Resmi açıklamayı okuyun

Bir ders ya da bir okul seçimi herhangi bir öğrencinin hayatında önemli bir andır. at Universidade Lusófona Porto (Ulp) doBiz okulumuzu inanıyoruz ve onun ders Universidade Lusófona de do Porto okumaya seçmek için şu anda bu seçimlerle karşı karşıya olan herkes davet sayıda alakalı yönleri vardır.

Bize bu düşünelim: Tüm dersleri A3ES, Portekiz yükseköğretimin değerlendirilmesi ve kalite güvencesi sorumlu bir varlık tarafından akredite edilmiştir; Tüm kurslar, faaliyet gösterdikleri eğitim alanlarında ulusal ortalamanın üzerinde bir istihdam oranına sahiptir; Biz kendi alanlarında tanınmış liyakat ve prestij birçok insanın oluşan yüksek nitelikli öğretim var; biz mükemmel erişilebilirlik ve konumu ile Lizbon üniversite merkezinde, yer almaktadır; Biz yüksek kaliteli ekipman ve laboratuvarlar içeren geniş ve iyi organize kampüsü, sunuyoruz; Biz eşsiz bir kültürel ve eğitim deneyimi sunan tüm Portekizce konuşulan ülkelerde mevcut olan benzersiz bir uluslararası profili, bir eğitim projesi, bir parçasıdır.

Tüm bu nedenlerden dolayı, biz en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz. Biz size büyük bir projenin parçası olmanın bu eşsiz bir deneyim bizi seçin ve bizimle paylaşmak gerekçelerini inanıyoruz, Universidade Lusófona eğitim projesi do Porto.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Portuguese (Portugal)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Universidade Lusófona do Porto

Üniversite Lusophone Limanı'ndan Mimarlık çalışmaların Entegre Master dersin Planı Mimarlık Domain Eğitim Şartı tavsiyeler takip UIA programı (Mimarlık Eğitimi Şartı) ve ... [+]

O Porto Lusophone Üniversitesi Mimarlık çalışmaların Planı Master ders Eğitim Mimarlık Domain, UIA ortak programında Şartı (Charter Mimarlık Eğitimi) ve UNESCO öneriler izler.

Mimarlık Yüksek Lisans yoluyla uygulama ve öğretim arasında yüksek etkileşim tarafından yönlendirilir: - Projenin uygulama araştırma kurdu; - İnşaat yöntemleri yanı sıra ilgili disiplinler; - Edinilen bilgi bir sentezi olarak ve mimar eğitim merkezi unsuru olarak projeye belirleyin.

hedefleri

beşeri bilimler, sosyal ve fiziksel bilimler, teknoloji ve yaratıcı sanatlar: Mimari çeşitli bileşenleri içeren bir disiplinler arası bir alandır. Bu eğitim insancıl geleneği köklü bir çalışma, kavramsallaştırma koordine etmek ve yürütmek için bir tavrın tezahürü olarak kabul edilmelidir.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Lusófona do Porto

Bu derece müfredat Bilgi Teknolojileri pazarı için büyük bir çok yönlülük beceri ile karakterize eğitim uzmanları amaçlanmıştır. Öğrencilerin güncel araştırma ve bilginin ... [+]

Amacı

Çalışmanın ders Bilgi Technologie pazarlarında büyük bir çok yönlülük ile karakterize profiller ile öğrencileri hazırlamak için amaç sundu. Müfredat özel eğitim uzmanlık iki alanda öğrencilere sağlar. Bu iki uzmanlık Yazılım Mühendisliğinde de adaylar ve Bilgi Sistemleri (gelişmekte olan bilgisayar uygulamaları ve multimedya adanmış yöneticileri) çıkarlarına hizmet (bilgi sistemleri departmanları ve danışmanları yöneticileri adanmış). Ders sırasında öğrenciler sürekli farklı meslek profilleri ile başa çıkmak için realpractice senaryoları ile çalışmak için zorlanmaktadır.

Bu döngü, yeni kavram ve modeller keşif keşfetmek ve bilimsel çalışmaların yaratılması için onları zorlu bilimsel öğrencilerin becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku