State University of Management (SUM)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yüz yıl boyunca, State University of Management (SUM) Rusya'da yönetim eğitiminde liderdir . SUM'da 12 binin üzerinde öğrenci okuyor. Üniversite 13 lisans programı, 9 yüksek lisans programı ve 8 lisansüstü programı sunmaktadır.

SUM, toplam 40'tan fazla akademik bölüm ve araştırma bölümünden oluşan 6 eğitim kurumundan oluşmaktadır. Her yıl yaklaşık 4 bin uzman ve üst düzey yönetici SUM'da ek mesleki eğitim almaktadır. Kuruluşundan bu yana, üniversite farklı ekonomik sektörler için 100 binden fazla nitelikli yönetici hazırlamıştır.

Devlet Yönetim Üniversitesi, köklü bir çok düzeyli araştırma ve eğitim kompleksidir. Haklı olarak Rus yönetim eğitiminin kurucusu olarak kabul edilir. SUM, Rus ekonomisi için yönetim profesyonellerinin ileri eğitim ve keşfinde liderdir .

Devlet Yönetim Üniversitesi, Rusya'nın stratejik üniversitelerinden biridir.

Devlet Yönetim Üniversitesi, yabancı ülkelerin üniversiteleri ve eğitim merkezleri ile bölgesel ve küresel düzeyde uluslararası işbirliğini başarıyla yürütmektedir. Uluslararası işbirliği faaliyetlerinin ana hedefi, Rusya yüksek öğreniminin prestijini artırmak ve üniversiteyi dünya eğitim ve bilim topluluğuna entegre etmektir.

SUM'un uluslararası faaliyeti, önde gelen yabancı üniversitelerle işbirliği programları, uluslararası eğitim programları ve projelerinin uygulanması, ortak araştırma faaliyetlerinin uygulanması ve akademik hareketliliğin geliştirilmesi çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Devlet Yönetim Üniversitesi, BRICS üyesi ülkelerin işletme okulları derneğinin kurucularından biridir . Birlik, 2008 yılında uluslararası eğitim işbirliğini geliştirmek ve modern ekonomik koşullarda bilimsel bilgi ve ekonomik deneyim alışverişinde bulunmak amacıyla kurulmuştur.

Üniversite birçok yabancı üniversite ve uluslararası kuruluşla sürdürülebilir ilişkileri desteklemektedir. Ünlü uluslararası siyasi ve halka açık isimler, seçkin bilim adamları üniversitenin fahri doktorları seçildi.

Üniversite kampüsü, yabancı ortak üniversitelerin önde gelen öğretim görevlilerinin katılımıyla konferanslar, toplantılar, seminerler, sempozyumlar ve yarışmalar için uygun bir mekandır.

Devlet Yönetim Üniversitesi binalarının tüm kompleksi, Moskova'nın güneydoğu idari bölgesinde, "Vykhino" Tagansko-Krasnopresnenskaya metro hattı yakınında yer almaktadır.

Üniversite kampüsünde 5 akademik bina bulunmaktadır: ana eğitim binası (EB), laboratuvar binası (LB), konferans salonları ile bina (P), idari bina (A) ve iş merkezi (BC). Üniversite, spor kompleksini (SC), eğitim programlarının merkezini (TSUVP), bir yüzme havuzunu ve iki yurt binasını (SUM haritası) elden çıkarır.

Üniversitenin malzeme ve teknik tabanı yoğun bir şekilde doldurulur, geliştirilir ve güncellenir.

Üniversitenin altyapısı yüksek nitelikli uzmanların eğitimi için tüm modern gereksinimleri karşılar.

Konumlar

Moskova

Address
Ruazansky prosp. 99, metro Vykhino
109542 Moskova, Moskva, Rusya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin