Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Katolik Porto'da Eğitim Yasası?

1978'de kurulan ve Porto'da sunulan ilk derece Hukuk kursudur. Yavaş yavaş, sadece öğretmenleri ve öğrencileri tarafından değil aynı zamanda girişimleri ve mükemmel tesisleri ile ulusal ve uluslararası bir prestij kazandı.

Bugün, hukuk derecesi kursu genişbant eğitimi sunuyor ve öğrencilerin çeşitli kariyer yollarını seçmelerine izin veriyor.

Aynı zamanda, kursun sonunda farklı seçeneklerin yaratılması öğrenciyi hukuk biliminin çeşitli ihtisas dallarına yönlendirir. Tabii, öğrenciyi, hukuka katı bir bilgi ile sınırlı değil, sadece teknik tercümanlar değil, gerçek yasal beyinler yaratması, iyi düşünmesi, motive etmesi için motive eder.

Katolik Porto Hukuk Fakültesi'nin amacı, aslında, temel teoriyi yasanın pratik bir uygulamasıyla birleştirmektir.
• Gelenek ve Modernite - titizlik ve mükemmellik geleneğine sadık, Katolik Porto Hukuk Fakültesi inovasyon ve modernite için büyük bir kararlıdır.
• Öğretmenler - Otuz yılı aşkın bir süredir, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki prestijli üniversitelerde uluslararası olarak eğitilmiş sağlam bir öğretmen topluluğu oluşturduk.
• Çapraz Eğitim - Diğer okulların bulunduğu bir kampüse yerleştirilmemizin avantajlarından yararlanarak, öğrencilerimize çapraz bir eğitim (Psikoloji, İşletme, Ekonomi, Pazarlama, Siyaset Bilimi ve Biyoetik dahil) konusunda garanti verebiliriz. Ayrıca, takım çalışması becerileri, yabancı dilde akıcılık, bilgi teknolojisi kullanımı, iletişim becerileri geliştirme, yaratıcılık, yeni problemleri çözme yeteneği, eleştirel düşünme, müzakere ve liderlik konularında diğer yumuşak beceriler geliştirmek için çalışıyoruz. . Porto Katolik Hukuk Fakültesindeki öğrenciler sadece mükemmel bir teknik eğitim seviyesi kazanmakla kalmaz, aynı zamanda özgür, sorumlu ve özerk bireyler olmayı da öğrenirler.
• Uluslararası Deneyimler - “Dünyadaki avukatları eğitmek” tutumunun bir parçası olarak, öğrenciler arasında uluslararası hareketliliği imtiyaz ediyoruz ve şiddetle destekliyoruz.
• Pratik Yaklaşımlar - Teori ve pratiği bir araya getirme taahhüdümüzle, pratik sorunları ve seminerleri öğretmek için hukuk uygulayıcılarımız vardır.

uluslararası

Katolik Porto Hukuk Fakültesi, ulusal ve uluslararası üne sahip bir kurumdur.


Hukuk Fakültesinin amacı değişime açık, sürekli olarak öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlayan ve öğretmenlerine ve araştırmacılarına bilimsel gerçeğin peşinde koşmak için mümkün olan en iyi koşulları sağlamayı amaçlayan bir okul inşa etmektir.

Porto Katolik Hukuk Fakültesi, uluslararası ortaklıklar ağını genişletirken ve uluslararası öğrenci sayısını artırırken uluslararasılaşma faaliyetlerini güçlendirmeye büyük önem vermektedir.128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Konumlar

Porto

Address
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 Porto, Porto Bölgesi, Portekiz