Universidade Europeia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Universidade Europeia , öğrenci odaklı kaliteli bir yükseköğretime erişim sağlar. İnovasyon kapasitesi ve kalite, uluslararasılaşma ve işletmelere ve işgücü piyasasına yakınlık ilkeleri üzerine kurulmuş farklılaşan akademik modeli nedeniyle öne çıkıyor.

Öğrencilerini dünyanın her yerinde profesyonel başarıya ulaşmak için gerekli tüm becerilerle geleceğin Global Profesyonelleri olmaya hazırlamayı amaçlamaktadır.

Universidade Europeia , lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerinin yanı sıra Yönetim, Hukuk, Psikoloji, İnsan Kaynakları, Pazarlama, Tasarım, İletişim, Spor, Bilgisayar Mühendisliği ve Teknolojileri gibi çeşitli alanlarda Yönetici Eğitim programları vermektedir. Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği alanında önde gelen bir yükseköğretim kurumu olarak öne çıkıyor.

Misyon

Global profesyoneller yaratmak. Öğrencileri hazırlayarak ve sosyal sorumluluk, uluslararasılaşma, araştırmada mükemmellik ve istihdam edilebilirlik ilkelerine dayalı olarak girişimci bir tutum geliştirerek küresel bir toplumun gelişmesine katkıda bulunmak.

Vizyon

Öğrenciler ve işverenler arasında önde gelen bir üniversite ve yüksek öğretim kurumu olmak.

Değerler

En iyi girişimcileri ve profesyonelleri yenilikçi yöntemler kullanarak eğitmek ve onları küresel pazara hazırlamak.

  • Rigor - programların ve öğrencilerin akademik gelişiminde ve süreç yönetimi boyunca.
  • Çeşitlilik - Farklı yükseköğretim seviyelerinde çeşitli kalite programları sunun.
  • Evrensellik - Profesyonelleri sınırsız bir dünya için hazırlayın, diğer kültürlerle cesaretlendirin ve iletişim kurun.
  • Yenilikçilik - Öğrencileri başarılı bir şekilde hazırlamak için öğretimimizi mevcut yöntemler ve içerik sunarak işgücü piyasası ihtiyaçlarına uyarlayın.

Konumlar

Lizbon

Address
Quinta do Bom Nome
Estrada da Correia, no. 53

1500-210 Lizbon, Lizbon, Portekiz

Lizbon

Address
Avenida D. Carlos I, nº4
1200-649 Lizbon, Lizbon, Portekiz

Porto

Address
Porto, Porto Bölgesi, Portekiz

Lizbon

Address
R. Laura Aires 4, Lisboa, Portugal
1600-604 Lizbon, Lizbon, Portekiz

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin