Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi otonom başarılı çalışmalarından dolayı fon sağlar yüksek öğrenim kâr amacı gütmeyen bağımsız bir kuruluştur. Bu kayıtlı alanlarda her üç çalışma döngülerinde eğitim programlarının yanı sıra özel profesyonel gelişim programları sunmaktadır.

IUS ulusal ile akredite edilmiştir Yüksek Öğretim ve Kalite Güvence Geliştirme Ajansı ve Bosna Hersek'te akredite yüksek öğretim kurumlarının devlet kayıt listelenir. Üniversite bir ortağı Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi (EUA) ve tam Uluslararası Üniversiteler Birliği üyesi (IAU). Ayrıca, Keystone ile temsil edilen tüm yedi programları 2016 IUS aşağıdaki Eylül itibariyle altı yıldır AQ Avusturya tarafından akredite edilmiştir Dört yıllık lisans yapısı 'De lisans düzeyinde. programları Bologna sistemi ile uyumlu olan ve AKTS aracılığıyla kredi ücretsiz transfer sağlamaktadır. IUS'ta bir lisans 240 kredi değerindedir. bir yüksek lisans IUS'ta programı sürer bir yıl ve 60 kredi değerindedir.

Dil gereklilikleri

A iletişim ve eğitim dili IUS olan en İngilizceVe tüm aday öğrenciler dil yeterlilik belgesi (IELTS 6 veya TOEFL IBT 79) gerekir. onlar dil-bilge onların fakülte çalışmaları için hazır olana kadar İngilizce Dil Okulu'nda öğrenim olabilir yeterlilik bu düzeyde yoksun öğrenciler.

Katılım ücretleri

At lisans düzeyinde Bir programın maliyeti başlar 3600 Euro İlgili burslarla. İçin mastır Genetik ve Biyomühendislik ücrettir 3500 Euro. İçin Uluslararası İlişkiler ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği programları, Ücret 3000 Euro.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

International University Of Sarajevo IUS

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği programı, elektrik enerjisi ve güç sistemlerinin yanı sıra elektronik ve gömülü sistemler alanında BS derecesi Master sunuyor. ... [+]

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği programı, elektrik enerjisi ve güç sistemlerinin yanı sıra elektronik ve gömülü sistemler alanında BS derecesi Master sunuyor.

Çalışma programı çalışılan konuların uygulamalı yönlerine ilişkin sunulan programlar aracılığı odaklanır. Dolayısıyla, öğrenci onun için çeşitli fırsatlar açacak alanında kapsamlı bir anlayış geliştirmek için teşvik edilir / onu sanayi, akademi veya araştırma ve geliştirme olsun.

enerji sektörlerinde geniş değişiklikler dağıtılan jeneratörlere yenilenebilir enerji kaynaklarından başlayarak ve mikro ızgaraları ile biten yeni fikirler ve bu alanlarda her türlü araştırma entegre farklı yollar aramak ve piyasada uygulamadır. Bu ve daha fazlası için, EEE programı öğrencileri aktif bir elinde güç sistemleri analizi ve tasarımı ile ilgili bir parça dahil olmak için fırsat sağlamaktadır ve gömülü sistemler parça ile kontrol ve bu sistemlerin optimizasyonu için.... [-]

Bosna ve Hersek Sarajevo
July 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

International University Of Sarajevo IUS

Genetik ve Biyomühendislik hızlı büyüyen disiplinlerden biridir ve çağdaş mühendislik standartları ile şekillendirilmiş genetikçiler ve Biyomühendis için artan bir ihtiya ... [+]

Genetik ve Biyomühendislik hızlı büyüyen disiplinlerden biridir ve çağdaş mühendislik standartları ile şekillendirilmiş genetikçiler ve Biyomühendis için artan bir ihtiyaç vardır olduğunu.

Biz yerel ve küresel sorunların farkında ve etik sorunlar karşısında duyarlı açık görüşlü genetikçiler ve biyo-mühendisler yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Program araştırma kolunda birikmesini ve sektöre özel uygulamalar geliştirerek lisans düzeyinde verilen teorik çerçevenin pratik uygulamalar üzerinde duruluyor. sanayi ile işbirliği çözüm bulma becerileri ve Araştırma destekli pratiklik bir zihin-kümesine eklemek için programın ana amaçlarından biridir. ... [-]

Bosna ve Hersek Sarajevo
October 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International University Of Sarajevo IUS

Mezun düzeyinde, IR programının odak barış ve çatışma çalışmalarında ve uluslararası güvenlik üzerindedir. ... [+]

Mezun düzeyinde, IR programının odak üzerindedir Barış ve savaş çalışmaları ve Uluslararası güvenlik.

Program çağdaş dünyasında çalışacak ve uluslararası alanda ve şekillendirmek ve bu durumları sınırlamaya çalışıyor güçlerin çıkarlarının peşinden giden nedenleri, yöntemleri ve devletlerin politikalarını incelemek için gereken becerileri ile mezun öğrencilere sağlar.

Programda ayrıca son derece başarılı barındıran Geçmiş, Geçici Adalet, Uzlaşma dan Öğrenme Yaz Okulu ve diğer disiplinlerin ilişkili.

Bir yıllık lisans 60 ECTS AQ Avusturya akredite Yılda 3000 Euro [-]
Bosna ve Hersek Sarajevo
October 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

International Relations Office of IUS

International University of Sarajevo
Address
Hrasnička cesta 15 Ilidža
71210 Sarajevo, Federation of Bosnia and Herzegovina, Bosna ve Hersek
web sitesi
Telefon
+387 33 957-101