Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Münih Teknik Üniversitesi Asya (ayrıca TUM Asya, Fen Bilimleri Alman ve Teknoloji Enstitüsü olarak bilinen - TUM Asya veya GIST-TUM Asya) Münih Teknik Üniversitesi (TUM) Şube kampüsünde asthe 2002 yılında Singapur'da faaliyete geçti.

Singaporeans ve en kaliteli eğitimi çeşitli seçenekler sunan - TUM "Küresel Schoolhouse Girişimi", dünya standartlarında eğitim kurumları ile bir hub haline Singapur geliştirmeyi amaçlayan bir projenin parçası olarak Singapur'da bir kampüs kurmak için davet edildi bölgesi.

Asya'nın en iyi üniversiteleri ile ortaklıklar

Singapur'un önde gelen iki üniversite ile çığır açan işbirliği sayesinde, TUM lisansüstü programları sunmak için Singapur Ulusal Üniversitesi (NUS) ve Nanyang Teknoloji Üniversitesi (NTU) ile ortaklaşa TUM Asya varlığı ile Alman üniversitelerinin küreselleşmeyi öncülük etmiştir. Şu anda, TUM Asia Green Elektronik Tümleşik Devre Tasarım ve Msc Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Yüksek Lisans Endüstriyel Kimya ve eklem TUM-NTU MSc ortak TUM-NUS Lisans sunmaktadır.

Transport & Logistics ve Güç Sistemleri ve Enerji Yönetimi ve Teknoloji Singapur Enstitüsü (SIT) ile işbirliği içinde iki TUM Lisans derecelerini: kendi başına, TUM Asya iki TUM Usta dereceleri sunmaktadır.

Neden Singapur TUM Asya'da Eğitim?

TUM Asya ile Derecesi kazanmak için 5 neden

(Ayrıca Şanghay Sıralaması olarak da bilinir) Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması 2011 yılında Almanya'nın 1. ÜNİVERSİTE İLE 1- ÇALIŞMA, TUM Almanya içerisinde 1. üniversite olarak ve 2011 QS Dünya Sıralaması uygun olarak 54 Dünya Üniversitesi olarak yerleştirilmiştir. O zamandan beri, TUM gibi Harvard Üniversitesi, Tokyo Üniversitesi ve Singapur Ulusal Üniversitesi gibi diğer prestijli ve uluslararası alanda tanınan üniversiteler, arasında yerleştirilen Almanya'nın 3. yıl üst üste 1 Üniversitesi olarak sıralanır edilecek gitti.

Almanya'nın 1. üniversite olmanın yanı sıra, TUM 6 yıl üst üste (2006-2012) için "Üniversite of Excellence" ödülüne layık bu tür tek Alman üniversite olarak diğer pek çok övgü sahiptir ve zevk dördüncü en iyi tüm teknik üniversiteleri arasında sıralama Avrupa.

2- İYİ ÖĞRETİM ÜYESİ DÜNYA sadece TUM en yüksek akademik standartlara kanıtlamak 5000 kağıtları ve 18.000 atıf sunmak zorundadır. TUM profesörler, böylece aktif alanında en son ve gelişmiş bilgi yarının aydınlık zihinleri yetiştirmek, aynı zamanda eğitim ve araştırma hem meşgul. TUM Asya'da Öğretim personeli öğrencilerin öğretim bölünmemiş dikkatini sağlanması, özel öğretim bazında Almanya'dan uçakla. Yerel üniversiteler ve sanayi eğitmenlerin de bütünsel öğrenme için bir ortam yaratarak, ilgili ve pratik uzmanlık sağlamak için bir kurs-by-kurs bazında sözleşmeli.

TUM Asya`da 3- GÜÇLÜ SANAYİ NETWORK, biz, pratik eğitim ile öğrencilere donatılması endüstri ilgili uygulama ile teoriyi birleştirerek inanıyoruz. Almanya'nın 1. üniversitesi olarak, biz sadece birkaç isim, BASF, Clariant, Infineon, Lantiq, Rohde & Schwarz ve Wacker kadar önemli endüstri ortakları ile güçlü bağları keyfini çıkarın. Öğrencilerimizin bilgi ve yarının dünyası için önemli olan becerileri kazanmaları, böylece kurs müfredatı ortaklaşa ortaklarımızla birlikte geliştirilmiştir. Burslar seçkin öğrencilere yaygın olarak kullanılabilir ve stajlar çalışmanın öğrencinin ders alakalı.

O ağaçtan düşen elma gözlenen sonra 4- HANDS-ON YAKLAŞIM Isaac Newton Çekim Yasası'nı kurdu. TUM Asya, biz öğrenme bir hands-yaklaşım yakından bağlantılı olduğuna inanıyoruz. Tüm dersler, öğrencilerin staj yanında tez çalışmasının bir süre geçmesi. Bu öğrencilerin teorik bilgilerini test etmek, hem de öğrendiklerini almak ve geleceğe yenilik onlara ilham için bir cadde sağlamak için hizmet vermektedir. Öğrenciler öğrencilerin ne kullanmak koymak için fırsatlar açtı tropik şehirler için elektro-mobilite çözümleri sunmak için araştırma ile ilgili kariyer, ve daha yakın, TUM set-up (NTU & TUM) tarafından oluşturma için gitti okulda öğrendim.

Thomas Friedman gibi ÇEŞİTLİLİK İÇİNDE 5- MUKAVEMET "Dünya Düz" dedi. Küreselleşme artık burada kalmak için kaçınılmaz bir güçtür ve TUM Asya, biz gururla 28 ülkeden yağıyor öğrencilerin çeşitli kayıt sahiptir. Bu, öğrencinin ders kitabı dışında aynı zamanda kendi meslektaşları hayatları boyunca öğrenir canlı öğrenme ortamı teşvik anlamına gelir. Fikirler yaratıcı şekillerde sorunları çözmek için bir kapasite yaratmak, öğrencilerin çoklu noktalardan görmeyi öğrenmek çeşitli ekonomik gerçekler reklamın genelinde sentezlenir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MSc\'ler »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Endüstriyel kimya bilim ustası

Kampüs Tam zamanlı 18 - 19 ay August 2019 Singapur Singapore

Technische Universität München (TUM) ve National University of Singapore (NUS) tarafından verilen, Sanayi Kimya Bilim TUM-NUS Lisans Singapur ve boyunca kimyasal sektörlerin artan talebi karşılamak için yüksek nitelikli mühendis ve bilim insanı yetiştirmek istiyor dünya. [+]

Endüstriyel Kimya Bilim (IC Yüksek Lisans) TUM Asya'nın Master teknolojisi seçilmiş alanlarda geleceğin liderlerini damat amaçlamaktadır. Bu ilaç, ince ve özel kimya sanayilerinde uzman mühendisleri için zenginleştirici bir lisans dersidir.

ORTAK DERECE

Technische Universität München (Almanya) ve National University of Singapore (Singapur) tarafından verilen

3 YARIYILLAR

18 ay staj deneyimi ve Yüksek Lisans Tezi yazma dahil tam zamanlı araştırma ve uygulama odaklı bir program.

Öğrenci 2 dönem (4 Çekirdek Modülleri, 1 İş Teknik İngilizce, 6 Seçmeli Modüller ve 3 Çapraz Disiplin Modülleri) 14 modül tamamlamak zorundadır Petrol ve Petrokimya, Biyokimya, ya da seçtiğiniz 3 ila 4 modülden bir kombinasyonu: seçim için üç Uzmanlıklar Her Çekirdek ve Seçmeli Modül 45 İletişim saatleri ... [-]

Entegre devre tasarımı bilim ustası (ic tasarım)

Kampüs Tam zamanlı 20 ay August 2019 Singapur Singapore

Technische Universität München (TUM) ve Nanyang Teknoloji Üniversitesi (NTU) tarafından verilen, Entegre Tasarım Master of Science yarı iletken endüstrisi için üretim mühendisleri ve liderler yanında olmak, onları hazırlayan bir eğitim ile öğrencilere sağlar. [+]

Tümleşik Devre Tasarımı Bilim ortak TUM-NTU Yüksek Lisans (ICD Yüksek Lisans) entegre devre ya da entegre elektronik ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde gerekli akademik yeterlilik ve uygulamalı bilgiye sahip öğrenciler donatıyor.

ORTAK DERECE

Technische Universität München (Almanya) ve Nanyang Teknoloji Üniversitesi (Singapur) tarafından verilmektedir.

3 YARIYILLAR

19 ay staj deneyimi ve Master Tezi yazma dahil tam zamanlı araştırma ve uygulama odaklı bir program.

Öğrenci 2 dönem (8 Çekirdek Modülleri, 1 İş Teknik İngilizce Modülü, 4 Seçmeli Modüller, 5 Çapraz Disiplin Modülleri) 18 modül tamamlamak zorundadır Her Çekirdek ve Seçmeli Modül 45 İletişim saatleri 8 Teknik Çekirdek Modülleri her öğrenci tarafından tamamlanması gereken ... [-]

Havacılık mühendisliği bilim ustası

Kampüs Tam zamanlı 24 - 24 ay August 2019 Singapur Singapore

Technische Universität München (TUM) ve Nanyang Technological University (NTU), Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bilim TUM-NTU Usta mezunları Aerodinamik & Tahrik alanlarında derinlemesine bir bilgi sağlamak tarafından verilen; Yapıları, Malzeme ve Sistemleri; ve Uçuş Mekaniği ve Kontrol. [+]

Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bilim (AE MSc) ortak TUM-NTU Usta Singapur ve dünyada büyüyen havacılık sektöründen giderek artan talebi karşılamak için yüksek nitelikli mühendisler hitap bir programdır.

ORTAK DERECE

Technische Universität München (Almanya) ve Nanyang Teknoloji Üniversitesi (Singapur) tarafından verilmektedir.

4 YARIYILLAR

24 ay staj deneyimi ve Master Tezi yazma dahil tam zamanlı araştırma ve uygulama odaklı bir program.

Öğrenci 3 dönem (7 Çekirdek Modülleri, 1 İş Teknik İngilizce Modülü, 9 Seçmeli Modüller ve 2 Çapraz Disiplin Modülleri) 19 modül tamamlamak zorundadır Her Çekirdek ve Seçmeli Modül 45 İletişim saatleri Her Çapraz Disiplin Modülü 10 İletişim saatleri ... [-]

Ulaşım ve lojistik bilim ustası, demiryolu mühendisliği

Kampüs Tam zamanlı 18 - 24 ay August 2019 Singapur Singapore

Technische Universität München (TUM) tarafından verilen, Ulaştırma ve Lojistik Bilim TUM Asya'nın Usta mühendisleri ve ulaşım ve lojistik sektörlerinde günümüz sorunlarıyla mücadele edebiliyoruz liderler geliştirmek istiyor. [+]

Gerekli teknik bilgi ve becerilere sahip mezunlar sağlayacaktır (TL Yüksek Lisans) Ulaştırma ve Lojistik Bilim TUM Asya'nın Usta teknolojilerinin çeşitli bir yelpazede istihdam devlet-of-the-art bilgisayar iletişim teknolojilerinin üzerinde kaldıraç. Bir Modern ekonomilerin karakterize ulaşım zorlukları sofistike ve geniş kapsamlı çözümleri uygulamak için öğreneceksiniz. Üç uzmanlık programı bulunmaktadır: Ulaştırma, Lojistik ve Demiryolu Mühendisliği.

ALMAN DERECESİ

TUM şube kampüs, TUM Asia'da Singapur'da gerçekleştirilen kurs ile, Münih Teknik Üniversitesi (Almanya) doğan. İngilizce olarak yapılmaktadır Kursu.

3-4 YARIYILLAR... [-]


Yeşil elektronik bilim ustası

Kampüs Tam zamanlı 20 ay August 2019 Singapur Singapore

Technische Universität München (TUM) ve Nanyang Teknoloji Üniversitesi (NTU) tarafından verilen, Yeşil Elektronik Bilim Master silisyum ve bileşik yarıiletken gofret işleme sektörlerinde çalışmak üzere yeni nesil yarıiletken mühendisleri yetiştirmeyi amaçlayan son derece özel bir programdır. [+]

Yeşil Elektronik Bilim (GE MSc) TUM Asya'nın Master mikro / nano-fabrikasyon teknolojisi, yenilenebilir enerji, güç yarı iletkenleri kapsamlı ve derinlemesine bilgi yanı sıra organik yarı iletken cihazlar ve sistemler ile öğrencilere donatıyor.

ORTAK DERECE

Technische Universität München (Almanya) ve Nanyang Teknoloji Üniversitesi (Singapur) tarafından verilmektedir.

3 YARIYILLAR

19 ay staj deneyimi ve Master Tez dahil tam zamanlı araştırma ve uygulama odaklı bir program.

Öğrenci 2 dönem (8 Çekirdek Modülleri, 1 İş Teknik İngilizce Modülü, 4 Seçmeli Modüller, 5 Çapraz Disiplin Modülleri) 18 modül tamamlamak zorundadır Çekirdek ve Seçmeli Modüller 45 İletişim saatleri 8 Teknik Çekirdek Modülleri her öğrenci tarafından doldurulacaktır ... [-]

Videolar

TUM Asia - Technische Universität München in Asia

İletişim

German Institute of Science and Technology - TUM Asia

Adres TUM Asia 510 Dover Road #05-01 SIT@SP Building
139660 Singapore, Singapur
web sitesi http://tum-asia.edu.sg/
Telefon +65 6777 7407