Read the Official Description

Singapur LSBF ile daha fazla gitmek

Singapur İşletme ve Finans (LSBF) London School of, bizim öğrenciler, öğretim elemanları ve mezunlar bölgede var etkisiyle başarıyı ölçmek.

Muhasebe En İyi Özel Okulu ve 2016 yılında Turizm ve Turizm Best Private School olarak sırada, Singapur LSBF 20'den fazla ülkede 10.000'den fazla lisans ve lisansüstü öğrencilerine odaklanmış, sanayiye dayalı eğitim vermektedir.

Mesleki Eğitim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Hospitality Okulu - İngiltere'de LSBF desteği ve kraliyet hamisi, Kent GCVO ve Majesteleri Prens Michael ile, biz 6 benzersiz öğrenme kuruluşlar aracılığıyla gerekli bilgileri öğrencilere ve becerileri kazandırmak İngilizce Okulu, Çin İşletme Bölümü yanı sıra Yönetici Geliştirme ve online Birimi.

sınıfta ve bunun dışında - bir küresel kurum olarak, bizim odak büyük bir öğrenci öğrenim deneyimi sağlayan açık. Asya Kurumsal Marka Ödülü bir alıcı olarak, bizim ayak izi Asya'da yapıştırılır. Singapur'un Merkezi İş Bölgesi'nin kalbinde iki kampüsü ile, biz de çok kaliteli eğitim ve kariyer başarılı olmak için gerekli becerileri öğrencilerimize sunmak için konumlandırılmış.

Hep birlikte bu İşletme Grenoble Graduate School, Bankacılık ve Finans, İsviçre Eğitim Grubu Londra Enstitüsü ve Concordia Üniversitesi Chicago olarak destekleyici küresel sıralarda üniversite ortakları ile, diğerlerinin yanı sıra, biz daha yakın öğrencilerimize en iyi eğitimi getiren kararlıyız.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


London School Of Business And Finance (LSBF) Singapore

Profesyonel bir kalifikasyon sizi ayırmak için artık yeterli değil. Giderek artan bir şekilde, mesleki yeterlilik sahipleri mezuniyetten sonra bir Master derecesine geçme ... [+]

Profesyonel bir kalifikasyon sizi ayırmak için artık yeterli değil. Giderek artan bir şekilde, mesleki yeterlilik sahipleri mezuniyetten sonra bir Master derecesine geçmek istiyorlar.

Bunu akılda tutarak, Singapur'daki LSBF, katılımcılara finansal sektördeki mevcut kariyerlerini yatırım ve ticaret gibi alanlarda arttırmalarını sağlamak isteyen bu üçlü akredite kurum olan Grenoble İşletme Enstitüsü'ne (GGSB) ortak olmaktan gurur duymaktadır. bankacılık.

Grenoble İşletme Enstitüsü (GGSB) Hakkında

Dünya çapındaki birkaç işletme okulundan biri, AMBA, AACSB ve EQUIS'ten üçlü akreditasyon sağlamıştır. GGSB, Financial Times Ranking ile Avrupa'nın en iyi 20-30 okulları arasındadır.... [-]

Singapur Singapore
October 2019
Tam zamanlı
24 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

We are Top10 Most Preferred School for Accounting & Finance

Location address
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore 079909

Singapore, 079909 SG