Moscow Academy of Finance and Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tarih, Misyon ve Değerler:

Moskova Finans ve Hukuk Üniversitesi (MFYUA) şu anda Rusya'nın önde gelen özel bir üniversitedir. 1995 yılında, Moskova Hükümeti ve Uluslararası Eğitim Derneği desteği ile Moskova Finans ve Hukuk Akademisi kuruldu. 2010 yılında, Eğitim ve Bilim MFYUA içinde Denetleme Federal Servisi emriyle eğitim faaliyeti önemli başarı teyit üniversite statüsü verilmiştir. MFYUA devlet akademik durumu.

2003 yılından bu yana akredite üniversitelerin Rus devlet dışı sıralamasında MFYUA 1'inci sırada.

Business School MFYUA ABD ve İngiltere'de önde gelen üniversiteler MBA yapmak profesyonellerin gözetiminde, 2010 yılında kurulan ve küresel finans ve IT şirketleri konusunda geniş deneyime sahip oldu. Onların amacı eğitim alanında Rus ve uluslararası iş dünyası ve uzmanların deneyimlerini kullanarak, Rusya'da dünya düzeyinde bir iş okulu yaratmaktı. Business School MFYUA RABE (İş Eğitimi Rus Derneği) üyesidir ve 2012 Eğitim EFMD prestijli Derneği (Yönetim Geliştirme Vakfı Avrupa) üyesi.

Misyon ve Değerler:

Bizim Business School uygun fiyatlı, kaliteli eğitim sunmaktadır ve kişisel nitelikleri ve öğrencilerimizin potansiyelinin geliştirilmesi üzerinde duruluyor. Biz firma ile yakın bağları güçlendirmeye kararlıdır ve dünya standartlarında bir öğrenme ortamı oluşturmak vardır.

Biz görevimizi aracılığıyla gerçekleştirmek:

  • Şirketlere konferanslar, atölye çalışmaları, ziyaretleri de dahil olmak üzere, öğrenme sürecinde iş uzmanları katılımı.
  • Rus ve uluslararası iş birlikleri, dünyanın önde gelen şirketleri düzenlemek iş oyunları ve yarışmalar faaliyetlerine aktif katılım.
  • Yurt dışında yurtdışı ortakları aracılığıyla yabancı dil öğretimi, ileri eğitim ve staj.
  • Profesyonel bir eğitim programlarında lider ve onların kişisel gelişimlerine katılımcılara açık ve dürüst geribildirim sağlamak olarak gelişme entegrasyonu.
  • Toplumsal bilinç ve sorumluluk ile ilgili projelerde katılım.
  • Öğretimin kalitesi Yatırımlar ve programın idari maliyetlerin aynı zamanda, etkin yönetim.

Konumlar

Moskova

Address
build. 1, 8, Presnenskaya Embankment, Moscow
MIBC “Moscow-City”, IFC “Capital City”, Tower “Moscow”, 9th floor

Moskova, Moskva, Rusya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: