Resmi açıklamayı okuyun

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University , Rusya'nın güneyinde, Stavropol bölgesindeki en yüksek profilli yükseköğretim kurumudur. Kuzey Kafkasya, Batıda Karadeniz ile Doğu'da Hazar Denizi arasında uzanır ve Kuzey Kafkasya'nın önemli bir parçası olan Stavropol bölgesi, Rusya'nın en güzel bölgelerinden biridir. Stavropol şehri, atmosferik bir şehrin cazibesini sayısız meydanı, parkları, geniş ormanlık alanları, hoş iklimi ve modern kent bölgesinin hızlı yaşam ritmi ile başarıyla birleştiren bölgenin kültürel, iş dünyası ve çok uluslu bir merkezidir.

North-Caucasus Federal University (NCFU) , kişisel ve kültürel değerleri yüksek, yaratıcı zihniyetleri ve sürekli gelişim için kararlılıkları olan rekabetçi uzmanları besleyen eşsiz bir bilimsel ve akademik merkezdir.

NCFU’nun misyonu, ülkenin ve dünyanın kalkınmasına olumlu bir katkıda bulunabilecek gelecek liderleri hazırlayan akademik, bilimsel ve kültürel alanlarda benzersiz fırsatlar sağlamaktır.

North-Caucasus Federal University 2 şubesi vardır - Pyatigorsk ve Nevinnomyssk'te - ve 9 enstitü: Beşeri Bilimler Enstitüsü, Matematik ve Doğa Bilimleri Enstitüsü, Yaşam Bilimleri Enstitüsü, Hukuk Enstitüsü, Ekonomi ve İşletme Enstitüsü, Eğitim ve Sosyal Bilimler Enstitüsü , Petrol ve Gaz Enstitüsü, Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon Enstitüsü ve Mühendislik Enstitüsü.

NCFU’daki araştırma faaliyeti 29 bilimsel merkezde, 33 bilimsel laboratuvarda ve 2 öğrenci tasarım bürosunda, 26 bilimsel okulda ve 47 bilimsel alanda gerçekleştirilmektedir. Üniversite'de 229 doktor ve 1090 fen bilgisi adayı olmak üzere 1626 öğretmen görev yapmaktadır. 56 ülkeden 1656 uluslararası öğrenci de dahil olmak üzere Rusya'nın 81 bölgesinden 86 milleti ve etnik grubu temsil eden 25 bine yakın insan var.

North-Caucasus Federal University bilimsel kütüphanesi, 2,5 milyondan fazla birimi ile Rusya'daki en iyi ve en büyük üniversite kütüphaneleri arasında yer almaktadır. Kütüphane çok sayıda eğitim kaynağına erişim sağlar ve hem Rus hem de yabancı süreli yayınlara abone olur. Kütüphane, her yıl güncel eğitim ve bilimsel literatür ile yenilenmektedir. Üniversite kataloğu düzenli olarak güncellenmektedir. Her NCFU öğrencisi tüm kütüphane kaynaklarına tam erişime sahiptir.

NCFU, ön planda rahat bir konaklama sağlamak için bilgi edinme üretim süreci için öğrenciler için en iyi koşulları yaratır. Stavropol'da 8 yatakhane, 2500'den fazla öğrenciye konut sağlayan Pyatigorsk'ta bir tane daha var. En yeni yurtlardan biri uluslararası öğrenciler için özel olarak yapıldı.

NCFU personeli ve öğrencilerin sağlığını izlemek için en yeni ekipmanlarla donatılmış Üniversite tıp merkezi. Tıbbi bakım ve destek sağlamak için optometrist, nörolog, genel doktor, diş hekimi, kulak burun boğaz uzmanı ve acil doktorlardan oluşan bir uzman ekibi hazırdır.

Yüksek kaliteli catering hizmeti sunmak, modern mutfak ekipmanları ve son derece profesyonel aşçılar ekibiyle NCFU'da önceliklerden biridir. Üniversitelerdeki kantinler, snack barlar ve kafeler, öğrenciler bilgi yolundayken aç kalmakta. Her bina yemek odası ve büfe ile donatılmıştır.

NCFU öğrencisinin katıldığı yaratıcı stüdyolar 2 vokal stüdyo, 6 dans ekibi, 2 öğrenci tiyatro, 4 gönüllü grup, 12 KVN (komedi) klübünü içeriyor . Spor faaliyetlerinin seçimi ayrıca kapsamlıdır: 14 spor kulübü, 10 spor salonu, spor salonu odaları, fitness merkezleri ve yüzme havuzu.

Program dili:
  • Rusça
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

North-Caucasus Federal University

Program, hijyenik ve endüstriyel güvenlik alanındaki Avrupa ve Rus mevzuatı temelinde, yabancı ortaklarla ortaklaşa geliştirilmiştir. Profesyonel döngü disiplinleri, Hijy ... [+]

Program, hijyenik ve endüstriyel güvenlik alanında Avrupa ve Rus mevzuatı temelinde yabancı ortaklarla ortaklaşa geliştirilmiştir. Profesyonel döngü disiplinleri, Hijyenik Mühendislik ve Tasarım Grubu düzenlemelerine dayanarak geliştirilir ve tasarım hijyenik gereksinimlerini karşılayan ve yüksek kaliteli ve güvenli ürünlerin üretimini sağlayan proses ekipmanları ve gıda üretim süreçlerinin tasarımında bilgi, pratik ve araştırma deneyimi oluşturur .

Programın amacı:

küresel hijyen ve güvenlik gerekliliklerine uygunlukları için proses ekipmanlarının ve gıda üretim süreçlerinin, biyolojilerin ve ilaçların tasarım, uygulama, bakım ve denetimi alanında uzmanların eğitimi. Ek olarak, program, araştırmacıların bilgisayar modellemesi ve gıda üretim süreçlerinin optimizasyonu alanında eğitim alması, ürünlerin üretimi sırasında olası kirlenmelerini (kirlenmelerini) önlemek için yeni ve / veya iyileştirilmiş ekipman ve teknolojik hatlar tasarlayıp test etmeye odaklanmıştır.... [-]

Rusya Stavropol
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
North-Caucasus Federal University

Program, yabancı ortaklarla işbirliği içinde, üretimin hijyen ve güvenliği konusundaki Avrupa ve Rusya mevzuatı temelinde geliştirilmiştir. Disiplinler, hijyenik tasarımı ... [+]

Açıklama:

Program, yabancı ortaklarla işbirliği içinde, üretimin hijyen ve güvenliği konusundaki Avrupa ve Rusya mevzuatı temelinde geliştirilmiştir. Disiplinler, hijyenik tasarımın gerekliliklerine uygun teknolojik ekipman tasarımı ve gıda üretim süreçleri ile ilgili bilgi, pratik ve araştırma deneyimi oluşturmak amacıyla Hijyenik Mühendislik ve Tasarım Derneği'nin (Hijyen Mühendisliği ve Tasarım Grubu) yönetmeliklerine uygun olarak geliştirilmiştir. ürün kalitesini ve güvenliğini sağlamak.

Programın amacı:

Global hijyen ve güvenlik gerekliliklerine uyumlarını sağlamak için teknolojik ekipman ve gıda, biyolojik ürünler ve ilaçların üretimi, tasarımı, uygulanması, bakımı ve denetimi alanında uzmanların eğitimi. Ayrıca araştırmacıların bilgisayar modellemesi ve gıda üretim süreçlerinin optimizasyonu, üretim proseslerinde kirlilik veya kirlenme olasılığını önlemek için yeni ve / veya iyileştirilmiş ekipman ve üretim hatlarının tasarlanması ve test edilmesi konusunda eğitim alması amaçlanmaktadır.... [-]

Rusya Stavropol
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
North-Caucasus Federal University

Bu yüksek lisans programı, konu alanlarını resmileştirebilen ve sistem analizi temelinde tasarlanan ve uygulanan bilgi yönetimi bilgi sistemlerinin karmaşıklığını değerle ... [+]

Açıklama:

Bu yüksek lisans programı, konu alanlarını resmileştirebilen ve sistem analizi temelinde tasarlanan ve uygulanan bilgi yönetimi bilgi sistemlerinin karmaşıklığını değerlendirebilen nitelikli uzmanların eğitimi içindir; sistem modellerinin resmileştirilmiş bir tanımını, simülasyon ve istatistiksel modellemeyi, veri madenciliği tekniklerini vb. teknikleri kullanarak uygulamalı bilgi sistemlerini modern bilgi teknolojisi araçları ile tasarlayıp geliştirmek; Çeşitli bilgi ve faaliyetlerde bulunan kurum ve kuruluşlarda uygulamalı bilgi sistemlerinin uygulanması ve desteklenmesi.

Programın amacı:

Yükseköğretim programının eğitim yönündeki amacı 09.04.02 «Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri», teknik beceriye sahip ve işbirliği yapan uzmanı şekillendiren, bilgi sistemleri ve teknolojileri alanındaki mevcut düzey ve eğilimlere uygun olarak mezunların mesleki eğitimidir. .... [-]

Rusya Stavropol
Eylül 2019
Ingilizce,Rusça
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
North-Caucasus Federal University

Yüksek lisans programında eğitim, şunları öğrenmenize olanak sağlar: sistem analizi temelinde, konu alanının formalizasyonunu gerçekleştirir ve tasarlanan ve uygulanan bi ... [+]

Program Açıklaması:

Yüksek lisans programında eğitim, şunları öğrenmenize olanak sağlar: sistem analizi temelinde, konu alanının formalizasyonunu gerçekleştirir ve tasarlanan ve uygulanan bilgi yönetimi veri sistemlerinin karmaşıklığını değerlendirir; tasarım, modern bilgi teknolojisi araçlarını kullanarak, sistem modellerinin resmileştirilmiş tanım yöntemlerini, simülasyon ve istatistik modelleme yöntemlerini, veri madenciliği yöntemlerini, vb. kullanarak bilgi sistemlerini geliştirmek; Çeşitli bilgi ve faaliyetlerde bulunan kurum ve kuruluşlarda uygulamalı bilgi sistemlerini uygulamak ve sürdürmek.

Programın hedefleri:

Yüksek öğretim eğitim programının eğitim yönünde amacı 09.04.02 “Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri”, mezunu, teknik olarak yetkin, sosyal açıdan sorumlu bir kişinin oluşumu olan bilgi sistemleri ve teknolojilerinin gelişim düzeyine göre yetiştirmektir.... [-]

Rusya Stavropol
Eylül 2019
Rusça,Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Давай к нам!