hazırlık sağlar.... [-]

Portekiz Lisbon
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

ISG - Instituto Superior de Gestão