Koc University - Istanbul Turkey

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Koç Üniversitesi İstanbul'da kar amacı gütmeyen bir özel üniversite olarak 1993 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, Koç Üniversitesi hem yurtiçinde hem de ötesinde eğitim, bilgi ve hizmet yüksekliğine önemli katkıları ile ayırt, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden biri haline gelmiştir.

Koç Üniversitesi ilkesi misyonu Türkiye'nin en yetkin mezunları, uluslararası nitelikli çok yönlü yetişkin yetiştirmek için; bağımsız ve objektif, yaratıcı kim düşünebiliriz; ve kendine güvenen liderler kim. Aynı zamanda, Koç Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma, uluslararası ölçekte bilimsel gelişimine katkıda ve teknolojik, ekonomik ve sosyal kalkınmayı güçlendirir. Koç Üniversitesi sürekli çabaları ile ilgili bilgileri artırmak ve kurumsal mükemmellik modeli olarak Türkiye'ye ve insanlığa hizmet için çaba göstermektedir.

dh

Koç Üniversitesi dünyaca ünlü Vehbi Koç Vakfı kaynaklar tarafından desteklenmektedir. 2009 yılında, değerli dış politika düşünce kuruluşu dahil- 22 Carnegie kuruluşları, Uluslararası barışı için Carnegie Vakfı topluca Koç Ailesi "Carnegie Hayırseverlik Madalyası." Evrensel dünyada hayırsever mükemmellik en prestijli tanınması olarak kabul ödüllendirildi, madalya Hayırseverlik Nobel Ödülü eşdeğer olarak kabul edilir.

Vehbi Koç gençlik yetiştirmek için tutkulu bir bağlılık vardı. Bugün etrafımıza baktığımızda Onun sözleriyle, "Biz modern dünyanın gelişmiş ülkeleri tüm bilim alanlarında hızlı gelişmeler yapıyoruz ve uzayda yeni keşiflere doğru yarış görüyoruz. Bize açığını kapatmak için ve gelecek için hazırlık, biz mümkün olan en iyi şekilde gençleri eğitmek gerekir için sırayla. "Bu nedenle, Koç Üniversitesi bir mükemmeliyet merkezi, dünya standartlarında bir eğitim veren başarılı olmak için çaba öğrencilerine, öğretim üyelerinin araştırma yoluyla yeni bilgi yaratma toplum yararına edinilen bilgi uygulayarak, ve etik, sosyal sorumluluk ve iyi vatandaşlık yüksek duygusu ile olan öğrenciler teçhiz etmek.

Kurulduğu günden bu yana yirmi yıl içinde, Koç Üniversitesi hem yurtiçinde hem de ötesinde eğitim, bilgi ve hizmet yüksekliğine önemli katkıları ile ayırt, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden biri haline gelmiştir. İnsani Bilimler ve Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen, Mühendislik, Hukuk, Hemşirelik ve Tıp Kolejleri ile Koç Üniversitesi 22 lisans, 32 yüksek lisans ve 18 doktora programları sunmaktadır.

Koç Üniversitesi'nin liberal-sanat-ilham pedagoji ve müfredat dışı zenginleştirme fırsatları bolluk sayesinde, öğrenciler gerekli karakter demokratik değerlere ve özgürlüğe bekçileri olarak hizmet geliştirirken sormak ve soru entelektüel cesaret kazanır. akademik ve kişilerarası gelişimi en yüksek standartları rehberliğinde, kurum topluca kritik gerekli düşünme analiz için bilgi, terbiye ve bu bilgi ve yaşam boyu öğrenme için merak aşmak için yaratıcılık kazandırır. Üniversitenin fakülte, dünya çapında seçkin araştırma kurumlarından Türkiye'nin en köklü kıdemli araştırmacı ve doktora en oluşur. Bizim tam zamanlı öğretim üyelerinin çoğu, dünyanın üst katman üniversitelerden doktora dereceleri var.

sd

Koç Üniversitesi'nin güçlü akademik teklifleri daha canlı bir sosyal çevreye ve düzenli sosyal aktiviteler, öğrenci kulüpleri, spor takımları ve gönüllü kuruluşlar da dahil olmak üzere dinamik kampüs yaşamı ile takviye edilmiştir. üniversitede kampüs yaşamı, sosyal ve kültürel faaliyetlerin bir bolluk ile canlı bir ortam sunmaktadır. derslik ve laboratuvarları en son teknolojik altyapı ve destek sistemleri ile donatılmıştır. Buna ek olarak, mükemmel atletik ve dinlenme tesisleri Koç Üniversitesi ailesinin tüm üyeleri için kullanılabilir.

Araştırma fırsatlar

Koç Üniversitesi'nin araştırma misyonu bilginin evrensel gövdesine katkıda bulunmak ve küresel ölçekte, entelektüel, teknolojik, ekonomik ve sosyal gelişmeleri etkilemektir. Öğretim üyeleri hem bireysel hem de stratejik olarak tasarlanmış çapraz disiplinli takımlarda kendi alanlarında katkıda bulunur.

Çeşitli arenalarda politikalar önermek ve sosyal, ekonomik ve hukuki alanlarda akademik bilginin yayılması, bilimsel ve uygulamalı araştırmalar yapmak, Koç Üniversitesi araştırma merkezleri araştırma kurumun vurgu benzersiz güçlü boyut vardır. Lisans öğrencileri araştırma projeleri üzerinde öğretim üyeleri ile birlikte çalışır. Bu araştırma faaliyetleri araştırma yaratıcılıklarını ve keskinliği artırır. Benzer şekilde, Koç Üniversitesi Lisansüstü Programlar gerekli araştırma deneyimi ile üstün akademisyenleri iç içe, güçlü bir araştırma bileşeni var.

Uluslararası programlar

Giderek küreselleşen pazarda ve uluslararasılaşma doğasında değerinin bilincinde olarak, Koç Üniversitesi 21. yüzyılda bir zorunluluk olarak kayda değer bir uluslararası varlığı temelini düşünmektedir. Bu nedenle, üniversite değerler ve aktif farklı düşünceler, kültürler, değerler ve kişilikleri, ayrıca arada var sadece, ama karşılıklı bireysel ve kolektif genişlemesine katkıda çeşitli kampüs, izlemektedir.

aktif Koç Üniversitesi değerler ve farklı düşünceler, kültürler, değerler ve kişilikleri, ayrıca arada var sadece, ama karşılıklı bireysel ve kolektif genişlemesine katkıda çeşitli kampüs, izlemektedir.

Uluslararası Öğrenciler Türkiye dışında bir ülkenin vatandaşı gerektiği gibi uygulamak isteyen öğrenciler (vatansız vatandaşlar ve mülteciler de uygulayabilirsiniz). Başvuranlar başarıyla Türkiye'de veya Türk lise eşdeğer bir okulda orta öğrenimini tamamlamış olmalıdır, ya da şu anda orta öğretimin son bir yıl içinde olmalıdır.

er
  • Tüm programlar (Hemşirelik programı dışında ve Hukuk bazı dersler) İngilizce olarak verilmektedir
<li>lisans&uuml;st&uuml; &ouml;&#287;rencilerin% 25'i &uuml;zerinde 50 &uuml;lkeyi temsil eden, uluslararas&#305; vard&#305;r</li> <li>lisans&uuml;st&uuml; de&#287;i&#351;im f&#305;rsatlar&#305; i&ccedil;in 200'den fazla k&uuml;resel ortaklar&#305;</li> <li>ara&#351;t&#305;rmalar&#305;n&#305; s&uuml;rd&uuml;r&uuml;rken daha da &#304;ngilizce dil becerilerini geli&#351;tirmek isteyen itiraf doktora &ouml;&#287;rencileri i&ccedil;in, GLP (Lisans&uuml;st&uuml; Dil Program&#305;) kendi birinci s&#305;n&#305;ftan itibaren &#304;ngilizce e&#287;itimi vermektedir.</li> <li>Uluslararas&#305; Toplum Ofisi (ICO) yan&#305; s&#305;ra sosyal ve dil entegrasyon faaliyetleri taraf&#305;ndan sunulan tam vize ve g&ouml;&ccedil;menlik deste&#287;i</li> <li>Ara&#351;t&#305;rma, e&#287;itim ve kariyer becerileri geli&#351;tirme programlar&#305; ve uzman destek ekipleri taraf&#305;ndan sunulan faaliyetler.</li>

yaz için bizi ziyaret etmek istiyor?

dünyanın her yerinden yüksek lisans öğrencileri uzman akademik dersler veya projeleri alarak, araştırma yaparak her yaz bizim kampüs içinde vakit geçirmek. Eğer bir lisans öğrencisi olan ve ücretsiz konaklama, bir yaz için akademik ve araştırma mükemmelliği yaşayabilirsiniz bizim Lisans Yaz Araştırma Programı kontrol etmek isterseniz.

Sarıyer, İstanbul tepelerinde yer alan Koç Üniversitesi rahat ulaşım seçenekleri bir bolluk ile şehir merkezine bağlı yirmi şirin köy ve doğal manzara ile çevrili, Karadeniz plajlarına, dakika ve olduğunu. Batı Kampüsü, Nişantaşı Kampüsü, ANAMED Beyoğlu ve İstinye Kampüsü: Koç Üniversitesi dört diğer kampüs yerleri vardır.

Koç Üniversitesi Hoşgeldiniz!

qw
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MA\'ler » Görmek MSc\'ler » Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek Health MSc » Görmek Health Lisans » Görmek Summer courses » Görmek İşletme Yönetimi Lisans Eğitimleri » Görmek Sosyal Bilimler Lisans Eğitimleri » Görmek 1 Yıllık MBA\'ler » Görmek Law Doktora » Görmek Doktora » Görmek Law Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) » Görmek Lisanslar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Uluslararası Yönetimde Master (CEMS MIM)

Kampüs Tam zamanlı 12 - 12 ay September 2019 Türkiye Istanbul

Uluslararası Yönetim Programında (CEMS MIM) CEMS Master, çok uluslu şirketlerde kariyer başlatmak isteyen öğrenciler içindir. CEMS, 2 yıllık mesleki deneyime sahip yeni mezunlar ve adayları kabul eden bir ön deneyim derecesidir. Öğrencilerin yurtdışında bir dönem geçirmeleri beklenir, bunu uluslararası bir staj takip eder. [+]

Uluslararası Yönetimde Master (CEMS MIM)

1988 yılında kurulan CEMS MIM, Dünyadaki tek gerçekten küresel, en üst sırada yer alan Master (FT 2005-2012):

29 Üye Okulları;71'in üzerinde Çokuluslu Şirket Ortakları;4 Sosyal Ortaklar (Sivil Toplum Kuruluşları);CEMS Öğrencilerinin% 95'i mezun olduktan sonra 3 aydan daha az bir süre çalıştırılmıştır (2010/11 sınıfı);65 milletten 1000 öğrenci (2012/13);75 ülkede çalışan 78 milletten 7000 mezun.

Koç Üniversitesi, dünyanın önde gelen iş dünyasının liderlerini yetiştirmek üzere dünyanın dört bir yanından önde gelen akademik kurumları, önde gelen çokuluslu şirketleri ve seçkin öğrencileri bir araya getiren Uluslararası Yönetim (MIM) Programında Ulusal CEMS İttifak Yüksek Lisans Programı'dır.... [-]


Malzeme bilimi ve mühendisliği msc

Kampüs Tam zamanlı September 2019 Türkiye Istanbul

Teknolojideki gelişmeler keşif ve özellikle istenen özelliklere sahip yeni malzemelerin geliştirilmesi üzerinde daha fazla bağlıdır. Mekanik mukavemet, çeşitli yapısal, optik, elektriksel, manyetik ve termal özelliklerine ek olarak [+]

Yüksek Lisans Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Teknolojideki gelişmeler keşif ve özellikle istenen özelliklere sahip yeni malzemelerin geliştirilmesi üzerinde daha fazla bağlıdır. Mekanik mukavemet ilave olarak, çeşitli yapısal, optik, elektriksel, manyetik ve termal özellikleri, uygulamaya bağlı olarak malzemelerden talep edilmektedir. Malzeme Bilimi ve Mühendisliği alanında malzemelerinin yatan yapı ve işleme, özellikleri ve performans arasındaki ilişkiler üzerinde durularak biomaterials- malzemeler -Metaller, seramikler, polimerler, elektronik malzemelerin farklı sınıflar, araştırır. Çeşitli malzeme özelliklerinin anlaşılması ve özellikle istenen özelliklere sahip tamamen yeni materyaller oluşturmak için bazı özel ihtiyacını veya uygulamayı karşılamak için bu özellikleri uyarlamak için yollar bulmak ilk adımdır. Koç Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği lisans programı temel fiziksel ve kimyasal malzeme bilgisi sentezi, yapı-özellik karakterizasyonu ve işlenmesi için gerekli olan öğrencilere verilmesi amacıyla bir interdisipliner bir program; ve pratik laboratuvar deneyimi ile bu tamamlayıcı.... [-]


Ekonomi Yüksek Lisansı

Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl September 2019 Türkiye Istanbul

Ekonomi Tezsiz programda MA ekonomik teori ve ekonometri sağlam bir temel oluşturur ve ekonomi çeşitli uygulamalı alanlarında uzmanlaşmış eğitim vermektedir. program [+]

Ekonomi Yüksek Lisansı

Ekonomi Tezsiz programda MA ekonomik teori ve ekonometri sağlam bir temel oluşturur ve ekonomi çeşitli uygulamalı alanlarında uzmanlaşmış eğitim vermektedir. Program hükümet, iş ve sivil toplum kuruluşlarının bir ekonomist olarak bir kariyer yolunda öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Onun titiz yaklaşım da doktora için mükemmel bir hazırlık sağlar Ekonomi. Bizim program uzmanlık zamankinden daha önemli hale geliyor ve bir lisans yeterince sık olmadığı bugünün iş piyasasında önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Koç Üniversitesi Ekonomi Fakültesi araştırma sınırları Türkiye'de ve yurtdışında katkıda olarak sağlam bir üne sahiptir. Son zamanlarda, bölüm, Türkiye'de 1 numara sırada Avrupa ve dünyadaki sıralamasını iyileştirmek için devam etmektedir. Biz Koç Üniversitesi ekonomi alanında yüksek lisans diploması için en iyi yerlerden biri olduğuna inanıyoruz.... [-]


Uluslararası ilişkilerde ma

Kampüs Tam zamanlı September 2019 Türkiye Istanbul

[+]

Uygulama

 

[-]

Kimyasal ve biyolojik mühendislik msc

Kampüs Tam zamanlı September 2019 Türkiye Istanbul

Kimya ve Biyoloji Mühendisliği moleküler düzeyde kimya ve biyoloji entegre ve incelemek için mühendislik temelleri ile birlikte bu geniş bir temel kullanan bir disiplindir [+]

Yüksek Lisans Kimya ve Biyoloji Mühendisliği Kimya ve Biyoloji Mühendisliği moleküler düzeyde kimya ve biyoloji entegre ve yeni süreç ve ürünlerin sentezini incelemek için mühendislik temelleri ile birlikte bu geniş bir temel kullanan bir disiplindir. Kimya ve Biyoloji Mühendisliği Bizim yüksek lisans programı geleceğin araştırma zorlukları karşılamak için kimya mühendisliği temelleri ve sistemler biyolojisi birleştiren disiplinler arası bir programdır. İlgi Alanları Araştırma

İlaç Keşfi Doku Mühendisliği bitki Biyoteknolojisi Protein-Protein Etkileşimi Protein Katlama Dinamikler, Kontrol ve Optimizasyonu Süreç Süreç Sistemleri Mühendisliği Kataliz Süperkritik Akışkanlar Nano-malzeme sentezi Yakıt Hücreleri ve Sürdürülebilir Kalkınma Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği Polimer Bilimi ve Mühendisliği Mikroakiskan Biyolojik Saat Etkileşim Ağları ve Lisans Enerji uygulamaları için metal organik çerçevelerin modellenmesi Gaz ayırımlar için kristal nano-gözenekli membranlar moleküler simülasyonları Gözenekli malzemelerde adsorpsiyon ve difüzyon Hesaplamalı çalışmalar Süperkritik akışkanlar ve iyonik sıvılar ... [-]

Yüksek Lisans elektrik ve elektronik mühendisliği

Kampüs Tam zamanlı September 2019 Türkiye Istanbul

Protable tasarım ve modern sanayi ve hizmet sistemlerinin işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu bütünleşme haline gelmiştir [+]

Yüksek Lisans Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Protable tasarım ve modern sanayi ve hizmet sistemlerinin işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu entegrasyon bilgi teknolojisi dahil edilmesi tighterdue haline geldi ve daha karmaşık sistemlerde sonuçlandı. Endüstri Mühendisliği Araştırma kantitatif analiz, sentez ve karmaşık sistemlerin yönetimi üzerinde duruluyor. aliated öğretim üyeleri Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler, ve diğer ilgili elds Koleji Operasyon ve Bilgi Sistemleri Grup Endüstri Mühendisliği bölümünden geliyor. Bizim araştırma alanları Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi, Servis Operasyonları, Üretim Sistemleri, Stokastik Süreçler, Finans Mühendisliği, Matematik Programlama, Veri Madenciliği ve Biyoinformatik gibi çeşitlidir. programlar yöneylem araştırması ve üretim, dağıtım ve hizmet sektörlerinde uygulamaları temel metodolojileri üzerine inşa edilmiştir. MS programı mezunları saygın doktora yerleştirilmiş olan Kuzey Amerika, Avrupa ve Türkiye'de programlarının yanı sıra 2003 yılından bu yana sektörde çeşitli meslek pozisyonları. Doktora ilk mezunları Program 2009 yılında üretildi ve post-doc programı aracılığıyla ya da saygın üniversiteler Türkiye'de veya yurt dışında katılarak ya kendi akademik kariyerine devam ediyor. Bizim MS programı Endüstri Mühendisliği bilgi açısından akademik çalışmalar için güçlü bir temel yanı sıra gelişmekte olan araştırma becerilerini sağlarken, bizim Doktora Program kapsamlı bir araştırma deneyimi ile yeni bilimsel bilgilerin keşfini vurgulayan gelişmiş eğitim verilmektedir. Amaç mesleğinin geleceğin liderlerini rekabetçi araştırma sonuçları üretmek ve eğitmektir. Program mezunlarının potansiyel fırsatları çeşitlidir ve şunları içerir:... [-]


Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı September 2019 Türkiye Istanbul

Modern endüstriyel sistemlerin Karlı tasarımı ve işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu bütünleşme sıkı hale geldi [+]

Yüksek Lisans Endüstri Mühendisliği

Modern endüstriyel sistemlerin Karlı tasarımı ve işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu entegrasyon nedeniyle bilgi teknolojileri dahil edilmesi sıkı hale gelmiştir ve daha karmaşık sistemlerde sonuçlandı. Endüstri Mühendisliği Araştırma kantitatif analiz, sentez ve karmaşık sistemlerin yönetimi üzerinde duruluyor. bağlı öğretim üyeleri Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler ve diğer ilgili alanlarda Koleji Operasyon ve Bilgi Sistemleri Grup Endüstri Mühendisliği bölümünden geliyor.

Bizim araştırma alanları Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi, Servis Operasyonları, Üretim Sistemleri, Stokastik Süreçler, Finans Mühendisliği, Matematik Programlama, Veri Madenciliği ve Biyoinformatik gibi çeşitlidir. programlar yöneylem araştırması ve üretim, dağıtım ve hizmet sektörlerinde uygulamaları temel metodolojileri üzerine inşa edilmiştir. Yüksek Lisans mezunları Program saygın doktora yerleştirilmiş olan Kuzey Amerika, Avrupa ve Türkiye'de programların yanı sıra sektörde çeşitli meslek pozisyonları.... [-]


Finans Yüksek Lisansı

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 12 ay September 2019 Türkiye Istanbul + 1 daha

Finansman programında MS, finans ekonomisi alanında uzmanlaşmış ileri bir çalışma yürütürken, kariyerlerine devam etmek isteyen kamu ve özel sektördeki finans profesyonellerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Programın temel amacı, finansal iktisatta eksiksiz bir temel oluşturmak ve en son teknik ve yaklaşımları sunarak uygulanan finansal analiz ve araştırma becerilerini arttırmaktır. Buna ek olarak, program doktora takip etmeyi planlayan katılımcılar için ideal bir hazırlıktır. finansta derece. [+]

Finansman programında MS , finans ekonomisi alanında uzmanlaşmış ileri bir çalışma yürütürken, kariyerlerine devam etmek isteyen kamu ve özel sektördeki finans profesyonellerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Programın temel amacı, finansal iktisatta eksiksiz bir temel oluşturmak ve en son teknik ve yaklaşımları sunarak uygulanan finansal analiz ve araştırma becerilerini arttırmaktır. Buna ek olarak, program doktora takip etmeyi planlayan katılımcılar için ideal bir hazırlıktır. finansta derece.

Müfredat

Öğrenciler ilk olarak Kurumsal Finansman, Finansal Piyasalar ve Kurumlar ve Makroekonomi alanlarında finansal kuram ve kavramların genel çerçevesine tanıtılır. İlk kurslarda edinilen bilgi ve beceriler, Yatırımlar, Finansal Türevler, Gelişmiş Kurumsal Finansman ve Sabit Gelir konularında ileri düzey tartışmalara olanak tanır. Son olarak, öğrenciler kümülatif bilgilerini Banka Mali Yönetimi, Risk Yönetimi, Değerleme ve Kurumsal Yeniden Yapılandırma gibi durum odaklı derslerde uygularlar.... [-]


Makine mühendisliği msc

Kampüs Tam zamanlı September 2019 Türkiye Istanbul

Ürün tasarımı ve üretiminde İnovasyon son yıllarda endüstriyel rekabet ve kârlı için önemli bir itici güç haline gelmiştir. Sağlayan teknolojiler daha kolay hale geldikçe [+]

Yüksek Lisans Makina Mühendisliği

Ürün tasarımı ve üretiminde İnovasyon son yıllarda endüstriyel rekabet ve kârlı için önemli bir itici güç haline gelmiştir. Sağlayan teknolojiler daha kolay erişilebilir hale geldikçe, mühendisler tasarımı için artan talepleri ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için daha karmaşık mekanik cihazlar üreten ile karşı karşıyayız. Gelecek nesil mühendislik ürünleri birçok işlevleri ile 'akıllı' olacak; Yeni malzeme yapılacaktır; Onlar enerji verimliliğinin artırılması ve çevre üzerindeki etkisini azaltacak; Onlar mega ölçeklere nano boyutta değişir; ve onlar daha yakından bilgi işlem sistemleri ile entegre edilecek. Ayrıca mekanik sistemler olarak deneme giderek analiz karmaşık ve pahalı hale gelmektedir, daha fazla önem bilgisayar destekli analiz, tasarım, doğrulama ve imalat yerleştirilen gerekecektir. Makine mühendisliği araştırma programı bu eğilimlere yanıt verir ve malzeme bilimi ve proses mühendisliği, ürün tasarımı ile ilgili temel araştırma ve bilgi entegre üretim süreçleri üzerinde duruluyor. Çok farklı fiziksel süreçlerle uygulamaları yaparken (örneğin enerji sistemleri, biyomühendislik, metal şekillendirme, polimer işleme, ayrık parça imalat birkaç isim) incelenmiştir.... [-]


Msc hesaplama bilimleri ve mühendisliği

Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Türkiye Istanbul

1 yıllık Tezsiz ve 2 Yıllık Tezli Yüksek Lisans Programı Hesaplama Bilimleri ve Mühendisliği Bilim Programı'nda Koç Üniversitesi, İstanbul'da İngilizce öğretti. [+]

Yüksek Lisans Hesaplamalı Bilimler ve Mühendislik

Program açıklaması

Bu programda yüksek lisans öğrencileri modern hesaplama bilim teknik ve bilimsel ve mühendislik problemlerini çözmek için kendi uygulamalarında eğitilmektedir. Yeni teknolojik problemler ve ilgili araştırma zorlukları, hesaplamalı modelleme ve problem çözmeye bağlıdır.

Güçlü ve ucuz bilgisayarların bulunması nedeniyle, model tabanlı hesaplama deneyleri, gerçek deneylerin pahalı veya başarısız olabileceği karmaşık sistemlerin analizi ve tasarımı için standart bir yaklaşımdır.

Programın mezunları, temel bilimler ve mühendislikte sınıf ve laboratuvar deneyimlerinin birleşiminden kazanılan çok disiplinli bilginin kullanımı yoluyla hesaplama problemlerine çözümler üretebilir olmalıdır.... [-]


Psikolojide ma programı (Tezsiz)

Kampüs Tam zamanlı September 2019 Türkiye Istanbul

Psikoloji Tezsiz Programı MA 10 ders (30 kredi) ve bir proje oluşan bir yıllık bir programdır. Proje Dersi kredisiz ve tatmin edici veya Yetersiz olarak değerlendirilen olduğunu. [+]

Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans Programı Psikoloji Tezsiz Programı MA 10 ders (30 kredi) ve bir proje oluşan bir yıllık bir programdır. Proje Dersi kredisiz ve tatmin edici veya Yetersiz olarak değerlendirilen olduğunu. Uygulama Adaylar bir lisans programından mezun olması bekleniyor. Hala okuyor ve Güz Dönemi önce mezun beklenen öğrenciler, aynı zamanda uygulayabilirsiniz.

Resmi Transkript: Minimum GPA 3,30 / 4,00 Başvuru Sahibi, aşağıda listelenen her gruptan en az bir "B" veya eşdeğer bir ders almalıdır. Grup 1: Psikolojiye Giriş, Psikoloji Son Konular Grup 2: İstatistik, Araştırma Yöntemleri Grup 3: Sosyal, Gelişim, Bilişsel, Endüstri ve Örgüt Psikolojisi. ... [-]

Tarih ve toplum karşılaştırmalı çalışmalarda ma

Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl September 2019 Türkiye Istanbul

Tarih ve Toplum (CSHS) Karşılaştırmalı Çalışmalar disiplinlerarası Koç Üniversitesi sosyoloji ve tarih bölümlerinin güçlü birleştirir ... [+]

Tarih ve Toplum Karşılaştırmalı Çalışmalar MA

Tarih ve Toplum Karşılaştırmalı Çalışmaları Tezsiz yüksek lisans programı Sanatları (MA) programı disiplinler arası bir Master Koç Üniversitesi sosyoloji ve tarih bölümlerinin güçlü birleştirir. Program, sosyal bilimlerde disiplinler arası yüksek lisans programları için Türkiye'de büyüyen bir ihtiyaç vermektedir. Öğrenciler devleti ve toplumu ilgilendiren tarihsel dönüşümlerin yanı sıra toplumsal eşitsizliklerin alanlarında eğitilmiştir. dersler, hem gelecekte doktora öğrencileri hazırlayacak Geçerli gün toplumsal Dynamics tarihsel analizlerde temel bir arka plan sağlayarak programları ve kamu ve sivil toplum kuruluşlarında araştırma ve politika ile ilgili pozisyonlarda kariyer.... [-]


Üreme biyolojisi msc

Kampüs Tam zamanlı 12 - 24 ay September 2019 Türkiye Istanbul

Üreme Biyoloji Bilim programı Master üreme teknolojilerini üreme tıbbında teorik yanı sıra pratik becerilerini sunmayı amaçlamaktadır ve yardım [+]

Yüksek Lisans Üreme Biyolojisi

Üreme Biyoloji Bilim programı Master üreme tıbbı ve yardımlı üreme teknolojilerinde teorik yanı sıra pratik becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. Program laboratuvar koşullarında kadın ve erkek üreme hücreleri, embriyo gelişimi, üreme hücrelerinin taşınması ve embriyo gelişimi üzerine dersler içerir. Aynı zamanda "Yardımcı Üreme Teknolojileri Merkezleri" başvuran hastaların sağlık sorunları tartışır ve bu sorunlara yaklaşımları. Programın mezunları, gerekli plan ve becerileri "Yardımcı Üreme Teknolojileri Merkezleri" ve "Androloji Laboratuvarları" istihdam gerekecektir. Ek olarak, "Embriyoloji Laboratuvarı Direktörü" olarak çalışmak için gerekli olan sertifikayı almak için Sağlık Bakanlığı tarafından atanan merkezlerine başvurabilirsiniz. mezunları da ilgili alanlarda (embriyoloji, üreme biyolojisi) 'de Doctor of Philosophy programa başvurmak için kapsamlı bir araştırma deneyimi ve arka plan ile, kök hücre ve diğer hücre kültürü laboratuvarlarında çalışan için uygun becerileri ile donatılmış olacak.... [-]


Videolar

Koç University From the Sky!

A tour to remember

İletişim