Resmi açıklamayı okuyun

Güçlü akademik yapısı, araştırma olanakları, uluslararası başarıları, canlı sosyal ortamı ve mezuniyet sonrası geniş bir yelpazedeki iş olanakları ile Koç Üniversitesi, Türkiye'de ve yurtdışında en iyi öğrencilerin dikkatini çekiyor. Koç Üniversitesi'nin mükemmellik konusundaki taahhüdü ve kaynaklara uygun programları, ABD, İngiltere ve AB'deki en iyi üniversitelerden prestijli uluslararası akademisyenleri de çekmektedir.

2018-19 yıllarında Koç Üniversitesi, Türkiye'de 1. Sırada , Times Higher Education BRICS sıralamasında 13. sırada ve dünya genelinde en genç 50 üniversite arasındadır .

Önemli

 • Düşük öğrenci fakültesi oranı (11'e 1)
 • Tüm programlar İngilizce olarak öğretilir (Hemşirelik ve Hukuk hariç)
 • Fakülte, Ivy League ABD üniversitelerinden ve birinci sınıf Avrupa kurumlarından derece derecesine sahiptir.
 • Son teknoloji ekipman ve kaynaklarla 194 araştırma laboratuvarı
 • 22 Araştırma Merkezi, 5 Araştırma ve Eğitim Forumu
 • Öğrenci değişimi ve araştırma işbirliği için dünya çapında 200'den fazla uluslararası üst düzey ortak
 • Türkiye’deki en iyi üç üniversite arasında fakülte başına yayınlar ve atıflar
 • 164, 50 milyon USD değerinde harici olarak devam eden araştırma projelerini finanse etti
 • Türkiye'deki 16 aktif projenin 14'üne ev sahipliği yapan, ERC hibesi için ihalelerde Türkiye'nin en başarılı yükseköğretim kurumu
 • Türkiye Bilimler Akademisi'nin 90 üyesinden 16'sı Koç Üniversitesi'nden
 • Yüksek kalibreli uluslararası öğrenciler için burslar mevcuttur
 • Koç Üniversitesi, ulusal ve uluslararası olarak akreditasyonları ve üyelikleriyle tanınır. İşletme Enstitüsü, Türkiye'deki tek EQUIS ve AMBA onaylı işletme okuludur.

Üst Düzey Fakülte ile Araştırma Olanakları

Koç Üniversitesi Yüksek Lisans Programları, üstün akademisyenleri gerekli araştırma deneyimiyle birleştiren güçlü bir araştırma bileşenine sahiptir. Benzer şekilde lisans öğrencileri de araştırma projelerinde öğretim üyeleriyle birlikte çalışırlar. Bu araştırma faaliyetleri araştırma için yaratıcılığını ve keskinliğini arttırır.

Bilimsel ve uygulamalı araştırma yapmak, çeşitli alanlarda politika önermek ve akademik bilgileri sosyal, ekonomik ve yasal alanlarda yaymak Koç Üniversitesi'nin araştırma merkezleri, kurumun araştırmaya olan vurgusunun benzersiz bir boyutudur.

Uluslararası öğrenciler için burslar

Koç Üniversitesi, yeni nesil araştırmacıları doktora için tam burslu olarak desteklemektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı kabul edilen tüm adaylar için yüksek lisans programları için programlar ve kısmi veya tam burslar.

Uluslararası lisans başvuruları için giderek artan sayıda ülkeye özgü ve liyakat temelli burslar vardır.

Mezun Başarı Öyküleri

Koç Üniversitesi mezunları çeşitli ulusal ve uluslararası işletmelerde profesyonel olarak başarılıdırlar veya Harvard, Yale, Princeton, Georgia Tech, Stanford, MIT, Imperial College ve diğerleri gibi dünyanın en üst düzey üniversitelerinde doktora sonrası pozisyon ve dereceleri takip etmektedirler.

dh
Koç Üniversitesi'nin güçlü akademik teklifleri, düzenli sosyal aktiviteler, öğrenci kulüpleri, spor takımları ve gönüllü kuruluşlar da dahil olmak üzere canlı bir sosyal çevre ve dinamik kampüs hayatı ile desteklenmektedir.

Üniversitedeki kampüs hayatı, sosyal ve kültürel aktiviteler bolluğu ile canlı bir ortam sunar. Sınıflar ve laboratuvarlar en son teknolojik altyapı ve destek sistemleri ile donatılmıştır. Ek olarak, Koç Üniversitesi ailesinin tüm üyeleri için mükemmel atletizm ve dinlenme tesisleri mevcuttur.

Araştırma Olanakları

KOC UNIVERSITY araştırma misyonu evrensel bilgi birikimine katkıda bulunmak ve entelektüel, teknolojik, ekonomik ve sosyal gelişmeleri küresel ölçekte etkilemektir. Öğretim üyeleri kendi alanlarına hem bireysel hem de stratejik olarak tasarlanmış disiplinler arası takımlarda katkıda bulunur. Bilimsel ve uygulamalı araştırma yapmak, çeşitli alanlarda politika önermek ve akademik bilgileri sosyal, ekonomik ve yasal alanlarda yaymak KOC UNIVERSITY araştırma merkezleri, kurumun araştırmaya olan vurgusunun benzersiz bir boyutudur.

Lisans öğrencileri fakülte üyeleri ile birlikte araştırma projelerinde çalışırlar. Bu araştırma faaliyetleri araştırma için yaratıcılığını ve keskinliğini arttırır. Benzer şekilde, KOC UNIVERSITY Lisansüstü Programları, üstün akademisyenleri gerekli araştırma deneyimiyle birleştiren güçlü bir araştırma bileşenine sahiptir.

Gittikçe küreselleşen pazarın ve uluslararasılaşmanın doğal değerinin bilincinde olan Koç Üniversitesi, 21. yüzyılda önemli bir uluslararası varlığın temelini oluşturuyor. Bu nedenle, üniversite, farklı düşüncelerin, kültürlerin, değerlerin ve kişilikleri yalnızca birlikte yaşamaya değil aynı zamanda bireyin ve kollektifin genişlemesine de katkıda bulunan farklı bir kampüsü değerlendiriyor ve aktif olarak takip ediyor. Koç Üniversitesi, farklı düşüncelerin, kültürlerin, değerlerin ve kişilikleri yalnızca birlikte yaşamaya değil aynı zamanda bireyin ve kollektifin genişlemesine de karşılıklı olarak katkıda bulunan farklı bir kampüse değer verir ve aktif olarak devam eder.

Uluslararası öğrenci kabulleri

Uluslararası Lisans veya Yüksek Lisans Öğrencileri olarak başvuru yapmak isteyen öğrenciler, Türkiye dışındaki bir ülkenin vatandaşlığını elinde bulundurmalıdır (vatansız vatandaşlar ve mülteciler de başvurabilir). Başvuru sahipleri, Türkiye'de ya da bir Türk lisesininkine eşdeğer bir okulda orta öğretimi başarıyla tamamlamış olmalı veya şu anda orta öğretimin son yılında olmalıdırlar. Tüm detaylar için https://international.ku.edu.tr/ adresini ziyaret edin. er

 • Tüm programlar İngilizce olarak öğretilir (Hemşirelik programı ve bazı hukuk dersleri hariç)
 • Lisansüstü öğrencilerin% 25'i intalt = "uluslar arası, ovalt'i temsil eden =" er 50 ülkede
 • Tam vize ve göçmenlik desteği offalt = "Intalt tarafından oluşturulmuş =" uluslararası Topluluk Ofisi (ICO) ile sosyal ve dil entegrasyon etkinlikleri
 • Araştırma, öğretim ve itiraz = "yetenek geliştirme programları ve aktiviteleri erteliyor =" uzman destek ekipleri tarafından düzenlendi.

Summalt = "er için bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Undalt = "dünyanın her yerinden lisans ve yüksek lisans öğrencileri =" dünya kampüsümüzde vakit geçiriyor evalt = "ery summalt =" araştırma, özel akademik kurslar veya projeler alarak. Eğer bir undalt = "lisansüstü öğrencisiyseniz ve expalt =" olarak özetlemek için akademik ve araştırma mükemmeliyetimizden faydalanmak istiyorsanız = "ücretsiz konaklama ile er, Undalt =" erduate Summalt = "er Araştırma Programına bakınız .tr.

Whalt = "kampüsümüz mü?

Sarıyalt tepelerinde bulunan "ertesi, İstanbul, Koç Univalt =" ersity, Karadeniz sahillerinden yirmi dakikadır, büyüleyici köyler ve doğal manzaralarla çevrilidir ve şehir centaltine bağlı = "uygun taşıma seçenekleriyle dolu Koç Univalt = "ersity'de dört othalt =" er kampüs yeri var: Batı Kampüsü, Nişantaşı Kampüsü, RCAC Beyoğlu ve İstinye Kampüsü. Koç Univalt'a Hoşgeldiniz = "ersity! qw

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Koc University - Istanbul Turkey

Uluslararası Yönetim Programında (CEMS MIM) CEMS Master, çok uluslu şirketlerde kariyer başlatmak isteyen öğrenciler içindir. CEMS, 2 yıllık mesleki deneyime sahip yeni m ... [+]

Uluslararası Yönetimde Master (CEMS MIM)

1988 yılında kurulan CEMS MIM, Dünyadaki tek gerçekten küresel, en üst sırada yer alan Master (FT 2005-2012):

29 Üye Okulları;71'in üzerinde Çokuluslu Şirket Ortakları;4 Sosyal Ortaklar (Sivil Toplum Kuruluşları);CEMS Öğrencilerinin% 95'i mezun olduktan sonra 3 aydan daha az bir süre çalıştırılmıştır (2010/11 sınıfı);65 milletten 1000 öğrenci (2012/13);75 ülkede çalışan 78 milletten 7000 mezun.

Koç Üniversitesi, dünyanın önde gelen iş dünyasının liderlerini yetiştirmek üzere dünyanın dört bir yanından önde gelen akademik kurumları, önde gelen çokuluslu şirketleri ve seçkin öğrencileri bir araya getiren Uluslararası Yönetim (MIM) Programında Ulusal CEMS İttifak Yüksek Lisans Programı'dır.... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
12 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Teknolojideki gelişmeler keşif ve özellikle istenen özelliklere sahip yeni malzemelerin geliştirilmesi üzerinde daha fazla bağlıdır. Mekanik mukavemet, çeşitli yapısal, o ... [+]

Yüksek Lisans Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Teknolojideki gelişmeler keşif ve özellikle istenen özelliklere sahip yeni malzemelerin geliştirilmesi üzerinde daha fazla bağlıdır. Mekanik mukavemet ilave olarak, çeşitli yapısal, optik, elektriksel, manyetik ve termal özellikleri, uygulamaya bağlı olarak malzemelerden talep edilmektedir. Malzeme Bilimi ve Mühendisliği alanında malzemelerinin yatan yapı ve işleme, özellikleri ve performans arasındaki ilişkiler üzerinde durularak biomaterials- malzemeler -Metaller, seramikler, polimerler, elektronik malzemelerin farklı sınıflar, araştırır. Çeşitli malzeme özelliklerinin anlaşılması ve özellikle istenen özelliklere sahip tamamen yeni materyaller oluşturmak için bazı özel ihtiyacını veya uygulamayı karşılamak için bu özellikleri uyarlamak için yollar bulmak ilk adımdır. Koç Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği lisans programı temel fiziksel ve kimyasal malzeme bilgisi sentezi, yapı-özellik karakterizasyonu ve işlenmesi için gerekli olan öğrencilere verilmesi amacıyla bir interdisipliner bir program; ve pratik laboratuvar deneyimi ile bu tamamlayıcı.... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Ekonomi Tezsiz programda MA ekonomik teori ve ekonometri sağlam bir temel oluşturur ve ekonomi çeşitli uygulamalı alanlarında uzmanlaşmış eğitim vermektedir. program ... [+]

Ekonomi Yüksek Lisansı

Ekonomi Tezsiz programda MA ekonomik teori ve ekonometri sağlam bir temel oluşturur ve ekonomi çeşitli uygulamalı alanlarında uzmanlaşmış eğitim vermektedir. Program hükümet, iş ve sivil toplum kuruluşlarının bir ekonomist olarak bir kariyer yolunda öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Onun titiz yaklaşım da doktora için mükemmel bir hazırlık sağlar Ekonomi. Bizim program uzmanlık zamankinden daha önemli hale geliyor ve bir lisans yeterince sık olmadığı bugünün iş piyasasında önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Koç Üniversitesi Ekonomi Fakültesi araştırma sınırları Türkiye'de ve yurtdışında katkıda olarak sağlam bir üne sahiptir. Son zamanlarda, bölüm, Türkiye'de 1 numara sırada Avrupa ve dünyadaki sıralamasını iyileştirmek için devam etmektedir. Biz Koç Üniversitesi ekonomi alanında yüksek lisans diploması için en iyi yerlerden biri olduğuna inanıyoruz.... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

... [+]

Uygulama

 

[-]
Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Kimya ve Biyoloji Mühendisliği moleküler düzeyde kimya ve biyoloji entegre ve incelemek için mühendislik temelleri ile birlikte bu geniş bir temel kullanan bir disiplindi ... [+]

Yüksek Lisans Kimya ve Biyoloji Mühendisliği Kimya ve Biyoloji Mühendisliği moleküler düzeyde kimya ve biyoloji entegre ve yeni süreç ve ürünlerin sentezini incelemek için mühendislik temelleri ile birlikte bu geniş bir temel kullanan bir disiplindir. Kimya ve Biyoloji Mühendisliği Bizim yüksek lisans programı geleceğin araştırma zorlukları karşılamak için kimya mühendisliği temelleri ve sistemler biyolojisi birleştiren disiplinler arası bir programdır. İlgi Alanları Araştırma

İlaç Keşfi Doku Mühendisliği bitki Biyoteknolojisi Protein-Protein Etkileşimi Protein Katlama Dinamikler, Kontrol ve Optimizasyonu Süreç Süreç Sistemleri Mühendisliği Kataliz Süperkritik Akışkanlar Nano-malzeme sentezi Yakıt Hücreleri ve Sürdürülebilir Kalkınma Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği Polimer Bilimi ve Mühendisliği Mikroakiskan Biyolojik Saat Etkileşim Ağları ve Lisans Enerji uygulamaları için metal organik çerçevelerin modellenmesi Gaz ayırımlar için kristal nano-gözenekli membranlar moleküler simülasyonları Gözenekli malzemelerde adsorpsiyon ve difüzyon Hesaplamalı çalışmalar Süperkritik akışkanlar ve iyonik sıvılar ... [-]
Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Protable tasarım ve modern sanayi ve hizmet sistemlerinin işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu bütünleşme hal ... [+]

Yüksek Lisans Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Protable tasarım ve modern sanayi ve hizmet sistemlerinin işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu entegrasyon bilgi teknolojisi dahil edilmesi tighterdue haline geldi ve daha karmaşık sistemlerde sonuçlandı. Endüstri Mühendisliği Araştırma kantitatif analiz, sentez ve karmaşık sistemlerin yönetimi üzerinde duruluyor. aliated öğretim üyeleri Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler, ve diğer ilgili elds Koleji Operasyon ve Bilgi Sistemleri Grup Endüstri Mühendisliği bölümünden geliyor. Bizim araştırma alanları Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi, Servis Operasyonları, Üretim Sistemleri, Stokastik Süreçler, Finans Mühendisliği, Matematik Programlama, Veri Madenciliği ve Biyoinformatik gibi çeşitlidir. programlar yöneylem araştırması ve üretim, dağıtım ve hizmet sektörlerinde uygulamaları temel metodolojileri üzerine inşa edilmiştir. MS programı mezunları saygın doktora yerleştirilmiş olan Kuzey Amerika, Avrupa ve Türkiye'de programlarının yanı sıra 2003 yılından bu yana sektörde çeşitli meslek pozisyonları. Doktora ilk mezunları Program 2009 yılında üretildi ve post-doc programı aracılığıyla ya da saygın üniversiteler Türkiye'de veya yurt dışında katılarak ya kendi akademik kariyerine devam ediyor. Bizim MS programı Endüstri Mühendisliği bilgi açısından akademik çalışmalar için güçlü bir temel yanı sıra gelişmekte olan araştırma becerilerini sağlarken, bizim Doktora Program kapsamlı bir araştırma deneyimi ile yeni bilimsel bilgilerin keşfini vurgulayan gelişmiş eğitim verilmektedir. Amaç mesleğinin geleceğin liderlerini rekabetçi araştırma sonuçları üretmek ve eğitmektir. Program mezunlarının potansiyel fırsatları çeşitlidir ve şunları içerir:... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Finansman programında MS, finans ekonomisi alanında uzmanlaşmış ileri bir çalışma yürütürken, kariyerlerine devam etmek isteyen kamu ve özel sektördeki finans profesyonel ... [+]

Finansman programında MS , finans ekonomisi alanında uzmanlaşmış ileri bir çalışma yürütürken, kariyerlerine devam etmek isteyen kamu ve özel sektördeki finans profesyonellerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Programın temel amacı, finansal iktisatta eksiksiz bir temel oluşturmak ve en son teknik ve yaklaşımları sunarak uygulanan finansal analiz ve araştırma becerilerini arttırmaktır. Buna ek olarak, program doktora takip etmeyi planlayan katılımcılar için ideal bir hazırlıktır. finansta derece.

Müfredat

Öğrenciler ilk olarak Kurumsal Finansman, Finansal Piyasalar ve Kurumlar ve Makroekonomi alanlarında finansal kuram ve kavramların genel çerçevesine tanıtılır. İlk kurslarda edinilen bilgi ve beceriler, Yatırımlar, Finansal Türevler, Gelişmiş Kurumsal Finansman ve Sabit Gelir konularında ileri düzey tartışmalara olanak tanır. Son olarak, öğrenciler kümülatif bilgilerini Banka Mali Yönetimi, Risk Yönetimi, Değerleme ve Kurumsal Yeniden Yapılandırma gibi durum odaklı derslerde uygularlar.... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

1 yıllık Tezsiz ve 2 Yıllık Tezli Yüksek Lisans Programı Hesaplama Bilimleri ve Mühendisliği Bilim Programı'nda Koç Üniversitesi, İstanbul'da İngilizce öğretti. ... [+]

Yüksek Lisans Hesaplamalı Bilimler ve Mühendislik

Program açıklaması

Bu programda yüksek lisans öğrencileri modern hesaplama bilim teknik ve bilimsel ve mühendislik problemlerini çözmek için kendi uygulamalarında eğitilmektedir. Yeni teknolojik problemler ve ilgili araştırma zorlukları, hesaplamalı modelleme ve problem çözmeye bağlıdır.

Güçlü ve ucuz bilgisayarların bulunması nedeniyle, model tabanlı hesaplama deneyleri, gerçek deneylerin pahalı veya başarısız olabileceği karmaşık sistemlerin analizi ve tasarımı için standart bir yaklaşımdır.

Programın mezunları, temel bilimler ve mühendislikte sınıf ve laboratuvar deneyimlerinin birleşiminden kazanılan çok disiplinli bilginin kullanımı yoluyla hesaplama problemlerine çözümler üretebilir olmalıdır.... [-]

Türkiye Istanbul
February 2020
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Modern endüstriyel sistemlerin Karlı tasarımı ve işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu bütünleşme sıkı hale ge ... [+]

Yüksek Lisans Endüstri Mühendisliği

Modern endüstriyel sistemlerin Karlı tasarımı ve işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu entegrasyon nedeniyle bilgi teknolojileri dahil edilmesi sıkı hale gelmiştir ve daha karmaşık sistemlerde sonuçlandı. Endüstri Mühendisliği Araştırma kantitatif analiz, sentez ve karmaşık sistemlerin yönetimi üzerinde duruluyor. bağlı öğretim üyeleri Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler ve diğer ilgili alanlarda Koleji Operasyon ve Bilgi Sistemleri Grup Endüstri Mühendisliği bölümünden geliyor.

Bizim araştırma alanları Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi, Servis Operasyonları, Üretim Sistemleri, Stokastik Süreçler, Finans Mühendisliği, Matematik Programlama, Veri Madenciliği ve Biyoinformatik gibi çeşitlidir. programlar yöneylem araştırması ve üretim, dağıtım ve hizmet sektörlerinde uygulamaları temel metodolojileri üzerine inşa edilmiştir. Yüksek Lisans mezunları Program saygın doktora yerleştirilmiş olan Kuzey Amerika, Avrupa ve Türkiye'de programların yanı sıra sektörde çeşitli meslek pozisyonları.... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Ürün tasarımı ve üretiminde İnovasyon son yıllarda endüstriyel rekabet ve kârlı için önemli bir itici güç haline gelmiştir. Sağlayan teknolojiler daha kolay hale geldikçe ... [+]

Yüksek Lisans Makina Mühendisliği

Ürün tasarımı ve üretiminde İnovasyon son yıllarda endüstriyel rekabet ve kârlı için önemli bir itici güç haline gelmiştir. Sağlayan teknolojiler daha kolay erişilebilir hale geldikçe, mühendisler tasarımı için artan talepleri ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için daha karmaşık mekanik cihazlar üreten ile karşı karşıyayız. Gelecek nesil mühendislik ürünleri birçok işlevleri ile 'akıllı' olacak; Yeni malzeme yapılacaktır; Onlar enerji verimliliğinin artırılması ve çevre üzerindeki etkisini azaltacak; Onlar mega ölçeklere nano boyutta değişir; ve onlar daha yakından bilgi işlem sistemleri ile entegre edilecek. Ayrıca mekanik sistemler olarak deneme giderek analiz karmaşık ve pahalı hale gelmektedir, daha fazla önem bilgisayar destekli analiz, tasarım, doğrulama ve imalat yerleştirilen gerekecektir. Makine mühendisliği araştırma programı bu eğilimlere yanıt verir ve malzeme bilimi ve proses mühendisliği, ürün tasarımı ile ilgili temel araştırma ve bilgi entegre üretim süreçleri üzerinde duruluyor. Çok farklı fiziksel süreçlerle uygulamaları yaparken (örneğin enerji sistemleri, biyomühendislik, metal şekillendirme, polimer işleme, ayrık parça imalat birkaç isim) incelenmiştir.... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Psikoloji Tezsiz Programı MA 10 ders (30 kredi) ve bir proje oluşan bir yıllık bir programdır. Proje Dersi kredisiz ve tatmin edici veya Yetersiz olarak değerlendirilen o ... [+]

Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans Programı Psikoloji Tezsiz Programı MA 10 ders (30 kredi) ve bir proje oluşan bir yıllık bir programdır. Proje Dersi kredisiz ve tatmin edici veya Yetersiz olarak değerlendirilen olduğunu. Uygulama Adaylar bir lisans programından mezun olması bekleniyor. Hala okuyor ve Güz Dönemi önce mezun beklenen öğrenciler, aynı zamanda uygulayabilirsiniz.

Resmi Transkript: Minimum GPA 3,30 / 4,00 Başvuru Sahibi, aşağıda listelenen her gruptan en az bir "B" veya eşdeğer bir ders almalıdır. Grup 1: Psikolojiye Giriş, Psikoloji Son Konular Grup 2: İstatistik, Araştırma Yöntemleri Grup 3: Sosyal, Gelişim, Bilişsel, Endüstri ve Örgüt Psikolojisi. ... [-]
Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Tarih ve Toplum (CSHS) Karşılaştırmalı Çalışmalar disiplinlerarası Koç Üniversitesi sosyoloji ve tarih bölümlerinin güçlü birleştirir ... ... [+]

Tarih ve Toplum Karşılaştırmalı Çalışmalar MA

Tarih ve Toplum Karşılaştırmalı Çalışmaları Tezsiz yüksek lisans programı Sanatları (MA) programı disiplinler arası bir Master Koç Üniversitesi sosyoloji ve tarih bölümlerinin güçlü birleştirir. Program, sosyal bilimlerde disiplinler arası yüksek lisans programları için Türkiye'de büyüyen bir ihtiyaç vermektedir. Öğrenciler devleti ve toplumu ilgilendiren tarihsel dönüşümlerin yanı sıra toplumsal eşitsizliklerin alanlarında eğitilmiştir. dersler, hem gelecekte doktora öğrencileri hazırlayacak Geçerli gün toplumsal Dynamics tarihsel analizlerde temel bir arka plan sağlayarak programları ve kamu ve sivil toplum kuruluşlarında araştırma ve politika ile ilgili pozisyonlarda kariyer.... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Üreme Biyoloji Bilim programı Master üreme teknolojilerini üreme tıbbında teorik yanı sıra pratik becerilerini sunmayı amaçlamaktadır ve yardım ... [+]

Yüksek Lisans Üreme Biyolojisi

Üreme Biyoloji Bilim programı Master üreme tıbbı ve yardımlı üreme teknolojilerinde teorik yanı sıra pratik becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. Program laboratuvar koşullarında kadın ve erkek üreme hücreleri, embriyo gelişimi, üreme hücrelerinin taşınması ve embriyo gelişimi üzerine dersler içerir. Aynı zamanda "Yardımcı Üreme Teknolojileri Merkezleri" başvuran hastaların sağlık sorunları tartışır ve bu sorunlara yaklaşımları. Programın mezunları, gerekli plan ve becerileri "Yardımcı Üreme Teknolojileri Merkezleri" ve "Androloji Laboratuvarları" istihdam gerekecektir. Ek olarak, "Embriyoloji Laboratuvarı Direktörü" olarak çalışmak için gerekli olan sertifikayı almak için Sağlık Bakanlığı tarafından atanan merkezlerine başvurabilirsiniz. mezunları da ilgili alanlarda (embriyoloji, üreme biyolojisi) 'de Doctor of Philosophy programa başvurmak için kapsamlı bir araştırma deneyimi ve arka plan ile, kök hücre ve diğer hücre kültürü laboratuvarlarında çalışan için uygun becerileri ile donatılmış olacak.... [-]

Türkiye Istanbul
September 2019
Tam zamanlı
12 - 24 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku