Moscow Film School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Moskova Film Okulu üretim öncesi, üretim, post prodüksiyon ve film dağıtım - film endüstrisinin tüm alanlarında eğitim uzmanları amaçlayan benzersiz bir eğitim merkezidir. Akademik kalitesinin yanı sıra dünyanın önde gelen film okullarından deneyim güvence sistemi, deneyimli profesyoneller tarafından yürütülen profesyonel topluluk ve öğretim ile sürekli işbirliği okulda öğrenme ortamının temel unsurlarıdır. Olan bilgi ve becerileri modern film endüstrisinin gereksinimlerini karşılamak Okul trenler uzmanlar,.

Misyon

Moskova Film Okulu misyonu film endüstrisinin uluslararası standartlara uygun eğitim hedef odaklı profesyonellerden oluşmaktadır.

Strateji

Moskova Film Okulu strateji uluslararası film endüstrisi için eğitim uzmanları tecrübe ve küresel profesyonel toplumda mezunlarının entegrasyona dayalı bir eğitim sistemini geliştirmeye odaklanmıştır.

FELSEFE

Eğitim bilgi ve bizim mezunları için başarılı bir kariyer fırsatları yaratmak için becerileri açısından film endüstrisinin modern profesyonel standartlara uygun olmalıdır.

Konumlar

Moskova

Address
Moscow Film School
10 Nizhnyaya Syromyatnicheskaya St., building 3

105120 Moskova, Moskva, Rusya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: