Resmi açıklamayı okuyun

Pan-European University (PEU), 5 fakültesinde 20 akredite edilmiş çalışma programında, her üç çalışma döngüsünde üniversite eğitimi sunan özel bir yüksek öğrenim kurumudur. 2004 yılında kuruluşundan bu yana 12.000'den fazla öğrenci PEÜ'deki çalışmalardan mezun olmuştur. Geniş kapsamlı bir çalışma içeriği, modern ve teknolojik olarak iyi donanımlı tesislerin yanı sıra yüksek sınıf akademisyenlerin programlarına dahil edilmesi, üniversitenin öğrencilerine onlara uygulamalı olarak eğitim veren bir eğitim sunmak için sunduğu özelliklerden sadece birkaçıdır. işgücü piyasasına girişte başarılı profesyoneller oluşturmak.

Beş fakültenin her biri, bireyselleştirilmiş yaklaşım, cazip uzmanlıklar ve iş yerleştirme şeklinde mesleki eğitim dahil olmak üzere modern eğitim yollarını sunar. Yukarıda belirtilen amaçların tümü, yükseköğretimde modernitenin öncü merkezi olmak olan üniversitenin birincil hedefine ulaşmayı hedeflemektedir. Başarılı kariyer hayatınıza iyi bir başlangıç ​​için ideal seçiminiz olmaya kararlıyız.

PEÜ, kronolojik sırayla yükseköğretim pazarının ihtiyaçlarına cevap olarak yavaş yavaş kurulan 5 fakülteden oluşmaktadır: Hukuk Fakültesi (2004 ), İktisadi ve Girişimcilik Fakültesi (2005) , Medya Fakültesi (2007 ), Fakülte Bilişim (2009) ve Psikoloji Fakültesi (2011) .

Slovakya'daki tek özel yüksek öğrenim kurumu olarak, doktora önerme hakkına sahibiz. Çalışmalar ve aynı zamanda nitelikli adaylar, profesyonel bir doktora, habilitasyon (doçentlik) ve açılış (tam profesörlük) işlemlerini hedefleyebilir.

20 yıldan fazla iş geleneğine sahip bir yatırım grubu olan ticari holding Prosperita'nın bir üyesi olarak, Çek Cumhuriyeti'nin önde gelen aile şirketlerinden biri olan bir portföyün parçasıyız. Üyelik finansal ve organizasyonel istikrar için bir ön şart olarak hizmet vermekte ve uluslararası yatırım ve sermaye piyasalarının bir parçası olmak için bir platform oluşturmaktadır.

Eğitimin çok önemli bir parçası olarak pratik bir deneyim stratejik hedefimizdir. Halihazırdaki çalışmalar sırasında pratik deneyim kazanmak, mezunların işgücü piyasasına nispeten daha iyi bir pozisyonda gitmelerini sağlamaktadır.

IBM, Slovak Futbol Birliği, Slovak Ulusal İnsan Hakları Merkezi, Ulusal Emlak Acenteleri Birliği, Haber ve Medya Holding veya Slovak Sigorta Şirketleri Birliği ile kurumsal ortaklıklar, diğerlerinin yanı sıra, çalışmaların pratik yönlerini vurgulama amacına hizmet ediyor. Uzmanlar doğrudan eğitime davet ediliyor ve uzman ortaklarla işbirliği içinde uzman seminerler, atölyeler ve profesyonel etkinlikler sunulmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Pan-European University

Uluslararası İşletme alanında yüksek lisans programının mezunları, konu alanındaki tüm yönetici ve yönetim işlevlerini yerine getirmeye hazırdır. ... [+]

Uluslararası İşletme alanında yüksek lisans programının mezunları, konu alanındaki tüm yönetici ve yönetim işlevlerini yerine getirmeye hazırdır.

Çalışmalarının içeriği ve doğası, ekonomik pratik ve gerçek ekonomik yaşamın gerektirdiği belirli görevleri, gerekli yaratıcılık ve özerklik derecesiyle çözebilme yetkinliğine sahip olmak için kapsamlı bilgi edinmelerini sağlar. Uluslararası çalışma programının mezunları aşağıdaki alanlardan konulara aşina olacak: dünya ekonomisi, uluslararası ticaret, stratejik yönetim, uluslararası pazarlama, uluslararası finans ve uluslararası iş yönetimi

NEDEN Paneuropean üniversitesi?Profes... [-]
Slovakya Bratislava
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pan-European University

Vurgu, uluslararası ilişkilerin çeşitli yönleri, temel olarak politik, ekonomik, yasal, kültürel yönler, vb. Ve uluslararası ekipler içindeki iletişim dahil olmak üzere i ... [+]

“Uluslararası ilişkiler ve diplomasi” çalışma programının tamamlanmasının ardından, yüksek lisans ve yüksek lisans derecesi ile mezunlar, pratik durumlar ve konuyla ilgili konularda teorik bilgileri uygulayabilirler. ilgili mesleklerde çalışma performansına.

Vurgu, uluslararası ilişkilerin çeşitli yönleri, temel olarak politik, ekonomik, yasal, kültürel yönler, vb. Ve uluslararası ekipler içindeki iletişim dahil olmak üzere iletişim becerileri hakkında derin bilgi ve anlayış üzerine konulmuştur.

“Uluslararası ilişkiler ve diplomasi” çalışma programının tamamlanmasının ardından, mezunlar:

usta teorik ve metodolojik bilgi si... [-]
Slovakya Bratislava
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku