Read the Official Description

Lisansüstü kariyer hazır Singapur Avustralya'nın Curtin University derecesi ile.

Curtin Singapur yolunu, lisans ve yüksek lisans programları sunan, Avustralya'nın Curtin University Singapur kampüsü. Curtin Dünya Üniversiteleri (ARWU) son derece kabul Akademik Sıralaması dünya çapında üniversitelerin üst 2% sırada yer alıyor. 2016 yılında, Curtin Avustralya'da dünya ve 10 numaralı 211th yerleştirilmiş olduğu tahmin edilmiştir. 50 yaşından küçük genç kurumların küresel derlemede, Curtin QSWUR küresel 23. ve 81. konuldu: Top 50 50 ve THEWUR altında: 100 50 altında. Curtin ayrıca 2015 QS Yıldız Üniversitesi Ratings beş yıldız genel layık görüldü.

Curtin amiral gemisi Perth Kampüsü'nde sunulan dersler aynı yapı ve içeriği kullanarak öğretti sanayi bir dizi küresel kariyer fırsatları kadar Curtin Singapur'un programları açık öğrenciler. Curtin Singapur öğrenciler çoğu program için Şubat, Temmuz ve Kasım ayından itibaren girişleri ile, iki yıl veya bir yıl (trimester takvim) bir master onların üç yıllık lisans derecesini tamamlamak. Curtin öğrenciler de Singapur ve Avustralya kampüsleri arasında transfer ederek yaptıkları çalışmada deneyimlerini uluslararası hale olabilir.

Curtin Singapur Singapur'un merkezi iş alanının ve büyük alışveriş merkezlerine sadece 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Öğrenciler tren istasyonları ve Singapur'un toplu taşıma sistemi ada şehrin tüm bölgelerine, verimli, ekonomik ve güvenilir ulaşım sağlar Kampüsün doğrudan otobüs güzergahları erişimi vardır.

Ideal bir öğrenme ortamı, yüksek kaliteli tesisleri olmadan tam olmaz. Curtin Singapur öğrencileri kampüs genelinde son görsel-işitsel öğretim ekipman ve bilgisayar teknolojisi ve Wi-Fi erişimi ile özel olarak geliştirilen kampüs olanaklarından yararlanabilir. Çalışma salonu, bilgisayar laboratuarı, kütüphane, spor salonu, açık spor tesisleri, ve kafeterya da öğrenciler tarafından kullanım için mevcuttur.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Curtin Singapore

Proje yönetimi bilgi, beceri, araç ve teknikleri kendi gövdesi ile, ayrı bir profesyonel bir disiplindir. Bu başlangıçtan bitime kadar bir proje ve projenin hedeflerine b ... [+]

Bu program Proje Yönetimi Avustralya Enstitüsü tarafından prestijli uluslararası Project Management Institute tarafından akredite ve kabul edilir.

Proje yönetimi bilgi, beceri, araç ve teknikleri kendi gövdesi ile, ayrı bir profesyonel bir disiplindir. Bu başlangıçtan bitime kadar bir proje ve projenin hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşılmasını yönetme içerir.

Elbette her alanda ve her sektörde proje yöneticisi rolünü gerçekleştirmek için gerekli olan anlayış, bilgi ve becerileri sağlamak yardımcı olur. Bir proje yöneticisi olarak çalışmaya anlayış, bilgi ve beceri kazandırmak isteyen sağlık, IT, mühendislik, inşaat ve iş gibi istihdam alanlarında çeşitli insanlar için uygundur.... [-]

Singapur Singapore
August 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Curtin Singapore

Bu program tam üyelik statüsü için uygun olabilir Master Tedarik Zinciri ve Lojistik (Eduniversal Dereceleri ve Oylamaya 2015/16) Satınalma ve Tedarik ve mezunlarının Cha ... [+]

Curtin Business School (CBS) İş Advance Collegiate Schools Derneği (AACSB) tarafından akredite edilmiştir Bu program (Eduniversal Puanları ve 2015/16 Sıralaması) Master Tedarik Zinciri ve Lojistik Sıralaması Dünyada 40 En sırada yer aldı Program 3 yıl çalışma deneyimi ile tam üyelik statüsü için uygun olabilir Satınalma ve Tedarik ve mezunlarının Chartered Institute tarafından akredite edilmiştir. Mezunlar Lojistik Chartered Institute ve Avustralya Taşımacılığı Birliği (SAA) lisans üyelik için başvurabilirler.

Bu ders ölçüde lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında kariyer ilerleyen ilgi duyan öğrenciler için tasarlanmıştır. Çalışmanın alanları şunlardır: operasyon yönetimi, ulaşım ve fiziksel dağıtım, tedarik, üretim, depolama, envanter, perakendecilik, küresel iş ve lojistik ve tedarik zinciri yönetimi kolaylaştırmak bilgi teknolojisi rolü. Tabii lojistik ve tedarik zinciri yönetimi teknik ve denetim becerileri ile bu profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır.... [-]

Singapur Singapore
August 2019
Tam zamanlı
1 - 1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Curtin Singapore

Uluslararası İşletme Curtin Üniversitesi Yüksek Lisans 2015/16 Sıralaması prestijli Eduniversal Masters tarafından Avustralya'da ilk 6 Uluslararası Yönetim programı olara ... [+]

Curtin Business School (CBS) İş Advance Collegiate Schools Derneği tarafından akredite edilmiştir Uluslararası İşletme (AACSB) Curtin Üniversitesi Yüksek Lisans 2015/16 Sıralaması prestijli Eduniversal Masters tarafından Avustralya'da ilk 6 Uluslararası Yönetim programı olarak yer aldı.

Curtin University MIB program global iş başarılı bir üst düzey yöneticilik kariyeri için gerekli bilgi ve becerilere sahip mezunlar veren Asya-Pasifik bölgesinde strateji, yönetim, karar verme ve iş üzerinde duruluyor.

MIB uluslararası şirketler ve onların faaliyetlerini yönetmek için sağlam bir temel oluşturur. MIB ulusal sınırların ötesinde bir şirket yönetmek içine derinlemesine bir bilgi verir. MIB çalışma aynı zamanda şirketin uluslararası operasyonlarını yoksa bile mezunları daha çok kültürlü ortamlarda insanları yönetmek için yardımcı olur.... [-]

Singapur Singapore
August 2019
Tam zamanlı
1 - 1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

CUSG Svetlana Russia

CUSG Julien Switzerland

CUSG PVC Welcome

Curtin Singapore is THE place to study!