SLIIT COMPUTING

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Bizim görevimiz, parlak zihinleri çekmek bilginin sınırlarını ilerletmek, yenilikçiliği ve yaratıcılığı teşvik etmek ve eğitim ve sanayinin tüm alanlarında geleceğin liderlerini yetiştirmek için

Üniversiteler Yasası altında Üniversite Ödenekler Komisyonu tarafından tanınan, SLIIT eğitmek ve BT uzmanları yetiştirmek amacıyla 1999 yılında kurulmuştur. Son on yılda, birlikte Bilgi Teknolojileri Sri Lanka Enstitüsü (SLIIT) ile SLIIT Bilgisayar milleti hizmet ve ötesinde adanmış eminens Sri Lanka önde gelen özel kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Kayıt ve Öğrenci Servisi

Eğer, SLIIT Computing eğitim daha ayrıntılı bilgi mi ya da kayıt hakkında sorularınız var uygulayarak yardıma ihtiyacınız varsa - biz yardımcı olmak için buradayız. SLIIT Bilgisayar Akademik İşler bölümü ile temasa geçin. Biz size gereken herhangi bir şey ile yardımcı olacağız.

Akademik, kayıt, mali, kariyer, müfredat dışı etkinlikler: Biz sorunları dizi bilgi, tavsiye ve rehberlik sağlamaktadır.

Eğer herhangi bir hizmet gerekiyorsa, biz Metro Kampüsü 13. katında yer almaktadır. Size kolaylık sağlamak için kişileri yelpazesi var

Öğrenci Bilgi

Öğrenciler kayıt üzerinde öğrenci el kitabı verilir. Öğrenciler koordinatörü sağlamak için modül liderleri ile düzenli temas muhafaza edilir (düzenlemelerinde görevleri, değerlendirme uzunluğu, el) listeleri ve değerlendirme şartlarını okuma, zamanlama, öğretim modül öğrenme çıktılarını kapsayacak şekilde ilgili her modül için ilk öğretilen oturumda modül bilgi verilir Elbette düzgün uygulanması.

Öğrenci Yaşamı

Bir SLIIT Bilgisayar öğrencisi olarak, Üniversitede ve ötesinde başarılı, yeni insanlarla tanışmak, yaşam boyu becerilerini geliştirmek ve destek alırsınız dinamik, heyecanlı ve çeşitli topluluk katılmadan olacak.

SLIIT Bilgisayar öğrenciler sebeple burada - ve biri haline varsa, en çağdaş ve yenilikçi enstitüde eğitim olacak değil, aynı zamanda sizin işareti yapmak üniversite yaşamına katılma, zaman zevk için sonsuz fırsatlar var ve olacak heyecan verici ve dinamik bir kariyer oluşturmak.

SLIIT Com İnteraktif Kulübü (SCOM-IC)

2010 yılında kurulan SLIIT Com İnteraktif Kulübü (SCOM-IC) tüm Lisans derecesini temsil eden Öğrenci İnteraktif Society Bilgi Teknolojileri Öğrenci nüfusundaki. Bu Lisans derecesini yükseltmek için kurulmuştur hedeflerle sanayiye yanında SLIIT ile Bilgi Teknolojileri lisans programında

Lisans derecesini tanıtın yanında sanayiye SLIIT ile Bilgi Teknolojileri lisans programında. Sanayide öğrenciler ve uzmanlar arasında bilgi ve kaynaklar paylaşın. Ilgili alanlardaki son trendleri ve teknolojileri tanıtmak. Bugünün iş piyasasında başarılı rekabet ortamı karşısında gerekli olan yumuşak beceriler kazandırmak Teşvik etmek ve kültürel ve sosyal faaliyetler düzenlemek.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MSc\'ler » Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek Sertifikalar » Görmek Fen Bilimleri Lisans Eğitimleri » Görmek Ders »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Proje yönetiminde msc

Kampüs Tam zamanlı 12 ay January 2019 Sri Lanka Colombo

Proje Yönetimi ile ilgilenen Hırslı profesyonelleri şimdi SLIIT Computing Sri Lanka Keele Üniversitesi, İngiltere tarafından sunulan Proje Yönetimi dünya çapında bir Yüksek Lisans programı takip için fırsat var. [+]

Proje Yönetimi Yüksek Lisans Programı (Keele Üniversitesi)

Proje Yönetimi ile ilgilenen Hırslı profesyonelleri şimdi SLIIT Computing Sri Lanka Keele Üniversitesi, İngiltere tarafından sunulan Proje Yönetimi dünya çapında bir Yüksek Lisans programı takip için fırsat var.

Başarılı bir proje yöneticisi kaynak kullanımı, ürünün kalitesi, pazara zamanında ve müşteri memnuniyeti hedefleri çelişkili dengeler.

Proje Yönetimi Yüksek Lisans günümüzde en yönetim rolleri için gerekli yetkinlikler, bilgi ve becerileri kapsayacak artan sanayi taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. süreçler dünyada aynıdır ve bu kurs öğrenci dünya genelinde herhangi bir sektöre gerçek bir varlık yapmak için anahtar beceri ve yetkinlikleri öğretim tüm proje yönetim disiplinleri hitap etmektedir.... [-]


Yüksek Lisans

Ba (hons) iş idaresi (uk kontör derece)

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl January 2019 Sri Lanka Colombo

Bedfordshire Üniversitesi (UoB) en kaliteli bir eğitim mirası daha geri 100 yıldan fazla oluyor ile modern, yenilikçi bir üniversitedir. Bu ders UOB tarafından verilir ve iş alanında kariyer için gelişmiş, geniş tabanlı eğitim sağlayacaktır ve genel entelektüel yetkinlik geliştirmek olacaktır. Mezunlar sanayi, ticaret ya da kamu sektöründe bir kariyer için donatılmış olacak ve sorumluluk daha yüksek seviyelere hızla ilerlemeye bekleyebilirsiniz. [+]

SLIIT Computing ile işbirliği içinde İngiltere - Bedfordshire Bedfordshire Üniversitesi Bakış Üniversitesi en kaliteli eğitimi 100'den fazla years.This programı Bedfordshire Üniversitesi tarafından ödüllendirildi geri gidiş bir mirasa sahip modern, yenilikçi bir üniversitedir.

Bu ders iş dünyasında bir kariyer için gelişmiş, geniş tabanlı eğitim sağlayacaktır ve genel entelektüel yetkinlik geliştirmek olacaktır. Mezunlar sanayi, ticaret ya da kamu sektöründe bir kariyer için donatılmış olacak ve sorumluluk daha yüksek seviyelere hızla ilerlemeye bekleyebilirsiniz.

Enstitü SLIIT Computing (Özel) Ltd, SLIIT iştiraki endüstriyel odaklı öğrenme deneyimi ile yükseköğretime içine ilerleme isteyen öğrencilerin daha geniş eğitim olanakları vermek için kurulmuştur. SLIIT Computing öğrencileri up-to-date Bilgi Teknolojisi, bu hızlı hareket eden alandaki bilgilerini tutmak için önünü açıyor SLIIT ile birlikte Bilgi Teknolojileri lisans programına BSc sunuyor. Teori ve pratiğin bir harmanı sesi akademik geçmişi olan işgücüne girmek isteyenler için kenar verir ve diğerleri arasında bir rekabet avantajı sağlar.... [-]