Kaplan Singapore

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Kaplan'ın vizyonu Singapur'un “Özel Eğitim Seçme Enstitüsü” olmaktır ve öğrencilerimizin hayat boyu öğrenme fırsatları aracılığıyla kariyerlerine ve eğitim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya kararlıyız.

Hayat Boyu Entegre Öğrenme Ortağınız olarak, her zaman ilgili kalmanızı sağlayacak fırsatlar sağlayarak, yüksek öğrenim için akademik programlar ve becerilerin geliştirilmesi için mesleki yeterlilikler ve eğitim kursları sunuyoruz.

Bu fırsatları ve öğretme ve öğrenmede mükemmelliği sağlayarak Kaplan, öğrencilerimiz için her zaman en iyisini yapmaya gayret eder. Bizim sık öfkelerimiz bunun bir kanıtıdır.

Kaplan, JobsCentral Learning Eğitim ve Öğretim Gelişimi (TED) 2016 ve 2017 Ödülleri'nde 9 ödüle layık görüldü. Kaplan, ikinci yıl üst üste “En İyi Özel Eğitim Kurumu”, “En İyi Kurumsal Eğitim Sağlayıcısı” ve “Altın Standart Hizmet Sağlayıcı” oldu. ”Tarafından seçilen kategoriler / disiplin tarafından.

Önde gelen bir özel eğitim sağlayıcısı olarak Kaplan'a çeşitli övgüler de verildi. 2017 yılında “Singapur'daki En İyi Özel Eğitim Kurumu” ve “Lider Kurumsal Eğitim” ödülüne layık görüldük.

Bugüne kadar, Kaplan 65.000'den fazla mezunu1 hizmet vermiş ve 225.000'den fazla mesleki sertifikaya2 sahip olmuştur. Bu, 550'den fazla akademik program ve profesyonel sertifikalar sayesinde, sürekli yeniliğe ve endüstri ile ilgili olmaya olan bağlılığımızı göstermektedir. Ayrıca, dünya çapında 35 ülkeden gelen öğrencilerimizin seçtikleri ders çalışmalarında başarılı olmaları için ilham alabilecekleri eşsiz bir öğrenme ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Kaplan'ı keşfetmenizi ve eğitim ve kariyer hedefleriniz için neler yapabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneririz.

Doçent Rhys Johnson

Baş işletme görevlisi

Kaplan Singapore


Misyon

Kaplan Singapore bireylerin eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Kaplan Singapore , bir anda vadeli, bir başarı hikayesi inşa ediyor.


Vizyon

Tercih edilen özel eğitim kurumu olmak.


Temel Değerlerimiz ve Kültürümüz

Temel değerlerimiz, şirket kültürümüzü tanımlamakta ve Kaplan Singapore her gün müşterilerimize ve çalışanlarımıza neler Kaplan Singapore dair bir çerçeve sunmaktadır.

  • Bütünlük

Kaplan Singapore her şeyin üstünde etik bir yer tutuyor çünkü her şeyi doğru yapmak uzun vadeli büyümenin tek yoludur. Ahlakımız ve dürüstlüğümüz, çözümlenemez olmalıdır.

  • Bilgi

Kaplan Singapore her zaman daha fazla bilgi edinmek ve bu bilgiyi öğrencilerimizin, meslektaşlarımızın, çalışanlarımızın ve topluluğumuzun yararına kullanmak için çabalamaktadır.

  • Destek

Kaplan Singapore , öğrencilerimiz, çalışanlarımız ve topluluğumuz için destekleyici bir ortam sunar. Kaplan Singapore yaptığı her şey, öğrencilerimizin başarısını desteklemek için tasarlandı.

  • fırsat

Kaplan Singapore , öğrencilerimiz, çalışanlarımız ve topluluklarımız için fırsatlar yaratmak için sürekli olarak yeni ve daha iyi yollar arayacaktır. Bu, misyonumuzun temelini oluşturuyor: Kaplan Singapore , her seferinde bir başarı hikayesi oluşturuyor.

  • Sonuçlar

Kaplan Singapore , öğrencilerimizin başarılı olduğu zaman başarılı olur. Kaplan Singapore , öğrencilerimizin ölçülebilir hedeflerini ne kadar iyi karşıladıkları ile başarımızı ölçüyor.

Konumlar

Singapur

Address
Wilkie Road, Level 2, Wilkie Edge
Singapur, Singapur

Singapur

Address
1 Selegie Road, Level 6, PoMo
Singapur, Singapur

Singapur

Address
80 Jurong East Street 21, #06-02, Devan
Singapur, Singapur

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin