Resmi açıklamayı okuyun

IEDC - Yönetim Bled Okulu, Orta ve Doğu Avrupa'da türünün ilk işletme okulu olarak 31 yıl önce kurulan, Avrupa'nın önde gelen uluslararası yönetim geliştirme kuruluşlardan biridir.

IEDC - Yönetim Bled School yetkili ve sorumlu liderler geliştirir ve kuruluşların karmaşık liderlik konularını ele almaktadır. Biz öğrenme sürecine sanat, etik ve sürdürülebilir kalkınmayı dünyanın en iyi öğretim araya getirerek ve entegre ederek bunu. IEDC güzel Bled, Slovenya çarpıcı bir konuma yararlanarak, yaratıcı liderlik için yaratıcı bir ortam sağlar. Biz etkisiyle eğitim için çalışıyoruz.

Görünüm Sunum

IEDC tarafından sunulan kapsamlı yönetici geliştirme programlarının aralığı, bireylerin ve kuruluşların stratejik ve / veya kişisel hedeflere ulaşmak yardımcı olur ve yüksek potansiyeller, seminer, forumlar için derecesini (EMBA, doktora) ve olmayan programlar (Genel Yönetim Programı, yaz okulları kapsamaktadır şirket içi programları) ve adresleri yönetimi ve sanayi farklı düzeylerde ihtiyaçlarını. 1986 yılından bu yana, 85 üzerinde ülkeden 80.000 yöneticileri ve öğrenciler çeşitli IEDC eğitim programlarını tamamladılar. 2012 yılında,, IEDC-Bled School of Executive MBA Programı dünyada 700 işletme okulları arasında, dünyanın dört en yenilikçi MBA programlarından biri olarak MBA Birliği (AMBA) tarafından tanındı. , IEDC-Bled School liderlik ve yönetim eğitimi sanatları birleştirerek yeniliğin söz konusu tanıma kazandı.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları: