Rostov State University of Economics

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ekonomi Rostov Devlet Üniversitesi (RSUE) kuruldu 1931Bu derin gelenekleri ile modern bir üniversitedir.

RSUE yer almaktadır Rusya GüneyYani içinde Rostov-on-Don, Gayri güney başkenti Rusya. Hafif ve sıcak iklime sahip bir megalopolis (1,1 milyon. Sakinleri) 'dir (yıllık ortalama sıcaklık 10 ° C). Şehir ülkenin sermaye ile mükemmel ulaşım bağlantıları vardır Moskova ve birçok Avrupa şehirleri. Tarihsel olarak, Rostov-on-Don çoğu uluslararası şehirlerde biriydi Rusya onun sevimli, güvenli yaşam ortamı ve hala aynı birisini oluşturmaktadır.

RSUE Uzun bir süre için, eski Sovyetler Birliği'nde uygulamalı bilimler üniversiteleri özel bir sistemin bir parçası olmuştu. Bu sistem sadece 14 Sovyet üniversiteleri dahil ve 300 milyon nüfusu ile tüm ülkeyi (sağlamak için çağrıldı. alanında yüksek vasıflı personel ile kişi) Ekonomi ve Yönetim. Günümüzde Ekonomi Rostov Devlet Üniversitesi 24 konularda eğitim programları sunmaktadır klasik bir üniversitedir. Bu lisans, yüksek lisans ve doktora çalışmalarını sağlar ve hala ülkede özellikle yükseköğretimin en seçkin enstitülerinden biri durumunu korur Ekonomi ve Yönetim.

RSUE tamamen entegre etti Avrupa Yükseköğretim Alanı. Eğitim süreci Bologna sürecinin ilkeleri ve devlet diploması ile yazışmalarda gerçekleştiği Ekonomi Rostov Devlet Üniversitesi tanınan ve değerli Rusya ve yurtdışında.

RSUE 20. yüzyılın 60'lı beri uluslararası öğrenciler için bir ev sahibi üniversite olmuştur. Şu anda 30 ülkeden gelen öğrenciler Üniversitesi'nde öğrenim. Ulusal olanlar uluslararası öğrenci oranı neredeyse% 5'tir. Onlar gelen öğrenciler Asya, Afrika, Avrupa ve Güney Amerika. Uluslararası mezunlarının bir sürü onların okuyan devam hedefliyoruz RSUEHangi Üniversitesi'nde elde edilen eğitimin kaliteli ve uygun koşulları doğruluyor. Üniversite mezunları, devlet organları ve onların ülkelerinin özel şirketlerin lider konumlarını almak.

Uluslararası öğrenciler tarafından eşlik ediyor Uluslararası Ofis onlar mezun olduktan sonra kendi evlerine kalkış Üniversitesi için uygulanan beri. Uluslararası Ofis onların eğitim ve yaşam ile bağlantılı herhangi bir zorlukları karşılamak için uluslararası öğrencilere yardım Rusya: Vize işleme ve Göç Kanunu yerine getirilmesi, kabul yurt için, yeni bir ülkede adaptasyon, vb Her uluslararası öğrenci öğrenciye her zaman yardımcı olan bir danışman vardır.

Onların çalışma sırasında uluslararası öğrenciler ana derecesini elde ederken ek öğrenim programları seçme şansına sahip; Onlar eğitim konularda ve Rus ve Uluslararası yazılı kaynaklar için bir erişim var E-kütüphane sistemi gibi; çeşitli uluslararası konferanslarda katılabilir Rusya ve yurtdışında; sporun ve sosyal hayat gibi kendi eğitim başarıları ve bilimsel faaliyetleri için ek burs, olsun; yurt dışı değişim programlarına katılmak; almak Avrupa Diploma Eki ve Rus devlet diploması ile birlikte diğer birçok fırsatlara sahip.

Ekonomi Rostov Devlet Üniversitesi Öğrencilerin sosyal hayata çok önem veriyor. Yurtlar çamaşırhaneler, mutfak, spor sahaları, kütüphane ve internet erişimi olan iyi donanımlı, korunan kompleksleri ima. Öğrenci Kültür Merkezi Bir tiyatro daire dersleri itibaren ve farklı stilleri gruplar dans ederek bitirme, kendi yaratıcı potansiyelini gerçekleştirmek için öğrencilere olanak sağlar. Üniversite öğrencilerinin 'spor özel önem vermektedir. RSUE onursal unvanı "sağlıklı yaşam tarzı Üniversitesi" var ve Olimpiyat şampiyonu ve öğrenciler arasında dünyanın şampiyon vardır vardır. Sporun 30 çeşit bir profesyonel ya da amatör ücretsiz olarak gidebilirsiniz vardır. Üniversite öğrencileri tatil geçirebilirsiniz (Kafkas dağların tesisi ve Azak deniz kenarında) iki harika rekreasyon merkezleri var.

Konumlar

Rostov-on-Don

Address
Rostov State University of Economics
Head of International Office,
B. Sadovaya str., 69
office 528

344002 Rostov-on-Don, Rostov Oblastı, Rusya

Moskova

Address
Moskova, Moskva, Rusya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin