International University Of The Health Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkında

Sağlık Bilimleri Uluslararası Üniversitesi

Misyon

IUHS özellikle birinci basamakta, küresel sıkıntısı, adaletsiz dağılımı ve sağlık profesyonellerinin demografik temsil çözülmesi amacıyla, öğrenme deneyimi ve tıp eğitiminin temel ekonomi dönüştürmek için yenilikçi, düşük maliyetli çözüm kullanır.

misyon, toplumun ihtiyaçlarına bugün ve gelecekte de alakalı olduğunu bu nedenle tıp eğitimi yeniden tanımlıyor içerir. Nitekim, sürekli sormak "nasıl daha iyi eğitmek ve doktorların yeni nesil yetiştirmek ve hızla değişen dünyada 21 sağlık sunmak için onları hazırlamak olabilir?" Üniversite toplumsal dönüşümün bir sürücü gelecekteki doktorların havuzu genişleterek ve geleneksel tıp fakültelerinde dar demografik ötesinde hemşireler.

Sloganımız - "in servitium communitatis mundi" anlamına gelir "küresel topluma hizmet". Biz küresel bazda tıp eğitiminde yenilik ve değişim gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

yönetim

Yönetim Kurulu, küresel tıp eğitimi endüstrisini dönüştürmeye yardımcı olmak ve her çaba mükemmellik yüksek düzeyde performans bunu yardım, bunun için öngörülen işlevleri içinde Sağlık Bilimleri International University ses gelişimini destekler.

Yönetim Kurulu IUHS için gözetim ve üst düzey rehberlik sağlar. kendi yetki ve sorumluluğu yerine getirirken, Yönetim Kurulu topluluk öğrenme çeşitli IUHS için koordinasyon, odak, savunuculuk, yönetimini ve liderliği sağlamak için stratejik gözetim sağlar.

Licensure

Sağlık Bilimleri Uluslararası Üniversitesi

22 eyalette pratik mezunlarla 1997 yılında kurulan ve Tıp Sağlık Bilimleri Fakültesi Uluslararası Üniversitesi St. Christopher & Nevis (Saint Kitts) Federasyonu Hükümeti tarafından akredite edilmiştir ve Dünya Sağlık Örgütü'nün listelenen Tıp Fakültesi, 7 Edition Dünya Dizini. DSÖ listeleri şimdi Avicenna Dizinler Kopenhag Üniversitesi tarafından çevrimiçi korunur. Sonuç olarak, Amerika Birleşik Devletleri, Dışişleri Tıp Mezunları Eğitim Komisyonu (ECFMG) lisans sınavlarına (USMLE adımları 1 & 2) oturup IUHS mezunları izin verecektir; ve aynı diğer birçok ülkede (Kanada, İngiltere için PLAB sınav (ikamet şartlarına tabi), Avustralya için AMC sınavları, vb yani LMCC sınavları) için lisans verme süreci açısından geçerlidir. Kayıt işlemi tamamlandıktan ve gerekli sınavlar, ECFMG ve uluslararası bölünme ECFMG üzerine / EICS hem kimlik mezunları IUHS olacaktır. Tüm ilgili belgeler ve bağlantılar tam IUHS web sitesinin sanal kütüphane sunulmuştur.

Başka bir yerde Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada'da licensure arayan veya tıp mezunları yetki alanı içinde ruhsat şartları ile ilgili bilgi almak için Tıp Eğitimi ve lisans uygun bireysel ulusal / devlet Kurulu ile temasa geçmelidir. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki bir ülkede licensure isteyen öğrencilerin lisans için kendi düzenlemelerine ilişkin bilgi almak için, o ülkenin tıbbi düzenleyici kurum ile temasa geçmelidir. Her birey devlet ve ülke o devlet veya ülkenin ilaç uygulama lisansı düzenler. IUHS bizim öğrencileri ve mezunları yardımcı olmak için en iyi çabaları ile çalışacağız olsa da, tespit ve lisans gereksinimlerini karşılamak için öğrenci ve mezunları 'sorumluluğu sonuçta.

IUHS fark

21. Yüzyıl için Tıp Eğitimi Yeni Bir Model

Bu yenilik anlamak, sürdürülebilir bir değişim yaratır, IUHS geleneksel tuğla ve harç okul değil. Üniversite büyük sermaye-yoğun altyapı değil, öğrencilerine yatırım. tıp fakültesine 3.0 olarak düşünmek.

Aktif öğrenme

IUHS teknolojik yenilik kullanır ve insanların nasıl öğrendikleri konusunda yeni bilginin ön plana üzerindedir. Üniversite klinik ortamlarda tıp bilimi öğrenme contextualize ve anlama ve tutma artırmak için "Aktif Öğrenme" ve probleme dayalı davaları kullanır.

Aktif Öğrenme öğrencileri koyar ve kendi öğrenme deneyiminin merkezinde ihtiyaç duyar; öğretmenlerin konuşmanın çoğunu yapmak ve öğrencilerin pasif olduğu eğitim "standart" modlarında aksine duruyor.

Giderek artan araştırmalar vücut öğrenciler, açıklamak soru, uygulamak ve yeni bilgilerin pekiştirilmesi için yeterli fırsatlara sahip olduğunda öğretme ve öğrenme genel kalitesini artırıldı o açıkça belirtmiş durumda. Sonuç olarak, ders rolü önemli ölçüde değişti. IUHS at ders terk ancak eğitmenler onları anlamak ve bilgi uygulamak yardımcı olmak için rehberler olarak hizmet veren, öğrencilerin yeni malzeme yapmaya için fırsatlar yaratmak değildir.

Sağlık Bilimleri Uluslararası Üniversitesi

Aktif Öğrenme Faydaları:

  • Geliştirilmiş eleştirel düşünme becerilerini
  • Artan tutma ve yeni bilgi aktarımı
  • artan motivasyon
  • Geliştirilmiş kişilerarası becerileri

Teknoloji Kullanımı

IUHS birden yöntemler Aktif Öğrenme için gerekli olduğuna inanmaktadır: profesör ve öğrenciler arasında ve öğrenciler arasında etkileşim çok daha akışkan ve etkin bir geleneksel sabit kişilik amfitiyatro ders daha olmalıdır.

IUHS anda, klinik öncesi tıp bilimi programı yerel ortak klinik eğitim temel eller sağlayan fakülte ve bir sı etkileşimi ile çevrimiçi teslim çekirdek organ temelli, klinik öncesi temel bilimleri birleştiren eşsiz bir entegre yaklaşımı kullanılarak teslim edilir akademik geliştirme ekibi ile bir etkileşim.

Sonuç olarak, öğrencilerin yaşamak ve onlar pratik ve dünya çapında en iyi fakülte erişebilmek hangi ortamda öğrenebilirsiniz IUHS.

Buna ek olarak, Üniversite aktif öğretim görevlisi her şeyi sona erdi ve öğrenciler bir sonraki sınıfa kapalı koşmak nereye tüm çok tipik ders sınıfından çok farklı şekillerde öğrencileri meşgul olan programların boyunca teknolojileri bir dizi kullanır. Üniversite interaktif eğitim ve grup çalışması kolaylaştırmak için akademik dağıtım platformu olarak Blackboard Ortak Çalışma dağıtır. Çekirdek ön klinik dersler (IUHS öğrenci portalında Sanal Kütüphane aracılığıyla olarak erişilen) iki yönlü ses, çok noktalı kullanıcı videoyu, interaktif beyaz tahta, uygulama ve masaüstü paylaşımı, zengin medya, ara odalarını ve oturum kayıtları bulunmaktadır. Buna ek olarak, Üniversite DXR Klinisyen, programın entegre bir bileşeni olarak lider probleme dayalı sanal hasta simülatörü eğitim sistemi kullanır. DXR testleri ve hasta karşılaşmasının tüm unsurlarını birleştiren bir web tabanlı, tamamen interaktif hasta simülasyon yazılımıdır. Bu araç, standart bir sanal hasta her öğrencinin performansını değerlendirmek için IUHS sağlar. Son olarak, Sanal Kütüphane öğrenciler için şifre korumalı merkezi akademik kaynak yanı sıra çalışma grubu faaliyet için bir platformdur.

Sağlık Bilimleri Uluslararası Üniversitesi

Düşük Ücretler

IUHS okul ücretleri tıp fakültesinde 4 yıl boyunca yaklaşık 80.000 $ toplam vardır. Eğer Aile Hekimliği veya bir alt uzmanlık değil başka uygulamaya devam planlıyorsanız, üniversitenin düşük öğrenim ücretleri mezun olduktan sonra büyük kredilerin yükü olmayacak anlamına gelir.

Çeşitli Öğrenci Vücut

IUHS en önemli özelliklerinden biri de öğrenci çeşitliliğidir. Amerika Birleşik Devletleri çeşitli inanç ve gümrük ile çeşitli ve çok kültürlü bir toplumdur. IUHS öğrenciler pratik hangi topluluklar gibi çok yönlü akademik bir ortamda yarar. Ayrıca, ABD tıp fakültelerinin çoğunluğunun imkansız olmasa rızasını almak için bir 'olgun' bir öğrenci için, zor hale gayri resmi yaş engelleri var. IUHS tıp okulunda başarılı olmak için onun kapasitesini değerlendirmede genel öğrenci bakar.

IUHS tüm disiplinlerden uygulamak için öğrencileri teşvik eder. Böyle Hekim Yardımcısı, Hemşire Uygulayıcı olarak diploması Adaylar, Kayropraktik Podiatric Tıp ve Doktor Doktor güncel öğrenci vücudun önemli bir yüzdesini oluşturan ve onlar IUHS kendi MD çalışmalarında excel. Akademik Fakültesi kaliteli okul fiziksel konumu ile sınırlı olduğundan, küresel bir yenilikçi topluluğun bir parçası olmanın keyfini en iyi ABD profesör ve uluslararası ortak öğretim vardır.

IUHS fakülte, tıp doktorları nesil dünya çapında bir kitleye sahip ileri görüşlü tıp uzmanları ile bağlantıları ve ağları kurmak, neredeyse her yerden ders vermek için esneklik zevk ve araştırma veya yazar yapmak ve diğer projeleri düzenlemek edebiliyoruz.

Giriş Koşulları

Sağlık Bilimleri Uluslararası Üniversitesi

IUHS dünya genelindeki öğrenci vücudun arka plan var çeşitliliği takdir küresel tıp okuludur. bir Kuzey Amerika lisans eğitimi yolunu izleyerek Adaylar listelenen ön koşul içeren bir dereceye doğru 90 kredilik en az olmalıdır. diğer hukuk Adaylar tıp fakültesine kendi yerel giriş şartlarını doğrultusunda bir eğitim profili olmalıdır. Tamamlanan lisans dereceleri tercih edilir. IUHS tıbbi derece mezunu seçimi bir MD ya da MBBS ya da verilir.

Üniversite önceki medikal kurs ve klinik deneyim onların MD düzeyde sürdürmeyi özellikle iyi nitelikli öğrenciler yapar bulmuştur. Ayrıca IUHS gibi liberal sanat, mühendislik ve hukuk gibi alanlarda sigara bilim diploması sahibi öğrenciler tıp mesleğinin büyük bir değer getirecek ve bu başvuru kabul edilir inanıyor. IUHS öğrencilerin giriş gereksinimlerini tamamlamak hangi aracılığıyla tıp eğitimine eğitim sunmaktadır.

Konumlar

Basseterre

Address
P.O. Box 1267, Wigley Ave. & Wilkin St.
Basseterre, St. Kitts West Indies

Basseterre, Saint George Basseterre Bölgesi, St. Kitts ve Nevis

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: