London School Of Business And Finance (LSBF) Singapore

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Singapur LSBF ile daha fazla gitmek

Singapur İşletme ve Finans (LSBF) London School of, bizim öğrenciler, öğretim elemanları ve mezunlar bölgede var etkisiyle başarıyı ölçmek.

Muhasebe En İyi Özel Okulu ve 2016 yılında Turizm ve Turizm Best Private School olarak sırada, Singapur LSBF 20'den fazla ülkede 10.000'den fazla lisans ve lisansüstü öğrencilerine odaklanmış, sanayiye dayalı eğitim vermektedir.

Mesleki Eğitim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Hospitality Okulu - İngiltere'de LSBF desteği ve kraliyet hamisi, Kent GCVO ve Majesteleri Prens Michael ile, biz 6 benzersiz öğrenme kuruluşlar aracılığıyla gerekli bilgileri öğrencilere ve becerileri kazandırmak İngilizce Okulu, Çin İşletme Bölümü yanı sıra Yönetici Geliştirme ve online Birimi.

sınıfta ve bunun dışında - bir küresel kurum olarak, bizim odak büyük bir öğrenci öğrenim deneyimi sağlayan açık. Asya Kurumsal Marka Ödülü bir alıcı olarak, bizim ayak izi Asya'da yapıştırılır. Singapur'un Merkezi İş Bölgesi'nin kalbinde iki kampüsü ile, biz de çok kaliteli eğitim ve kariyer başarılı olmak için gerekli becerileri öğrencilerimize sunmak için konumlandırılmış.

Hep birlikte bu İşletme Grenoble Graduate School, Bankacılık ve Finans, İsviçre Eğitim Grubu Londra Enstitüsü ve Concordia Üniversitesi Chicago olarak destekleyici küresel sıralarda üniversite ortakları ile, diğerlerinin yanı sıra, biz daha yakın öğrencilerimize en iyi eğitimi getiren kararlıyız.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MSc\'ler » Görmek Lisansüstü Diplomalar » Görmek Yüksek lisans diplomaları » Görmek Diplomalar » Görmek MBA »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Finans GGSB msc

Kampüs Tam zamanlı 24 ay October 2018 Singapur Singapore

Bir mesleki yeterlilik artık yeterince ayrı seni ayarlamaktır. Giderek, mesleki yeterlilik sahipleri mezun olduktan sonra yüksek lisans derecesine yükseltmek için arıyoruz. [+]

Bir mesleki yeterlilik artık yeterince ayrı seni ayarlamaktır. Giderek, mesleki yeterlilik sahipleri mezun olduktan sonra yüksek lisans derecesine yükseltmek için arıyoruz.

Bunu akılda tutarak, Singapur LSBF, ortak üçlü akredite kurum gurur duyar İşletme Grenoble Graduate School (GGSB)Yatırım ve ticari bankacılık gibi alanlarda, finans sektöründeki mevcut kariyer artırmak isteyen katılımcıların sağlamak için.

İş Of Grenoble Graduate School (GGSB) Hakkımızda

Dünya çapında birkaç iş okullarından biri AMBA, AACSB ve EQUIS üçlü akreditasyon elde etmiş. GGSB Financial Times Sıralaması göre Avrupa'da ilk 20-30 okullar arasında sürekli olduğunu.... [-]


Videolar

We are Top10 Most Preferred School for Accounting & Finance

İletişim
Posta Adresi
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore 079909

079909 SG
Yer adresi
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore 079909

Singapore, 079909 SG