Moscow Technical University of Communications and Informatics (MTUCI)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Şubat, 2011 11 Mayıs'ta İletişim ve Bilişim Moskova Teknik Üniversitesi (MTUCI) 90.kuruluş yıldönümü kutlandı.

Mezunlarının binlerce onlarca arasında bilinen bilim adamları ve uzmanlar, olağanüstü hal ve Rusya'nın kamu rakamlar ve Asya, Afrika, Avrupa ve Latin Amerika'da birçok ülkede iyi-vardır.

Bugün MTUCI telekomünikasyon, bilişim, radyo mühendislik, ekonomi ve yönetim alanında hazırlanması ve yetenekli uzmanların yeniden eğitilmesi için büyük eğitim ve bilim merkezidir.

Üniversitesi yapısı, Yeni Teknikler Rostov-on-Don ve Nizhniy Novgorod, Bilimsel Araştırma Merkezi, İleri Telekomünikasyon Eğitim Merkezi, Üniversite Telekomünikasyon, Ön eğitim Hazırlık Merkezi, Scientific- Eğitim Range şehirlerde iki bölgesel şubelerini kapsaması Bilimsel Teknik Kitaplığı. Önde gelen telekomünikasyon şirketleri işleyen dünya ile birlikte MTUCI tarafından oluşturulan Rus teknik uzmanların hazırlanması Sekiz Eğitim Merkezleri. MTUCI tabanı üzerinde gerçekten çalışan Teknopark küre oluşturulan telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri çeşitli şirket ve kuruluşların katılımcılarına onlarca kurdu.

Üniversite Rusya ve BDT ülkelerinde 80'den fazla yüksek eğitim kurumları oluşur telekomünikasyon alanında, eğitim Educational- metodolojik Derneği başkanı.

MTUCI öğretim yaklaşık 700 kişidir. Aralarında 100 profesör üzerinde ve bilimleri ve kıdemli öğretim 400'den fazla aday var. Üniversite profesörleri arasında tam ve muhabir Rus ve uluslararası akademileri üyeleri, Lenin'in kazananlar ve Devlet ödüller, Rusya Federasyonu Hükümeti ödül vardır.

Tam zamanlı ve yazışma eğitim, lisansüstü öğrencileri ve çeşitli kurslar katılımcıların yaklaşık ondört bin öğrenci Üniversitesi'nde okuyor. Lisans, mühendis, 25 spesiyalleri ve 8 yön üzerinde ana: Eğitim modern düzeyli eğitim sistemine göre yürütülür. Yöntem ve telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri alanındaki son gelişmelere dayanarak eğitim araçları MTUCI kullanılmaktadır. "Seçimi, kabul, eğitim ve öğrencilerin test tüm süreçleri electronize için" elektronik üniversiteye »sağlayan" kavramı gerçekleşmiştir. Yıllık 1000'den fazla öğrenci ve lisansüstü öğrencileri MTUCI Bilimsel Araştırma Merkezi'nin temelinde yenilikçi infocommunication teknolojileri alanında bilimsel çalışmalarına katılmak.

Üniversitesi uluslararası işbirliği neredeyse 70 yıldır süren olmuştur. Ilk yabancı öğrenci 1946 yılında MTUCI okumaya geldi. O zamandan beri çok master, lisans, mühendis, kursiyerlerin binlerce ve dünyanın 82 ülkesinden bilimler fazla 350 aday hazırlanmıştır. Doğrudan anlaşmalar temelinde 48 kurum ve 46 yabancı ülkeden 16 firma ile işbirliği yapılmaktadır. Üniversite Uluslararası Telekomünikasyon Birliği (ITU) Kalkınma Sektöründe bir üyesidir ve ITU ve telekomünikasyon diğer uluslararası örgütlerin faaliyeti önemli bir rol oynamaktadır.

Konumlar

Moskova

Address
Moscow Technical University of Communications and Informatics (MTUCI)
Aviamotornaya ul., 8a

111024 Moskova, Moskva, Rusya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin