Read the Official Description

İnsan Sermayesi Hoşgeldiniz (Singapur)

İnsanlar bir organizasyon hedeflerine ulaşmak için var tek en güçlü, kaynaktır. Yıllar geçtikçe, İK fonksiyonu gelişti ve artık İK yöneticileri ve uygulayıcıları sadece sınırlı ayrı bir destekleyici faaliyet olarak görülmelidir.

Bunun yerine, İK yöneticisinin rolü örgütün stratejik hedeflerine ulaşmak için diğer yöneticiler ile çalışmaktır. Diğer hat fonksiyonları ile yöneticiler için, insan yönetimi ne olursa olsun kendi uzmanlık alanları ve "HR" açıkça kendi adını kartlarında belirtilen olmadığı gerçeğine rağmen, hala sorumluluklarının ayrılmaz bir öğesidir.

Tüm yöneticilerin çalışmalarının önemli bir parçası olduğunu İK yönetimi göz önüne alındığında, HCS Akademisi biz tren geliştirmeyi hedefleyen ve teknik direktör uzmanları ve insanlar yöneticileri T-şekilli yöneticileri olmak. Aynı anda örgütün diğer fonksiyonlara ölçüde katkıda bulunurken bir T-şekilli yönetici kendi iş fonksiyonu öne çıkmaktadır.

Beşeri Sermaye (Singapur) Sürekli Eğitim ve Öğretim için ulusal merkezi ve beşeri sermaye mükemmellik için danışmanlık hizmetleri sağlayıcısı olarak 2009 yılı Nisan ayında kurulmuştur. İşgücü Becerileri Yeterlilik (WSQ) yayıyoruz içinde İşgücü Geliştirme Ajansı (WDA) bir ortağı olarak faaliyet gösteren, HCS Akademi konferanslar ve yetkinlik bazlı atölye çalışmaları, tahminler toplanır ve eğilimleri değerlendiriyor ve birbirlerinden öğrenmek için bir araya yöneticileri ve liderleri getirmek.

Beşeri Sermaye (Singapur), eğitim ve insan yönetimi yeteneği geliştirme hizmetleri sunmaktadır kariyer hedeflerine ulaşmada bireylerin rehberlik ve örgütsel yönetimi işletmeler öneren bir one-stop kurumdur.

İK Eğitimi

HCS Akademisi'nde eğitim insanlar yöneticiler, kritik İK süreçlerinin tasarımı yeniden gerekli yetkinlikleri belirlemek ve inşa ve işlerini ve onların örgütlerinin değişen ihtiyaçlarına en iyi İK uygulamalarını dağıtabilirsiniz. HCS Akademisi de onların işyerinde pratik öğrenmeyi teşvik yardımcı olur.

Kişisel Kariyer Rehberliği

Biz bireylerin maksimum potansiyel elde etmesine yardımcı olur kariyer danışmanlık hizmeti sunuyoruz. HCS kariyer fırsatları içine bilgiler sağlar ve doğru uyum sağlamak için kariyer gelişimi ve iş hazır için profesyoneller hazırlar.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları: