Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Katolik Porto'da Eğitim Yasası?

Hukuk derecesi kursu genişbant eğitimi sunmaktadır ve öğrencilerin çeşitli mesleki kariyerlerden seçim yapmalarını sağlar.

Aynı zamanda, kursun sonunda farklı seçeneklerin yaratılması öğrenciyi hukuk biliminin çeşitli ihtisas dallarına yönlendirir. Tabii, öğrenciyi, hukuka katı bir bilgi ile sınırlı değil, sadece teknik tercümanlar değil, gerçek yasal beyinler yaratması, iyi düşünmesi, motive etmesi için motive eder.

Católica Porto Hukuk Fakültesi'nin amacı, aslında, temel teoriyi yasanın pratik uygulaması ile birleştirmektir.

Bizi ayıran nedir

• Gelenek ve Modernite - Católica Porto Hukuk Fakültesi, titizlik ve mükemmellik geleneğine sadık, yenilik ve moderniteye büyük önem vermektedir.


• Öğretmenler - Otuz yılı aşkın bir süredir, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki prestijli üniversitelerde uluslararası eğitim almış sağlam bir öğretmenler kurduk.


• Enine Eğitim - Diğer Okullarla bir kampüste yer almamızdan yararlanarak, öğrencilerimize enine bir eğitim (Psikoloji, Yönetim, Ekonomi, Pazarlama, Siyaset Bilimi ve Biyoetik dahil) garanti edebiliriz.

• Uluslararası Deneyimler - “Dünya çapında avukat yetiştirme” tutumunun bir parçası olarak, öğrenciler arasında uluslararası hareketliliği şiddetle destekliyor ve teşvik ediyoruz.


• Pratik Yaklaşımlar - Teori ve pratiği bir araya getirme taahhüdümüzle, pratik soruları ve seminerleri öğretmek için hukuk uzmanlarımız var.

uluslararası

Católica Porto Hukuk Okulu, ulusal ve uluslararası üne sahip bir kurumdur. Hukuk Fakültesi'nin amacı, değişime açık bir okul inşa etmek, sürekli olarak öğrencilerinin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardım etmek ve öğretmenlerine ve araştırmacılarına bilimsel gerçeği aramak için mümkün olan en iyi koşulları sağlamayı taahhüt etmektir.

Porto Katolik Hukuk Fakültesi, uluslararası ortaklıklar ağını genişletirken ve uluslararası öğrenci sayısını artırırken uluslararasılaşma faaliyetlerini güçlendirmeye büyük önem vermektedir.

136058_AD0158772.jpg

Yönetmen Manuel Fontaine

Konumlar

Porto

Address
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 Porto, Porto Bölgesi, Portekiz

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin