Alfaisal University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Alfaisal Üniversitesi Hakkında

Alfaisal Üniversitesi ilk özel kar amacı gütmeyen biri olarak 2002 yılında çok tanınmış Kral Faysal Vakfı tarafından kuruldu Krallık araştırma ve öğretim üniversiteleri mükemmellik uluslararası standartlara ulaşmak için çalışıyor. Bu, ulusal ve uluslararası kurucularından ve sürekli araştırma adamış bir öğrenci -centered kurum kalması misyonunu üniversiteyi destekleyen seçkin Yönetim Kurulu Üyeleri'nin desteği vardır.

Alfaisal Üniversitesi Krallığı ve Bölge'de en iyi kadın ve erkek öğrencilere dünya standartlarında pazarlanabilir lisans ve lisansüstü programları sunan İş, Mühendislik, Tıp, Fen ve Genel Çalışmalar uzanan, dört fakülte oluşur. Riyad, ticaret, sanayi ve araştırma için merkezinin kalbinde yer alan, Alfaisal iyi, çok yetenekli olarak bizi terk eden öğrencilerin sağlayacak seçkin tesislerde, ilham verici akademisyenler ve araştırma temelli öğretim ile tam potansiyelini geliştirmek için kendi öğrencilere fırsatlar sunuyor Kolayca işyerinde içine geçiş yapmak -developed bireyler mümkün.

Vizyon

Alfaisal Üniversitesi iş, mühendislik, yaşam bilimleri ve tıp alanlarında oluşturulması, yayılması ve bilginin uygulamaya kararlıdır dünya standartlarında bir araştırma üniversitesi olmayı hedefleyen özel bir kar amacı gütmeyen bir kurumdur ve bilgiye dayalı gelişmesine ekonomiler.

Misyon

Alfaisal Üniversitesi oluşturur ve Suudi Arabistan, bölgenin ve dünyanın Krallığı yarar dünya standartlarında lisans ve lisansüstü eğitim programları, araştırma ve hizmet yoluyla bilgi yayan ve bilgiye dayalı ekonomilerin gelişimini teşvik öğrenci merkezli bir üniversitedir.

Akademik

Alfaisal Üniversitesi'nin dört kolejler (İşletme, Mühendislik, Tıp ve Bilim) Lisansüstü ve Lisans programları sunmaktadır.

programları, yerel ve uluslararası pazar taleplerini karşılamak ve öğrencilerin istihdam için hazırlıklı olmak etkinleştirmek için seçkin uluslararası akademik ortakları ile işbirliği içinde dizayn edilmiştir.

Riyad, ticaret, sanayi ve araştırma için merkezinin kalbinde yer alan, Alfaisal iyi, çok yetenekli olarak bizi terk eden öğrencilerin sağlayacak seçkin tesislerde, ilham verici akademisyenler ve araştırma temelli öğretim ile tam potansiyelini geliştirmek için kendi öğrencilere fırsatlar sunuyor Kolayca işyerinde içine geçiş yapmak -developed bireyler mümkün.

Konumlar

Riyad

Alfaisal University

Address
Alfaisal University
11533 Riyad, Riyad Eyaleti, Suudi Arabistan
Telefon
+966 11 215 7777

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin